Prehranska dopolnila

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.115
6.922
113
A Herta meša te zadeve? Jaz sem mislil da je samo piarovka za Biostille. Zadaj so tezkokategorni majstri (ala Majić in podobni). Se nisem slisal slabega o njihovih izdelkih, konkretno njihov kolagen vsi hvalijo v p.m. Kao edini ki ima v sebi vse kolagene (ne vem kaj to pomeni) in pravo razmerje dodatkov za ucinkovit vnos. Pa se med cenejsimi so baje...
Ona je mislim da (so)lastnica biostilla.

edini kolagen ki ima v sebi vse kolagene…zal nihce od nas ne ve kaj to pomeni ampak slisi se pa dobro :)
 
  • Haha
Reactions: mosseero

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.913
10.637
113
kod Džej-Zija
Ti kolageni so vsi BS. Hrustanec v kolenu je neprekrvavljen in enostavno ne obstaja fiziološki mehanizem dostave kolagena v hrustanec preko tablet.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.115
6.922
113
Evo Herta spet laze na tv. Kolagen pomaga pri vsem, nor ce vam krvavijo dlesni, morte jest kolagen.
Vprasanje kok ljudi je prepozno do zdravnika prislo ker so to baburo poslusali
 
Evo Herta spet laze na tv. Kolagen pomaga pri vsem, nor ce vam krvavijo dlesni, morte jest kolagen.
Vprasanje kok ljudi je prepozno do zdravnika prislo ker so to baburo poslusali

mogoče bi si za začetek prebral sestavo tegale kolagena in povezal s krvavečimi dlesnimi...potem bi morda dojel da so v teh zadevi tudi določene učinkovine, ki preprečujejo krvavenje delesni. Čeprav če dlesni krvavijo je fino iti do zobozdravnika, zgolj blaženje ni ravno neki pametnega

mimogrede kolagen ki ni ravno namenen vsem ampak predvsem starejšim , ki imajo težave s sklepi, mišicami in tako naprej.
 
  • Haha
Reactions: JakeOnBreak

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.184
4.050
113
Ja saj.
Mota ena takšna od moje kolegice mamo.
Pa hudič ji ženska verjame, ampak je pa toliko pametna, da ko pobere že par sto evrov potem reče, da sedaj pa Idite k zdravniku ker to pa vam jaz ne morem pomagati.

Je pa za to kriva tudi dostopnost zdravnikov, ki se je z korono blazno poslabšala.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.469
4.996
113
Ljudje imajo pravico biti neumni in dati svoj denar tja kamor želijo.
Razen tega uradna medicina niti pod razno ne reši vseh zdravstvenih težav, ki jih ljudje imamo. Sploh pa ne tako, da bi bili pri NN letih enaki kot smo bili pri NN / 2. Večina ljudi to težko sprejme in išče alternative. Na koncu je dobro serviran placebo lahko precej močnejše zdravilo od marsikaterega klinično potrjenega. Mlada zdravnica mi je enkrat rekla, da bi, če bi smela, ljudem sama priporočala alternativo. V smislu, da jim odkrito pove, da je zdravljenje z uradno medicino doseglo maksimum, bolje ne bo in če tega ne more sprejeti, je bolje poskusiti še kaj drugega.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.958
324
83
tam ko se terc po tori rola
Kaj pa meritve gleženjskega indeksa, ko ti izmerijo pritisk v obeh gležnjih in nadlahti...potem ti pa ''svetujejo'' uporabo neke svoje MGM40+ formule...? Zadeva ni poceni, 1620 evrov za dva... ze enoletno zalogo teh kapsul.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.184
4.050
113
Kaj pa meritve gleženjskega indeksa, ko ti izmerijo pritisk v obeh gležnjih in nadlahti...potem ti pa ''svetujejo'' uporabo neke svoje MGM40+ formule...? Zadeva ni poceni, 1620 evrov za dva... ze enoletno zalogo teh kapsul.
Kaj pol lahko greš z pol gasa na Triglav??
Samo vprašam?


Ljudje nehajte nasedati prodajalcem megle.
Te barabe na koncu še svoje prodajalce nategnegnejo.
Bila moja kolegica prodajalka nekih mašinc za terapije, ki so jih kupili za 100 eur in proda ali za 1800 eur.

Ker jih je prodala preveč in bi ji mogel šef preveč provizije dati, je rekel da so ljudje stornirali.
Ker kao ona jih osebno ni smela stranki dati, temveč jih je prinesel kurir, ki je kao stranko podučil o delovanju.

Ker ji je bilo vse skupaj čudno je pred tem si slikala pogodbe in poklicala stranke in povprašala o zadovoljstvu.
Ugodotovitev je bila, da je samo ena familija naredila halo,ostali so pa dobili to.
Mislim da ni bilo preveč veselo na firmi ko je šefu hotela polomiti jajca.

No pol je zapostila to branžo in je šla v farmacijo.

K tistim ki jih ima naš Andy rad... :evil:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Enkrat me je brat odvlekel na na neko prezentacijo, ker so ponudili zastonj kosilo in izlet v Poreč. Seveda si moral v zameno poslušati njihovo prodajno predavanje. Prodajali so tudi deke za 600€. Tip je med predavanjem razlagal, da so tako tople zato, ker imajo vtkane IR žarke. Ljudje so me prav grdo gledali, ko sem se na glas zarežal in so te dekce kar veselo kupovali, saj so jih dajali tudi na obroke. :cheer:
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.517
6.621
113
pri taščici
Enkrat me je brat odvlekel na na neko prezentacijo, ker so ponudili zastonj kosilo in izlet v Poreč. Seveda si moral v zameno poslušati njihovo prodajno predavanje. Prodajali so tudi deke za 600€. Tip je med predavanjem razlagal, da so tako tople zato, ker imajo vtkane IR žarke. Ljudje so me prav grdo gledali, ko sem se na glas zarežal in so te dekce kar veselo kupovali, saj so jih dajali tudi na obroke. :cheer:
Ko je foter to deko privlekel domov, se je njegova stacionarna stevilka prenesla na moj naslov.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.184
4.050
113
Zato pa rabiš tisto vodo z spominom, saj eni Alteraši se na to spoznajo pa ti bodo razložili.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.958
324
83
tam ko se terc po tori rola
No, da dopišem celo štorijo. Dober teden nazaj dobim v nabiralnik vabilo na BREZPLAČNO merjenje gleženjskega indeksa. O.K., bova šla. Izmerijo na gležnjih in podlahti, dobiva na listku izpis... Potem pa ''vrednost ni idealna, nevarnost za zamašitev, poapnenje...'' in priporoča prehransko dopolnilo. Za vas 400 evrov ceneje od ostalih,...bla-bla. Pa 300 evrov ob dostavi, ostalo na položnice.. Vsa prestrašena ''nad možnostjo prezgodnje smrti'' podpiševa pogodbo, na roke napisani podatki, kot bi pri branjevki kupil in dobil račun... Doma pa začneva malo računati... 300 ob dostavi, 12 položnic po 110...20 pologa... 1640 evrov za leto dni. Kličem naslednji dan, da bi zadevo odpovedal.... bo dala naprej in svetovalka pokliče nazaj... Ja, naj napišem odstopno izjavo od pogodbe in pošljem številko bančnega računa, da vrnejo 20 evrov pologa. Danes sem to naredil. Brez številke računa. Da naj 20 evrov nakažejo Rdečim noskom. Šola me je stala 20 evrov, jebiga.... Ali pa niti ne, sva za darilo dobila dve škatli kapsul vitamina D3.
 
Nazadnje urejeno: