Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
1
36
Mi imamo dežurne telefone na tušu... burleska..
Še več še stacionrce smo meli zaradi vikenda preusmerjene na ta šrot.

Preden smo pogruntali je bla ura 12.. Je pa zanimivo, če so nas stranke klicale je zvonilo, kot da se noben ne javi... Šele žnvaljenje po mailu nas je zdramilo...
roaming seveda ni delal.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Tri naročnine imam samo na paket brez naročnine-tu bom samo prenesel številko 3krat 5 evrov, kartice pa dal v predal, če bodo pa kdaj začeli kaj zaračunavati za te kartice bom pa takrat upravičen do brezplačne prekinitve naročnine.
Drugih stroškov po nasvetu tistega na telefonski pomoči ni.

Ostalih naročnin se bom pa losal v naslednjih desetih mesecih, ko mi potečejo aneksi.
Upam, da bodo vmes kaj spreminjali pogoje, da bo prekinitev naročnine potem brezplačna tudi za te.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Tudi če se bojo spremenili SPPji in boš delal prekinitev zaradi spremembe, ti izplačilo aneksa ne uide, oproščen si samo dodatnih stroškov prekinitve... samo vv
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Zavajanje uporabnikov pa ni kaznivo ?

Nekatere naše firme mislijo, da si lahko privoščijo vse.

V mojem primeru jim to ne bo uspelo.
ne-ne-1.gif


Veljalo bo tisto kar sva se zmenila s tistim na njihovi telefonski pomoči, v nasprotnem primeru bodo imeli škode verjetno vsaj tisoč krat 11,90 evra.

Tako je prav. Ne smeš biti ovčka, na račun takih ovčk, pač operaterji služijo. Tuš je pa tak najhujši, kar se tiče nategovanja uporabnikov.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Žal se mi bolj splača do konca aneksa še plačevati naročnino kot pa odplačati aneks, ampak ni panike teh 10 mesecev bom že še zdržal.

Bolj me skrbi, če bosta vse te pritiske operaterjev zdržala IZI in Špar mobil.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Zavajanje uporabnikov pa ni kaznivo ?

Nekatere naše firme mislijo, da si lahko privoščijo vse.

V mojem primeru jim to ne bo uspelo.
ne-ne-1.gif


Veljalo bo tisto kar sva se zmenila s tistim na njihovi telefonski pomoči, v nasprotnem primeru bodo imeli škode verjetno vsaj tisoč krat 11,90 evra.

Tako je prav. Ne smeš biti ovčka, na račun takih ovčk, pač operaterji služijo. Tuš je pa tak najhujši, kar se tiče nategovanja uporabnikov.

Nikoli v življenju nisem bil ovčka, večkrat me je to tudi teplo ampak tak bom ostal dokler me ne spravijo pod zemljo.

Celo v vojski so me skoraj na kolenih prosili, če grem predčasno domov, da bodo končno imeli mir pred mano
grims-1.gif


Od mobilnih operaterjev sam mislim, da je najhujši Simobil(večino teh dodatnih stroškov so se prvi spomnili ravno oni), Mobitel in Telemach mu pa z veseljem takoj sledita(ali so se pa šefi celo dobili v kakšni gostilni in se lepo med sabo vse zmenili kar ne bi bilo nič novega v tej državi).

Upam, da bo Zveza potrošnikov uspela narediti red saj ima kolikor vem že čez desettisoč podpisov proti tem skritim stroškom.
Škoda, ker v Sloveniji ni možna skupinska tožba.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Mene je isto teplo, to da sem bil ovčka v življenju. Zarad takih ovčk, bomo pa kmalu mi na istem kot Sirci. Eni pač znamo cenit denar in zakaj bi mogli samo zato, da nekdo dvakrat klikne mogli plačevati po 10 €, kaj šele 20 €.
Jaz sem mnenja, da bi recimo uvedli, da lahko 1x na leto brezplačno zamenjaš paket ( pač večina stvari bi morala biti prvič zastonj na določeno obdobje). Če pa je komu hobij menjanje paketov in operaterjev večkrat na leto, pa naj za ta hobij plačuje.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Kolegi,
Socializem je mimo...treba je plačat folk, elektriko, bazne, ostalo infrastrukturo... obračunska enota za spremembo v billingu je 100k € na ostalih sistemih ne dosti manjša...v lte so se zmetali ogromni denarji za licence požrtni državi. .. v končni fazi je mobilna telefonija ena redkih stvari ki se ceni oz kjer za isti denar dobiš več...če se na eni strani prihodke vzame jih je treba najti na drugi...sicer se lahko podjetje zapre...
Lpb
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
459
7
18
Bom vprašal kar tukaj da ne odpiram nove teme

Imam Mingl Odbit - torej neskončno vseh enot---ali se da kje preveriti koliko enot DEJANSKO porabim?
V ex-"Tuš kabini" sicer piše za vsak klic, sms, kb posebej, ampak tega res ne bi šel štet...
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Tudi pri meni na Moj telemach javi isto napako:

Ker nimate pravic za upravljanje s svojim računom, prikaz e-računov ni mogoč. Za dostop do prikaza e-računov vam mora nosilec naročniškega razmerja dodeliti status za upravljanje s temi pravicami.

