Prehranska dopolnila

B81

22. jul 2007
36.670
10.314
113
Deadlift je "smrt" za nenatreniranega povprecneza v srednjih letih.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.729
6.422
113
Madonca, no. Tip ima nek silni odpor do OH, ti pa sprašuješ kaj si misli o kruhu pa medu. Če bi bilo po njegovo, od tega zajtrka z žlico poješ putr. Kava je pa OK.
Drugače pa pojej ta fruštek, pa se malo razmigaj enkrat tekom dneva, pa bo...

Ne leti direktno nate, ampak tukaj imam občutek da se dela teoretične doktorate, kako biti fit. Katere vaje, katera dopolnila, katere ure, katera oprema, hrana je itak tema zase. Sama teorija... Samo najboljše je dovolj dobro. za par kilc dol dobit pa zdržat čez dan. Eni tako štartajo, da ni čudno, da jih vse mine v roku enega meseca. Tega ne morš zdržat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Fusionn

Majstr
5. sep 2007
2.126
473
83
danes sem v časopisu zasledil še enega ponudnika; je dobil nagrado za hitro rastoče podjetje, ali nekaj takega:
tip nabija že 10+ let...
eden tistih, ko lahko 15min govori pa ne pove nič. sem ga na začetku spremljal, ko je imel bolj fitnes nasvete. Samo prepakira in prodaja dalaje pod svojo znamko...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Fusionn

Majstr
5. sep 2007
2.126
473
83
moja je nekaj časa redno jemala gaia naturel. Problem vseh teh dodatkov je, da ni takojšnega vidnega učinka, kot če vzameš tablet, ko te boli glava...
od potrča imam vitamine, pa cink. omego pa od proteini.
Če bi vse jemal kar "bi moral" bi moral tablete z lopato v sebe metat, pa verjetno bi Elon Musk težko shajal skozi mesec...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.729
6.422
113
na vem, no... meni sta potrč pa tistile model enaka kalibra. en kup enega goflanja z nič ali malo vsebine.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.729
6.422
113
Na to temo tok priblizno kot Mihec ali kaj je. Metodologija je enaka, koncept enak... Edinole eden se prevec resno jemlje...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.729
6.422
113
Zmeraj... In ce se je enkrat opozorilo, naj se ne pada na embaljaž, nic narobe, ce se tudi drugic. Komur je pa vsec, pa neka...
 
Zakaj pa? Saj se vidi, da poka od zdravja. :cool:

bizi v primerjavi s tabo so vsaj kar se zdravja tiče (fizičnega in mentalnega) tudi tisti z drugega sveta/višjih ravni bivanja pred tabo, daleč pred tabo tako da.....tebi še dost manjka da boš vsaj njena senca

kot sem že apoliču odgovoril zadeve so preverjene, testirane, tako da si dajta dobt drug drk material..predno jajcata na dotično in njene izdelke