Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Eni pa res očitno nimate drugega dela, kot pa cel dan viseti na forumih in se pritoževati, da nekaj ne dela
smile-1.gif


Ja pa kaj poool? A drugje pa vse dela v piko???

Dejte no - bil sem na Simobilu 3 leta in non stop so imeli izpade omrežja - kljub polnemu signalu sem bil nedosegljiv!

Napake so povsod in povsod se tudi odpravijo
smile-1.gif


Najbolj primitivni so mi pa bili tisti, ki so nekaj let nazaj ob sibirskem vremenu zunaj (beri žled - ni elektrike) pisarili po forumu nekaj dni za tem, da oni pa niso imeli omrežja na telefonu - ja model kaj ti ni jasno - poglej malo skozi okno oz okoli sebe in boš morda videl zakaj nimaš omrežja.... folk ni imel elektrike, da bi se segreli a njega je motilo to, da ni imel telefona na voljo
cheer.gif


Meni telefon danes ni delal od nekje 11h pa do 14h, vmes sem za nekaj časa imel omrežje in so nekatere storitve delale (klici in sms). Od 14h naprej mi dela vse (Ljubljana, Medvode, Kranj in Škofja Loka) zato predvidevam, da dela čisto povsod. Če pa ne poskusite ugasnit in prižgat telefon
wink-1.gif
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik alfabet pravi:
V sosednji firmi že cel dan gledajo v luft, ker jih stranke ne morejo poklicati.

Kaj ti talenti na Telesmehu nimajo nobene redundance, backupa, disaster plana?
Resno podjetje ima številke pri večih operaterjih, če se kateremu slučajno zgodi zajeb:
http://www.telekom.si/poslovni
https://www.simobil.si/poslovni

Seveda so cene za poslovne pakete malo višje.

Kaj to pomaga, če imaš na vizitki, ki si jo dal stranki, številko, ki je na Telemachu, gre pa za posel, kjer stranke kličejo tebe
sprasujem se.gif
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Ne more se sesuti nacionalni roaming saj ga zagotavlja drug operater, ki mu omrežje dela.

Telemach verjetno rabi samo nek navaden delujoč računalnik, ki Mobitelu sporoča številke njihovih sim kartic, ki jih mora Mobitel sprejeti v omrežje.

Če niti za to nimajo backupa potem so pa res popolni nesposobneži-prej bi verjel tistemu zgoraj, ki je napisal, da so še ta računalnik namerno izklopili, ker upajo, da jih bo to manj koštalo.

drži se svojega foha, prosim...
Saj se drži svojega foha: nabijanje v prazno in kotaljenje buč

@Fikus: koliko plačajo za pljuvanje?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Zanimivo kjerkoli pišem, se vedno kdo najde, ki mi očita, da sem plačan za kritiziranje...
cool-1.gif


Prav rad pišem in bi bilo fantastično, da bi mi kdo potem to še plačeval.

Če kdo plačuje za pisanje, komentiranje naj se mi oglasi, bi z veseljem pisal tudi po naročilu v zameno za plačilo.
write.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
...zanimivo, da operaterju, ki ima nacionalni roming in ki se hvali z najvišjo pokritostjo (Telekom + Telemach) mrkne vse,..
... in kot vidim ne bom dočakal da bi Tuš/Telemach izklopil nacionalno gostovanje in s tem dokazal da verjame v svoje omrežje,..

lpb
 
22. jul 2007
13.352
1.620
113
124
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
...zanimivo, da operaterju, ki ima nacionalni roming in ki se hvali z najvišjo pokritostjo (Telekom + Telemach) mrkne vse,..
... in kot vidim ne bom dočakal da bi Tuš/Telemach izklopil nacionalno gostovanje in s tem dokazal da verjame v svoje omrežje,..

lpb
Kake neumnosti govoriš, saj ga je danes izklopil
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Zdajle na Izi prenašam še eno mojo naročnino na bivši Tušmobilov paket brez naročnine in sveda brez kakšnih aneksov.

1. Zanima me ali me kaj stane prekinitev tega naročniškega razmerja(naročniški paket brez naročnine in brez vezave)?
2. Če to naročnino brez naročnine ohranim recimo za vsak slučaj-koliko me stane nova številka, ki mi jo Telemach pošlje, če obstoječo številko prenesem drugam?

A tega res nihče ne ve?

Sem klical na njihovo pomoč čakal pol ure. pa nič, potem sem poklical in pritisnil enko, kar pomeni, da me pokličejo nazaj pa me v štirih urah ni poklical še nihče....
Spletno stran imajo tako, da niti pod razno ne najdem tega podatka...
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Zdajle na Izi prenašam še eno mojo naročnino na bivši Tušmobilov paket brez naročnine in sveda brez kakšnih aneksov.

1. Zanima me ali me kaj stane prekinitev tega naročniškega razmerja(naročniški paket brez naročnine in brez vezave)?
2. Če to naročnino brez naročnine ohranim recimo za vsak slučaj-koliko me stane nova številka, ki mi jo Telemach pošlje, če obstoječo številko prenesem drugam?

1. Zapiranje računa (zaradi odpovedi naročniškega razmerja) 11,90€
2. 5€ strošek prenosa številke drugam in Sprememba telefonske številke 11,90€
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.