Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #488

Lej, razumem, ampak po moje ni razlike, če surfaš na 7Mbit ali 65Mbit, če stran potrebuje za tekoč prikaz 2Mbit

150PS pa v avtu ne rabiš, no na alterju sem nekoč prebral, da eni rabijo, da iz garažne hiše zapeljejo.

Finta je drugje, da pri nas niti obljubljeni G3 vsepovsod ne deluje polno kot bi moral, ampak z mizernimi pingi, brzinami itd.

Kjer pa deluje pa deluje BP in ni razlike al je G3 al LTE.

Človek je pač takšen, da ima veliko stvari, ki jih (še) ne rabi.

LTE je že taka zadeva, s katero si večina nima kaj početi.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Saj Darjan je ze napisal, da je LTE brezveze... ker takoj pokuris zakupljene kolicine
hysterical-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.766
6.918
113
Se ti da naredit test, koliko prej se recimo odpre 24ur app na 2G vs 3G vs 4G? Ali pa ne vem...recimo v browserju odpreš radarsko sliko padavin...

Verjamem, da se na LTE prej odpro hudo zahtevne stvari, pri katerih se mora prenesti nekaj MB, da jo sploh naloži...a kdo to sploh uporablja na telefonu? Pa tudi če bi bil tako heavy user, bi itak pokuril tistih nekaj skromnih GB "čas posla".
 
22. jul 2007
13.352
1.620
113
124
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
A jebo mast ste modeli. Kdo tukaj piše karkol o uporabnosti, sploh pa kako lahko vi veste kaj nekdo potrebuje in če nekomu 1MB na minuto zadostuje, prav, super sem vesel.
Replay, ki sem ga jaz podal je samo primerjava LTE tehnologije dveh operaterjev, lokacija je pa tudi tam tam. nič drugega. Gola praksa, preizkus tehnologije na terenu dveh operaterjev. In ko se pokaže, da enemu na eni lokaciji ta enaka tehnologija deluje skoraj 2,5x hitreje(verjetno je pa kje lokacije, ki je tuš hitrejši od telekoma, sicer dvomim ampka vseeno
smile-1.gif
i'm off
in tudi off topic očitno, pišite o paketih VEČ

No, naj že en pove zakaj rabi 60Mbit prenos na mobilniku....
evil.gif
Gledam tvin na tv-ju preko androidboxa v sobi kjer mi ne vleče wi-fi in nimam potegnjenega kabla, telefon uporabljam kot hotspot
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.766
6.918
113
Aja, saj res..kaj promet preko D3GO se obračunava, oz odšteva od zakupljenih, ali je free?

PS, itak zdaj vem da je LTE zastonj, ampak me zanima izven LTE
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
A jebo mast ste modeli. Kdo tukaj piše karkol o uporabnosti, sploh pa kako lahko vi veste kaj nekdo potrebuje in če nekomu 1MB na minuto zadostuje, prav, super sem vesel.
Replay, ki sem ga jaz podal je samo primerjava LTE tehnologije dveh operaterjev, lokacija je pa tudi tam tam. nič drugega. Gola praksa, preizkus tehnologije na terenu dveh operaterjev. In ko se pokaže, da enemu na eni lokaciji ta enaka tehnologija deluje skoraj 2,5x hitreje(verjetno je pa kje lokacije, ki je tuš hitrejši od telekoma, sicer dvomim ampka vseeno
smile-1.gif
i'm off
in tudi off topic očitno, pišite o paketih VEČ

No, naj že en pove zakaj rabi 60Mbit prenos na mobilniku....
evil.gif
Gledam tvin na tv-ju preko androidboxa v sobi kjer mi ne vleče wi-fi in nimam potegnjenega kabla, telefon uporabljam kot hotspot
wink-1.gif

Kaj je to tvin?
sprasujem se.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Tko, nasledn tedn gremo menjat operaterja. Iz Telekoma na Telemach. Pa da vidimo. Malo samo bolijo stroški menjave vsega, 5+12 zame in 20 za fotra ker menja paket. Ampak se bo pa več kot 200 evrov na naročnini letno prihranilo.

Zakaj ne bi šli raje na Izimobil, ki ima pakete še pol cenejše, omrežje pa nekajkrat boljše?

Če dobro premislimo ima Tlelemach v treh novih paketih daleč najboljše omrežje: svoje in prvo. Tlelekom le prvo in Simobil le drugo, vsi ostali nimajo svojega omrežja - ups T2, ki pa je v tem segmentu marginalec.

Točno tako sem sam mislil, ko sem se naročil na Telemach z vključeno opcijo nacionalni roaming.

Kak dan nazaj si lepo videl kako v praksi to deluje-ne samo, da ni delal Telemach, še nacionalni roaming so enostavno izklopili in ni delalo nič.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Impresioniran sm nad tem kako, kako še vedno vztajaš pri svojem in enostavno ne razumeš stvari... Primer, ki je bil v ponedeljek je bil prvič in upam, da zadnjikrat v takšni razsežnosti.... Še vedno do sedaj, ko je padlo TM omrežje dol je bil na voljo nac.roaming in vrjemi, da je tokrat šlo za bolj kompleksno napako, ki je posledično za seboj potegnila tudi nac.roaming... ampak ja, po tvojem je bil namerno izključen, ti že veš...

darjan:

d3go tako kot ostale aplikacije ala tvin, porabljajo dato iz samega paketa
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Kar dosti, test HD kanala kaže 3,5Mbps, navadni pa tam okol 2,7Mbps... to seveda ob predpogoju da imaš ok linijo... če si na lokaciji k je slabša hitrost se app prilagodi, slika je slabša in manj pocuza
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.766
6.918
113
Torej en film, skuri dobre 20 giga?

Se komu to sploh izide, da lahko ima D3GO, kateri paket sploh ima toliko GB?
smile-1.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Doma imamo TV preko Dvb-t in d3go tudi doma pride prav. Pač na tv sharaš ekran telefona (chromecast).

Med vožnjo dvomim da gledaš. Če si drugje je pa zagotovo kakšen wi-fi.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.