Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Kako se že ve kdaj je bila stvar prenešena in dokončana? Da vem kdaj naj vložim novo sim kartico v aparat.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.169
4.039
113
dobiš SMS da te bodo prenesli številko in stara simka neha delovati če si prekinil razmerje
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
No saj zaenkrat izgleda da je stvar šla čez. Ampak vse skupaj je butasto. Komplicirajo mi za 12 evrov naročnine (pa še 10 s simko za fotra). Medtem pa ni bilo komplikacij ko sem nase prenesel plačevanje neta in tvja kjer plačujem po 50 na mesec. In ja, OK, če je to jemanje telefonov na aneks tak sranje se pač naredi da rabiš SAMO za to nekega poroka. Sej nimam nobenega namena ob sklenitvi vzet še telefona, sam to bodo mesečno naročnino. Vse skupaj se da veliko bolj pametno uredit.
Trenutno sta Telemach d.o.o. in Telemach Mobil d.o.o. dve pravni osebi. Ko bo čez nekaj mesecev samo Telemach d.o.o. in če imaš že naročnino za fiksne 50€/mesec ti po mojem takrat ne bo treba poroka.

Drugače je tudi pri Telekomu če si novi naročnik taka praksa.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.764
6.918
113
To bo res, da bo vse telemach doo, je telemach mobil samo začasna, ali se pač ugiba v tej smeri?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.764
6.918
113
Kul, potem pa upam, da bodo delali klici med prijatelji
smile-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Pojdi na Izimobil ali pa Šparmobil.

Tam te nihče nič ne vpraša kje si zaposlen, pa še storitve imajo pol cenejše.

Saj vem, da ''don't feed the troll'', ampak lahko to potrdiš s čem?

Mimogrede - koliko časa je še da odideš od Telemacha? Da naredimo takrat en party, ko boš končno nehal spamat sem.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Kje ti nočejo zrihtat? Za blokado komercialnih SMS/MMS sporočil, klic iz dotične številke za katero se blokira na 080 22 88 (pa se naredi blokada, ÐABE sam zate)... za blokado 090 klicev pa *121*4*4#.....

Vse to naredil, pa je nečakinji vseeno uspelo glasovat pri kmetiji ali nekem podobnem sranju in zagoniti nekaj deset evrov.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Pojdi na Izimobil ali pa Šparmobil.

Tam te nihče nič ne vpraša kje si zaposlen, pa še storitve imajo pol cenejše.

Saj vem, da ''don't feed the troll'', ampak lahko to potrdiš s čem?

Mimogrede - koliko časa je še da odideš od Telemacha? Da naredimo takrat en party, ko boš končno nehal spamat sem.

Pojdi na spletno stran in naredi prenos svoje številke, šlo bo brez vsakega teženja po zaposlitvi.

Še slabih deset mesecev imam vezave.
Ampak to ni pogoj, da me tu potem ne bo več-morda bom še več in se naslajal nad problemi tistih, ki bodo ostali
cool-1.gif
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Želim prenesti predplačniško številko na T2. Ker potrebujem PUK grem na moj.telemach.si, najdem opcijo pošlji PUK na email. Piše poslano. Gledam inbox, spam, vse podmape, ... Nič. Kliknem še enkrat. Spet piše poslano, še vedno nič v predalu. Kličem na HD. Ste preverili spam mapo? Sem. Samo trenutek. Imamo težave. Zglasite se na prodajnem mestu.

To, da imate težave vem. Lahko bi napisali, da imate težave z vsem kar delate, da bodo vedeli še ostali. Na PM mi pa ne bo treba, ker sem v predalu našel PUK.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Dokler je bil še Tušmobil je to pošiljanje kod delalo brezhibno, zdaj gre pa iz dneva v dan vse na slabše.
crazy1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Pojdi na Izimobil ali pa Šparmobil.

Tam te nihče nič ne vpraša kje si zaposlen, pa še storitve imajo pol cenejše.

Saj vem, da ''don't feed the troll'', ampak lahko to potrdiš s čem?

Mimogrede - koliko časa je še da odideš od Telemacha? Da naredimo takrat en party, ko boš končno nehal spamat sem.

Pojdi na spletno stran in naredi prenos svoje številke, šlo bo brez vsakega teženja po zaposlitvi.

Še slabih deset mesecev imam vezave.
Ampak to ni pogoj, da me tu potem ne bo več-morda bom še več in se naslajal nad problemi tistih, ki bodo ostali
cool-1.gif

A lahko prosim odgovoriš na tisto, kar sem dal poudarjeno, ne pa da odgovarjaš na vse ostalo
bonk.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
samo za kratek čas, je bilo že zdavnaj urejeno sam zgleda še niso skenslal iz weba... kar se tiče pa moj.telemach.si portala pa ja so še napake, ki se pospešno odpravljajo.....
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
ksz

Sem bil na Tušmobilu nekaj let, zdaj sem posledično na Telemachu, 25.9.2015 sem zamenjal paket iz free 15 na "še več", dobil ob zadnjem računu doplačilo za menjavo paketa, kar je bila njihova napaka, sem poslal reklamacijo po obrazcu na netu, dva dni nazaj so želeli še davčno št., sem takoj poslal, danes zjutraj mail, da je reklamacija ugodno rešena.

Pač težava ob menjavi lastnika. Se ne da vsega obvladati.
Sploh glede na število menjav se mi zdi hitrost rešitve reklamacije zelo zelo hitra.

Pač kakor gledaš na stvari.
Jaz ne zamerim napake, ker se lahko zgodi vsakomur.
In če se zadeva reši hitro in korektno, je to to.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
A lahko prosim odgovoriš na tisto, kar sem dal poudarjeno, ne pa da odgovarjaš na vse ostalo
bonk.gif

Sem mislil, da ti je vsaj to logično, da je 6,9 evra pri Izimobilu vsaj pol ceneje kot 15 evrov pri Telemachu za podoben paket, da o petkrat boljšem omrežju niti ne govorim.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pa ti si res bolan, 1500 enot je za tebe enako kot neomejeni klici/smsi + 5GB interneta
bonk.gif


Kaj res nimamo nobenega sposobnega moderatorja tukaj, da malo popuca te bedastoče in nabijanja?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Za nekoga oz. večino, ki nas porabi vedno porabi manj kot 1500 enot mesečno je ta paket še več, še več kot še enkrat dražji.

Sicer ti pa tudi neomejen paket nič ne pomaga, če ni omrežja.

Smisel foruma pa je, da si vljudno izmenjujemo različna mnenja, vsak pa se potem lahko odloči tako kot mu najbolj paše.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Obstaja paket za 6€, ki ima še vedno več kot Izimobilov. In ja, uporabljaš ga lahko v dveh omrežjih. Tak da čakam naslednji 'pametni' argument.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.