Liderpnevmatik.si nateg?

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Si dobil letošnji DOT na avtogume.com?
Lanski DOT - v bistvu slabo leto stare in sedaj na mail opravičilo zaradi preveč zaračunanega.

Za drugi avto enak proizvajalec drug model z gumedirekt.com dva dni hitreje in dot nekje 30-4016.

Gumax tudi s popusti ni prišel blizu.

Hja, včasih so imeli napisano, da so zagotovo najcenejši in ti vrnejo razliko, če ti uspe najti enako gumo za nižjo ceno.
wink-1.gif

Če določene pneumatike niso imeli na zalogi so se potrudili in jo dobavili v dogovorjenem roku.
cheer.gif


Jaz vsa leta za vse avte kupujem pri njih, vedno so najugodnejši, imajo brezplačno dostavo in dostavijo kar obljubijo.
zmaga.gif


Razli lidernateguni me sploh ne zanimajo ...
evil.gif
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.775
221
63
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Evo avtogume.com nakazali preveč zaračunano. Vsa čast!

najbre berejo alter.si in so si rekli, za tak drobiz prevec slabe reklame ... dejmo rajsi nakazat razliko nazaj
evil.gif
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
582
361
63
Sem jim napisal, da sem na internetu naletel na temo, ki opozarja na njihov nepošten odnos.
Kao ne razumejo točno, kaj jim želim sporočiti in kot slepa kura tupijo eno in isto.

Andy, z njimi se verjetno ne boš nič zmenil, ker ne razumejo koncepta komunikacije. Upam, da banka postopek uspešno zaključi v tvojo korist.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Jp, zdaj si pa zamisli, da imajo oni tvoj denar, odgovorijo ti enkrat na dan, pa še to imaš občutek, da se komuniciraš z zidom.
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj ne vem kaj bi "člouk reku" na ta oglas:

Izkoristite priložnost, da pokažete svoju veščinu menjave pnevmatik na BMW avtomobilu MINI, in zmagate na edinstveni prireditvi #TyreChallenge v Sloveniji. Vzemite s seboj komplet novih pnevmatik, s katerim nagrajuje podjetje "Delticom", evropski zastopnik številka ena na trgu pnevmatik.

Izziv je organiziran na ploščadi Hotela Park v Ljubljani v soboto 1. april ob 11h. V bogatem spremljevalnem programu pa bodo na voljo tudi preventivno zabavne aktivnosti za vso družino, ki jih pripravlja Agencija RS za varnost prometa. Dogodek bo vodila Ula Furlan, za glasbeno podlago bo skrbel DJ Monday.

Vse kar morate storiti je, da se prijavite na tyrechallenge.com in sodelujete.

Pohitite, ker vas čakajo tudi druge vredne nagrade!
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.094
3.831
113
Ja, težko zamisljivo, prav srce parajoče smrk. Sploh če spregledamo dejstvo da imaš ti njihove gume ane.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.477
1.047
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
A veš da je včerajšnji dot 1217 in da ni teorije da bi iz Koreje prišle tako hitro.
wink-1.gif


Gume pa so prišle od Bartoga, tako da mislim, da se tudi tam kar obračajo. Je pa tako, da so še par let nazaj trdili, da je boljše pol leta stara nova kot nova nova.

Meni je eno let star DOT na novi gumi OK.

sam sem pri japonskih toyo dobil dot 5116 in 5216, torej odlično za gume iz japana
smile-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Ja, težko zamisljivo, prav srce parajoče smrk. Sploh če spregledamo dejstvo da imaš ti njihove gume ane.

Zato pa dobivam njihove reklame, ampak slovenčina pa me raz3,14zdi!

Sovpada pa ta slovenčina tudi s komunikacijskim in še kakim mrkom pri Liderpnevmatik.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.405
6.553
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Saj ne vem kaj bi "člouk reku" na ta oglas:

Izkoristite priložnost, da pokažete svoju veščinu menjave pnevmatik na BMW avtomobilu MINI, in zmagate na edinstveni prireditvi #TyreChallenge v Sloveniji. Vzemite s seboj komplet novih pnevmatik, s katerim nagrajuje podjetje "Delticom", evropski zastopnik številka ena na trgu pnevmatik.

Izziv je organiziran na ploščadi Hotela Park v Ljubljani v soboto 1. april ob 11h. V bogatem spremljevalnem programu pa bodo na voljo tudi preventivno zabavne aktivnosti za vso družino, ki jih pripravlja Agencija RS za varnost prometa. Dogodek bo vodila Ula Furlan, za glasbeno podlago bo skrbel DJ Monday.

Vse kar morate storiti je, da se prijavite na tyrechallenge.com in sodelujete.

Pohitite, ker vas čakajo tudi druge vredne nagrade!
Zanimiv datum,
Bi bilo za probat, glede na to da sva na yeti izzivu bila ena izmed hitrejših...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Ja, težko zamisljivo, prav srce parajoče smrk. Sploh če spregledamo dejstvo da imaš ti njihove gume ane.

Ne jokcaj.

Za to, kjer sem danes, sem se moral pošteno boriti. To, da so pa njihove gume pri mojem vulkanizerju, je pa čisto njihov problem. Prej, ko jih odpeljejo, bolje bo za vse.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.405
6.553
113
pri taščici
Ne bodo jih odpeljali, če jim pritožba na MasterCard ne bo šla skozi, bodo probal dobiti vsaj nekaj centov za njih.
Zakaj jih ne bodo odpeljali?
Ker so stare
Ker je kupcev za njih preklemansko malo.
Ker so za to ceno predrage (za to starost)

Ko vidiš za kako ceno je mtl zmontiral gume, potem se vprasas ali je dobil gume sponzorsko ali pa res niso tako nizke marze pri gumah da bi se o centih pogovarjal.

Da ne boste iskal mtl objave.
Cena z montažo je bila okoli 20% nižja od najnižje cene samo za gume (brez montaže).
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.194
841
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
...
Da ne boste iskal mtl objave.
Cena z montažo je bila okoli 20% nižja od najnižje cene samo za gume (brez montaže).
ti je mtl izdal račun?
evil.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.405
6.553
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik sass pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
...
Da ne boste iskal mtl objave.
Cena z montažo je bila okoli 20% nižja od najnižje cene samo za gume (brez montaže).
ti je mtl izdal račun?
evil.gif
Je izdal, rabiš kopijo?
Za njegovo storitev.
On je bil kupec gum in kot mi je bilo posredovana ponudba od njegovega vilkanizerja gre vse po regelcih. Nisem pa še to osebno preveril. Imam pa namen.
In ja tudi ponudba za mojo dimenzijo je bila skupaj z montažo kar nekaj cenejša kot se na trgu dobijo samo gume. Se mi splača tudi ekstra narediti tistih 100km do vilkanizerja. Kaj šele da izkoristim zadevo za kak popoldanski druzinski izlet, ali pa bi probal zadevo urediti med službeno potjo ;l
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.444
339
83
34
In zakaj se tako skriva ime tega vulkanizerja? Bi mu dosti biznisa naredli tu na Alterju, začenši z mano. Če je res toliko ugodnejši od ostalih.