Dovoljenje
Vaš uporabniški račun ne more dostopati do razdelka z računi.

p.s.
Kaj so še komu zaračunali gostovanje ( klice v tujino ) čeprav ni klical nikamor v tujino?
Na položnici mi piše, da je bilo za 3 minute klicev in cena 60 centov.
Znesek je majhen ampak glede na to, da imam izbro omrežja na ročno ( v gostovanju nisem bil ) in nisem klical nikamor v tujino mi je vse skupaj malo čudno, zakaj ta postavka na položnici.



Imam vse blokirano preko njihovega portala, razen klicov in SMS-ov, pa mi večkrat zapiše od 20kB-60kB prenosa podatkov. Sem jim dal na mail, pa še čakam odgovor.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Mene je isto teplo, to da sem bil ovčka v življenju. Zarad takih ovčk, bomo pa kmalu mi na istem kot Sirci. Eni pač znamo cenit denar in zakaj bi mogli samo zato, da nekdo dvakrat klikne mogli plačevati po 10 €, kaj šele 20 €.
Jaz sem mnenja, da bi recimo uvedli, da lahko 1x na leto brezplačno zamenjaš paket ( pač večina stvari bi morala biti prvič zastonj na določeno obdobje). Če pa je komu hobij menjanje paketov in operaterjev večkrat na leto, pa naj za ta hobij plačuje.

Ja vsekakor tudi ovčke tepe v življenju, res, da precej manjkrat ampak jih morda takrat bolj.
Dvomim, če je še kak narod na tem svetu bolj ponižen kot Slovenci, tiho požremo vse od a do ž, po svoje še dobro, da se k nam na veliko priseljujejo naši bivši južnaki, da dobimo vsaj malo južnaških genov, ki se ne bodo pustili tako zaje.avati.
To se še posebej lepo vidi v Lj. po vsej Lj. je Jankoviæ postavil parkirne rampe, parkirne avtomate, niti enega mu niso skurili, edino v Fužinah si jih pa ne upa
10.gif


Pri mobilnih operaterjih in tudi vseh drugih firmah bi na vsak način morali nujno prepovedati kakršnokoli zaračunavanje odjave naročnine.
To, da se ti celo odjava brez kakšne vezave zaračunava je pa res višek predrznosti.
Sam imam eno nenaseljeno staro hišo, elektriko sem lahko odjavil, vode pa ne morem pod nobenim pogojem in kar moram plačevati 10 evrov mesečno samo za priklop kar je res višek-zdaj sem poslal še jaz pritožbo na ustavno sodišče, da vidim, kaj bodo oni rekli.
Lp
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik iii pravi:
Bom vprašal kar tukaj da ne odpiram nove teme

Imam Mingl Odbit - torej neskončno vseh enot---ali se da kje preveriti koliko enot DEJANSKO porabim?
V ex-"Tuš kabini" sicer piše za vsak klic, sms, kb posebej, ampak tega res ne bi šel štet...

To bi bilo dobro vprašat v temi za aplikacije.
Po moje mora obstojat kakšna aplikacija, ki lepo sama šteje minute, smse, mb...

Drugače pa ne bo druge, kot da greš na Telemachovo stran na moj Telemach in vse skupaj ročno prešteješ ali pa prek Excela(ampak kakšnih 50-100 klicev bo prej ročno preštetih).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.766
6.918
113
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
res višek-zdaj sem poslal še jaz pritožbo na ustavno sodišče, da vidim, kaj bodo oni rekli.
Lp

Upam, da tole ni res, da se ne troši denar in čas sodišč s takšnimi bedarijami.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
A bedarija je, da nas mora nekje 10.000 ljudi obvezno plačevati nekaj kar ne rabimo in bi radi odjavili???

10 evrov mesečno krat 12 je kar 120 evrov letno za nekaj kar ne rabimo in bi radi odjavili, upam, da bo ustavno sodišče mojo zadevo vzelo v obravnavo in končno naredilo red na tem področju.

Da se pol leta ukvarjajo s kakšno barabo recimo bavčarjem in iščejo napačno postavljene vejice, da lahko razveljavijo sodbo pa ni bedarija???

Pa, da ne bom čisto mimo teme, bom napisal, da bom še danes pisal na zvezo potrošnikov in jim predlagal, da naj še na ustavno sodišče, dajo pritožbo glede zaračunavanja skritih stroškov kot je recimo odjava naročnine-kar je po moje močno skregano z zakoni.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Moderatorji, mislim, da je uporabnik fikus zrel za svojo temo. Naslov naj bo: fikus spet jamra. Tja lahko preselite ves ta offtopic o pritožbi ustavnem sodišču.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Tko, nasledn tedn gremo menjat operaterja. Iz Telekoma na Telemach. Pa da vidimo. Malo samo bolijo stroški menjave vsega, 5+12 zame in 20 za fotra ker menja paket. Ampak se bo pa več kot 200 evrov na naročnini letno prihranilo.
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik Tojka pravi:
Moderatorji, mislim, da je uporabnik fikus zrel za svojo temo. Naslov naj bo: fikus spet jamra. Tja lahko preselite ves ta offtopic o pritožbi ustavnem sodišču.
Podpiram.
Lahko se mu še tutila "nadgradi"
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Tko, nasledn tedn gremo menjat operaterja. Iz Telekoma na Telemach. Pa da vidimo. Malo samo bolijo stroški menjave vsega, 5+12 zame in 20 za fotra ker menja paket. Ampak se bo pa več kot 200 evrov na naročnini letno prihranilo.

Zakaj ne bi šli raje na Izimobil, ki ima pakete še pol cenejše, omrežje pa nekajkrat boljše?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.