Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Najboljše je, ko te srat pritisne, pa vzameš tablico zraven, da ne zamudiš gola.
smile-1.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Torej en film, skuri dobre 20 giga?

Se komu to sploh izide, da lahko ima D3GO, kateri paket sploh ima toliko GB?
smile-1.gif

Ne 20GB, če gledaš v HD ti 1,5h film skuri cca 2,4GB
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Pa saj ima telemach zdaj ta unifi, tak da lahko tudi tega brezplačno koristiš in ti ne gre d3go od date.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Doma imamo TV preko Dvb-t in d3go tudi doma pride prav. Pač na tv sharaš ekran telefona (chromecast).

Med vožnjo dvomim da gledaš. Če si drugje je pa zagotovo kakšen wi-fi.

Tole pa mene močno zanima. iPhone/iPad + LG smart TV, ravno za oglede nazaj, ker nočem imet škatle od Tlelemacha, samo kartico v TV.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.766
6.918
113
Ne vem, jaz sem tako gledal nekajkrat preko D3Go na TV (priklop direktno preko hdmi, windows tablica), pa je bila slika nikakva. Še na tablici je jedva prebavljiva, tako da to mora biti res sila, da gledaš na tak način..

Na telefonu bi mogoče šlo skozi, ker je pač toliko manjši ekran.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sicer ne vem kako je pri D3Go, ker nisem uproabnik Telemacha...vendar lahko recem, da na TVIN-u je kakovost cisto OK...

Tole je recimo na racunalniku z 27" zaslonom preko brskalnika na full screen:

IMG_7046-20151023-070544.png


ali pa na 5" telefonu:
IMG_7047-20151023-070718.png


Mogoce je pa D3Go na Windows Phone platformi tisti, ki ne dela OK... Ali pa si na preslabi liniji in je zato posledicno slika slabsa, ker se kakovost ponavadi prilagaja pasovni sirini povezave ...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.766
6.918
113
Zato sem napisal windows tablica, torej enako kot če bi imel windows PC
smile-1.gif
Lahko tudi da je za android boljša platforma, kar bi me sicer čudilo?

Je pa drugače recimo planet TV čisto super za gledat že preko njihove strani oz aplikacije, ta kanal je res lepo poštiman
smile-1.gif


Linija je 10Mbps
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Zato sem napisal windows tablica, torej enako kot če bi imel windows PC
smile-1.gif
Lahko tudi da je za android boljša platforma, kar bi me sicer čudilo?

Je pa drugače recimo planet TV čisto super za gledat že preko njihove strani oz aplikacije, ta kanal je res lepo poštiman
smile-1.gif


Linija je 10Mbps

Noja... Windows tablica lahko pomeni tablica z Windows Phone OS (recimo Lumia 2520, ...), lahko je tablica z Windows RT (Surface,... ) ali pa tablica s "pravimi" Widnowsi (Dell Venue 11, ASUS Tranformer Book, Surface Pro, ...)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.766
6.918
113
Se razume da polni windows 32bit sicer
smile-1.gif


Probaj kak tuj kanal, recimo fox, ali pa fox crime...

Ps, mogoče sicerda je zdaj kaj bolje, jaz sem testiral to pred kakšnim slabim letom dni...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.766
6.918
113
Sprobam ob priliki, mogoče se d3go kaj izboljšal, čeprav sem nazadnje gledal motogp preko ogled nazaj pa je bilo bogo videt na tablici...
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
@Jest: se ti zdi, da bo človek iz 550x309 pikslov uspel dobiti pravo predstavo o kvaliteti slike? Sicer pa je D3go max bitrate 3Mbps na windowsih, ter 1,5Mbps na androidu, kar je čisto gledljivo. Na HD programih pa je slika ok tudi na večjih diagonalah...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pravo predstavo o kakovosti slike bo lahko dobil le, ce bo sam probal...
grims-1.gif
sicer pa na 27" je slika gledljiva... Verjetno je tudi na vecjih diagonalah je vedno za silo OK...

Nikakor se mi ne zdi, da bi bila slika "nikakva" ali "jedva gledljiva"...
wink-1.gif


 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Kastrofa od katastrofe od katastrofe sklepanje podobe pri temu telemachu.

Prejšnji četrtek najprej pridem na mestni trg in se vse zmenim. Najprej dam priključek na bajti na svoje ime ker jaz plačujem račune. Nesem podpisan list pozneje v šiša center. Tam si je en očitno z njim obrisal rit ker sploh ni bil vložen in v petek, sobota in pondelk zaman kličen kdaj bo urejn ta prenos lastništva. Dokler v pondelk ne grem po še en list in jim ga včeri nazaj prnesm. Dons urejen prepis priključka za net/tv. Grem sklenit pogodbo za mobitel. 45 minut tm sedim da se vse uredi, dokler mi na konc ne pove da bo verjetno stvar skenslana ker sm trenutno nezaposlen. Sej ne, da me v 18 letih na mobitelu en ni vprašu po statusu zaposlitve. Klošarizem. In potem morm težit upokojenemu fotru da gre z mano kot enim frocem kot porok tja v šiško kjer vse uredimo in spet čakam pol ure na neko avtorizacijo. Mi dopizdi in grem. Kličem zdaj na 080 da vprašam kaj se dogaja. Reče tip tam, da un ki mi je urejal prvi priklop dopoldne na mestnem trgu ni zaprl zavrnjene prošnje brez poroštva, zato ne gre naprej ta sklenjena pred eno uro, s poroštvom. In naprej, tip mi reče da oni na helpdesku ne morejo editirat pogodb sklenjenih na prodajnih mestih ampak jih morajo oni. In ŠE naprej, nikakor razen po emailu naj ne bi mogli kontaktirat tega tip na mestnem trgu. Jebeno podjetje ki ima čez telekomunikacije mi prav da nimajo telefona v poslovalnici. In zdaj ČAKAM da mi sporočijo kva da fak se odločijo. Če me blagoslovijo da bom lahko puščal dnar za njihove pofukane mobilne storitve. Tok mal manjka da bom namest mobilnega operaterja menjal net in tv ponudnika. Klošarizem.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.