Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
@Pbutec

Več info v temi Izimobil
In na njihovi strani: Izimesec
Pa še Cenik
Preveč zakomplicirano.
smirk-1.gif



Pravkar sem se prek fb pogovarjal s kolegom, ki dela na Telemachu, zakaj ne dela nacionalni roaming. Pa pravi, da so ga namerno izklopili, ker bi sicer stroški gostovanja vseh uporabnikov bili preveliki za Telemach. To se mi zdi nedopustno.
stupid-1.gif
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
hysterical-1.gif

Imajo raje omrežje dol in razkurjene uporabnike, kot da se pač ugriznejo. Jao bože.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
@Pbutec

Več info v temi Izimobil
In na njihovi strani: Izimesec
Pa še Cenik
Preveč zakomplicirano.
smirk-1.gif



Pravkar sem se prek fb pogovarjal s kolegom, ki dela na Telemachu, zakaj ne dela nacionalni roaming. Pa pravi, da so ga namerno izklopili, ker bi sicer stroški gostovanja vseh uporabnikov bili preveliki za Telemach. To se mi zdi nedopustno.
stupid-1.gif

Se strinjam.

Računam raje na boba, da se bo zganil in mi naslednje leto ponudil za 6,90 EUR npr. paket kjer bo 500/500/500

Nisem pa kupil telefona za 1cent, ampak je bil kar nekaj eur...
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.071
4.987
113
Nuku`Alofa
Posavje vse down, od desetih je delovalo skupaj pol ure. Bo treba zamenjati operaterja ker tole ni za nikamor. Čez tri mesece poteče vezava, potem pa gre cela družina drugam.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Samo povej kam
smile-1.gif


Sicer nimam pripomb, do sedaj je ok delalo omrežje, ampak ko so prikopili šperecijske uporabnike, se je začel polom telemacha.

Preprosto ne obvladujejo mase naročnikov + akcija več.

Doma mi tudi tv kocka zadnji teden...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
ksz

Trenutno sem priklopljen na hrvaški roaming HR HT, ker sem ob meji. Kliče me stranka iz Slovenije, omrežna skupina 02, telefon pa mi prikaže da me je klicala številka 003852#######. A ni to zelo čudno, da kaže kot da me je klicala hrvaška številka?
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
V sosednji firmi že cel dan gledajo v luft, ker jih stranke ne morejo poklicati.

Kaj ti talenti na Telesmehu nimajo nobene redundance, backupa, disaster plana?
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Se še spomnete leta 2012 in izpad Mobitela?
Se še spomnete leta Simobil nagradnje in prestavite na 2G?
itd itd...

Skratka noben ni imun pred izpadi/napakami....
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
A mi Telemach kaj zaračuna poleg 5 evrov, če prenesem številko k drugemu operaterju, pri Telemachu pa obdržim naročnino in mi morajo potem verjetno poslati drugo sim kartico?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
ksz

Trenutno sem priklopljen na hrvaški roaming HR HT, ker sem ob meji. Kliče me stranka iz Slovenije, omrežna skupina 02, telefon pa mi prikaže da me je klicala številka 003852#######. A ni to zelo čudno, da kaže kot da me je klicala hrvaška številka?

O tem sem že pisal v povezavi s Simobilom. Na Pohorju v dometu avstrijskih anten, vendar na Slo omrežju, kliče Slovenec pa je avstrijska koda spredaj. Noben nima pojma zakaj.

Da se vrnem na Tlelemach - čakam na testno kartico že en teden - to bo še Tlelesmeh.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.071
4.987
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Se še spomnete leta 2012 in izpad Mobitela?
Se še spomnete leta Simobil nagradnje in prestavite na 2G?
itd itd...

Skratka noben ni imun pred izpadi/napakami....

Telesmeh ima možnost nacionalnega roaminga, pa so ga kot je zgoraj napisano namenoma izklopili. Tole je za moj želodec preveč.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Na Simobilov Bob pa ne računaj, raje propadejo kot pa, da bi znižali cene.

Sploh pa paket, ki nima vključenih MMSov in ne moreš poslati kakšne slikce zame sploh ni uporaben.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.