Spletni nakupi e-BAY (1)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
P.S: Se komu sanja, če se da valuto na EUR nastavit?
Cene so glede na portal, kjer oddaš oglas.
Če oddaš v .it ali .de bo v EUR, če pa v co.uk pa bo v funtih itd... probaj oddati na .JP pa ti bo takoj jasno
wink-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Mene zanima prek koga pošiljate oz. kaj za malce večje kose?

Mam en blatnik za avto iz nemčije za spravit...lahko tudi v Avstrijo pa me nategva s 100€ poštnine.
stupid-1.gif
Blatnik je izredno lahek, dimenzije so pa bolj zaje***, saj ne gre v kak paket. Dimenzije cca. 110x85x15cm.

Na ktero pošto bi to on lohk oddal.
17758-icon_confused.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
100€ poštnine sigurno ni, to te negi nateguje. Seveda upam, da pošilja preko navadne pošte ne preko kakšnih kurirskih služb
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
DHL, GLS, UPS, DPD...Malo preveri cene iz nemčije na spletu..Kot, če bi recimo ti želel poslat v slovenijo! Preko vseh sem že naročal!

za ceno v evrih pa jaz ponavadi samo zadnjo končnico domene spremenim ! Iz npr co.uk v .de!
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.866
751
113
www.jernej.org
Ne... z maestro kartico direktno na internetu ne moreš plačevati. Lahko pa direktno s svojega tekočega računa nakazuješ v tujino, če nimaš nobene podprte kreditne/debetne kartice.
 

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Najbols je da si z maestro kartico odpres PayPal racun in tako placujes. Oziroma ce imas pa seveda klik je pa zadeva se lazja. Dobis Iban in Bic kodo in si zmagal, samo dnar prenakazujes. Meni je slo do sedaj najbolse z paypalom, sm zelo zadovoljen. Plus tega mors pazt na postine, ker so dve vrste postnin. Denarja pa ne posiljat prek vrednostnega pisma, prjatu je tako ze doskrat zgubu denar.
ne-ne-1.gif
 

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Pogledal sm iPod, posle ti ga v Slovenijo, napis mu mejl in ga vpras za postnino. Vpras kolk je nezavarovana in zavarovana. Moznosti placila ma pa paypal cek in se vse ostalo. Poglej kaksen je feed back uporabnika. Cena je pa zato taksna ker je iPod na licitaciji in seveda ves kaj to pomeni, kdo da vec ga odnese.
cheer.gif
 

BojanI

Zelenc'
5. okt 2007
14
0
1
Citat:
Uporabnik gregap pravi:

Najbols je da si z maestro kartico odpres PayPal racun in tako placujes. Oziroma ce imas pa seveda klik je pa zadeva se lazja. Dobis Iban in Bic kodo in si zmagal, samo dnar prenakazujes. Meni je slo do sedaj najbolse z paypalom, sm zelo zadovoljen. Plus tega mors pazt na postine, ker so dve vrste postnin. Denarja pa ne posiljat prek vrednostnega pisma, prjatu je tako ze doskrat zgubu denar.
ne-ne-1.gif




Na PayPal-u ni kartice MAESTRO !



Sem dal delat VISO ELECTRON.

lp,Bojan
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Sem ga spravil na eno hitro pošto, in bo poštnina 29€.
zmaga.gif


Zdaj pa rabim še enega iz UK, ma kdo kako priporočilo za hitro pošto iz UK? Da so ugodni.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
poštnina 29 EURO, kaj ima 5 kg? Jaz sem za voziček dal 10 EURO poštnine pa ima 12 kg, ali pa čelago iz USA za 15 USD
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Nima 5kg.

Kje to prevrjate online? Noben "ponudnik" nima simpl cenika, tudi vnašanje mer je zaje****. Jaz bi od njih rad sam, kaj gledajo (težo, max dimenzije) in ceno za različne cone. Vsi pejdzi so trdi in nikoli ne dobim točne informacije in to je problem pol, če se moraš zanašat na človeka, kateri ne ve da je slo v EU in da to ni enako Slovakia.
jezen.gif
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
50
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Nima 5kg.

Kje to prevrjate online? Noben "ponudnik" nima simpl cenika, tudi vnašanje mer je zaje****. Jaz bi od njih rad sam, kaj gledajo (težo, max dimenzije) in ceno za različne cone. Vsi pejdzi so trdi in nikoli ne dobim točne informacije in to je problem pol, če se moraš zanašat na človeka, kateri ne ve da je slo v EU in da to ni enako Slovakia.
jezen.gif

Pri skoraj vseh ponudnikih lahko online pogledaš izračun cene. TUKAJ imaš za nemško pošto.Izbereš državo,kaj pošiljaš,velikost in težo in ti takoj da izračun.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.