Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Zdajle na Izi prenašam še eno mojo naročnino na bivši Tušmobilov paket brez naročnine in sveda brez kakšnih aneksov.

1. Zanima me ali me kaj stane prekinitev tega naročniškega razmerja(naročniški paket brez naročnine in brez vezave)?
2. Če to naročnino brez naročnine ohranim recimo za vsak slučaj-koliko me stane nova številka, ki mi jo Telemach pošlje, če obstoječo številko prenesem drugam?

1. Zapiranje računa (zaradi odpovedi naročniškega razmerja) 11,90€
2. 5€ strošek prenosa številke drugam in Sprememba telefonske številke 11,90€

Spet ne bo držalo ali pa me je tisti na telefonski pomoči zavajal kar imam posneto.

Po celodnevnem klicanju sem ob polnoči le dobil nekoga, ki mi je povedal takole:
1. Prekinitev naročnine in prenos številke je 11,90 evra za zapiranje računa in pet evrov za prenos številke.
2. Še posebej mi je pa povedal, da se mi bolj splača naročnino(brez naročnine) obdržati, ker v tem primeru plačam le pet evrov za prenos številke.

Jasno sem vse vprašal, vse sem posnel in, če mi bodo za prenos in ohranitev naročnine zaračunali več kot pet evrov bo seveda sledila pritožba pa še posnetek bom objavil.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Brez skrbi, da bodo imeli več kot 11,9 evra škode, če se ne bodo držali tistega kar mi je povedal tisti na posnetku.

Še posebej sem ga vprašal, mislim, da celo dvakrat ali res drži, da v tem primeru drugih stroškov kot pet evrov ni.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.539
291
83
Kot ti je že rečeno posnetek ne velja če sogovornika nisi opozoril da snemaš
wink-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Saj so me oni opozorili, da pogovor snemajo a bi jih moral še jaz?

Sicer je pa svinjarija, da računajo tudi odjavo naročnine.
Ko sem se naročil tega niso imeli in brez opozorila vsakemu naročniku posebej tega ne bi smeli začeti računati.

Če imajo pa nesposobne svetovalce na pomoči pa jaz nisem kriv, bom pa zahteval, da se upošteva povedano, če ne bodo imeli več stroškov kot 11,9 evra.

Že prej pa sta me dvakrat nazaj klicali dve, ki pa nista imeli pojma in obe sta trdili, da ni nobenih stroškov, če odjavim naročnino brez vezave.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.539
291
83
Ja oni so te opozoril da snemajo... Ti pa jih nisi da tudi ti snemaš tko da tvoj posnetek je brezpredmeten kot da ga ni..
wink-1.gif
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Tvoj posnetek je ničen, ker nisi operaterja opozoril, da ga snemaš.
To, da so oni tebe opozorili pa velja za njihov posnetek, ki ga bodo uporabili ali pa ne.

Če sta ti dve svetovalki rekli, da ni stroškov, pol že tako bo. Ali rabiš še mnenje petih drugih svetovalk, da bo mnenje prvih dveh relevantno?
 
22. jul 2007
13.352
1.620
113
124
No in spet smo pri besedi-neomejeno+******************************************************************************************************
smirk-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Sicer je pa svinjarija, da računajo tudi odjavo naročnine.
Ko sem se naročil tega niso imeli in brez opozorila vsakemu naročniku posebej tega ne bi smeli začeti računati.

Seveda so imeli. Če misliš, da ti bodo pa tam čisto vse možne scenarije, tarife, kazni itd. predstavili, pa ne vem iz katerega planeta si padel. Še najboljše, da ti ob skenitvi za čisto vse države sveta našteje kakšna je cena klica, smsa, podatkov in vse možne kombinacije pa da ti vzame ene 3 ure časa
aplauz.gif


Res mi ni jasno kak nekateri mislite, da so za vašo nevednost krivi vsi drugi, samo vi ne. Probaj oropat trgovino, pa se potem buni policiji, da ti ob 18-tem rojstnem dnevu nihče ni povedal, da je to kaznivo
bonk.gif


Saj pravim, če se ne boš na hitro spokal od Telemacha, bom organiziral zbiranje denarja za vse te tvoje 'neupravičene stroške', samo da se spelješ iz te teme.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ko sem se naročil na ta paket brez naročnine se nobenemu operaterju še sanjalo ni o kakšnih stroških zapiranja računa ali kaj podobnega....
Če nisi bil vezan si enostavno prekinil naročnino in to je bilo to in tako bi v normalni državi tudi bilo.

Zbiranje denarja pa kar organiziraj za šest naročnin plus en aneks me hočejo olupiti za cca 200 evrov.
ne-ne-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Zavajanje uporabnikov pa ni kaznivo ?

Nekatere naše firme mislijo, da si lahko privoščijo vse.

V mojem primeru jim to ne bo uspelo.
ne-ne-1.gif


Veljalo bo tisto kar sva se zmenila s tistim na njihovi telefonski pomoči, v nasprotnem primeru bodo imeli škode verjetno vsaj tisoč krat 11,90 evra.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.766
6.918
113
Saj verjetno niso vse na tebe osebno? Drugače pa naj pač vsak plača za sebe, zakaj bi bil ti sponzor, plačuješ tudi naročnine ti?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.171
4.039
113
Lahko bi prekinil brezplačno ko so spremenili pogoje samo si prespal

Sedaj pa je kar je
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.