Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Sploh mi ni jasno, zakaj se ne morem prijaviti niti v omrežje hrvaškega operaterja.

Za to je pa kriv kitajski iPhone za jurja
evil.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
a bojo tole dons kej upošteval pr položnicah?
tongue-1.gif

Koliko pa mislis, da bi se poznalo?

Ce placujes 15€ narocnine in ce to delis s 30 dn, dobis da je to na dan 0,5€ ... In ce potem to delis se s 24, dobis 0,02€ za eno uro nedelovanja ... Ce torej ne bo delalo pet ur, je to glih ene 10 centov
grims-1.gif

Meni vsak dan ene pet ur ne dela, ker ni dobrega signala, pa mi ne znižajo naročnine niti za en cent.

Pa si poslal kaksno pritozbo? Verjetno ne ane...
grims-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Fikus Klic v sili deluje tudi brez sim kartice samo da je bilokateri signal .

Številka pa je 112

Hvalabogu se mi ni nič zgodilo kljub temu, da je kazalo kot, da bo konec sveta.

Jaz sem hotel pred nevihto poklicati prevoz pa ga nisem mogel, ker ni omrežja.
Do takrat mi je bilo čisto vseeno, če vsak dan par ur nisem dosegljiv od takrat naprej pa vidim, da je bistveno omrežje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik imi pravi:
Ja, nesposobnost do konca. Ta 15.avgust pri njih traja v nedogled. Ženo in hčerko sem hotel "priključiti" iz Telekoma mobi na Telemach, sedaj pa nisem več siguren...

Jaz sem danes prenesel prvi dve od mojih šestih naročnin iz Telemacha na Izimobil.

Za 6,9 evra dobiš 1500 enot, brez vsakega kompliciranja, hkrati imaš pa še delujoče omrežje.

6,9 EUR 1500 enot karkoli, tudi MMS?

Je to naročniško al kak je s tem?
 

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
Predplačniško. Možen je tudi trajnik za nalaganje računa. Se pravi da je to nekaj vmes.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Škoda, nadležno. Se mi je zdelo, da je nekaj na pol to.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik imi pravi:
Ja, nesposobnost do konca. Ta 15.avgust pri njih traja v nedogled. Ženo in hčerko sem hotel "priključiti" iz Telekoma mobi na Telemach, sedaj pa nisem več siguren...

Jaz sem danes prenesel prvi dve od mojih šestih naročnin iz Telemacha na Izimobil.

Za 6,9 evra dobiš 1500 enot, brez vsakega kompliciranja, hkrati imaš pa še delujoče omrežje.

6,9 EUR 1500 enot karkoli, tudi MMS?

Je to naročniško al kak je s tem?

vključene enote (min/sms/mms/MB) cena/mesec

1500 ------------------------------------------ 6,9 EUR

Vključene enote v paketih porabite po svoje – za pogovore, sporočila ali prenos podatkov.

14 dni pa bo spucal te enote
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, smo že končali, ker nima na naročnino
smile-1.gif
sicer pa je zanimiv paket.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
a bojo tole dons kej upošteval pr položnicah?
tongue-1.gif

Koliko pa mislis, da bi se poznalo?

Ce placujes 15€ narocnine in ce to delis s 30 dn, dobis da je to na dan 0,5€ ... In ce potem to delis se s 24, dobis 0,02€ za eno uro nedelovanja ... Ce torej ne bo delalo pet ur, je to glih ene 10 centov
grims-1.gif

Meni vsak dan ene pet ur ne dela, ker ni dobrega signala, pa mi ne znižajo naročnine niti za en cent.

Pa si poslal kaksno pritozbo? Verjetno ne ane...
grims-1.gif

A na tramvaj komando
cool-1.gif


Klical , pisal in vedno dobim približno tak odgovor omrežje stalno nadgrajujemo in "kmalu" bo prišel na vrsto tudi vaš kraj...

Sicer imam pa vključeno opcijo nacionalni roaming ampak potem mi ne delajo podatki, za razliko od njihovih trikrat cenejših paketov, ki imajo vključene tudi podatke.

Dokler niso dali ven novih paketov so mi nakladali, da nacionalni roaming za podatke tehnično ni možen...
Zdaj pa vidim, da je in to celo za trikrat nižjo ceno, to je pa res višek od viška zajebavanja starih naročnikov...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Danes ima oddelek za stike z uporabniki žurko (si nimajo kaj začeti).
grims-1.gif

2314668-Breznaslova.jpg
 

Priponke

  • 2314668-Breznaslova.jpg
    2314668-Breznaslova.jpg
    93,8 KB · Ogledi: 282

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik imi pravi:
Ja, nesposobnost do konca. Ta 15.avgust pri njih traja v nedogled. Ženo in hčerko sem hotel "priključiti" iz Telekoma mobi na Telemach, sedaj pa nisem več siguren...

Jaz sem danes prenesel prvi dve od mojih šestih naročnin iz Telemacha na Izimobil.

Za 6,9 evra dobiš 1500 enot, brez vsakega kompliciranja, hkrati imaš pa še delujoče omrežje.

6,9 EUR 1500 enot karkoli, tudi MMS?

Je to naročniško al kak je s tem?

Seveda je tudi naročniško, če želiš.

Vključeno vse, klici, SMSi, MMSi, podatki.

Lahko imaš predplačniško in vključiš kadarkoli napolniš račun, lahko pa imaš tudi naročniško razmerje na način, da ti vsak mesec ta znesek trgajo preko trajnika.
Daleč najboljši paket kar jih trenutno imamo na razpolago.

Če ti je pa 1500 enot premalo pa lahko izbereš tudi paket z 2000 ali 3000 enotami, ki sta nekaj dražja.

Sam običajno porabim med 500 in 1000 enotami na mesec.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Saj nas boš vse odrešil, ko boš odšel, če ne boš pospešil prehoda, bomo tu gori organizirali akcijo za stroške prenosa.

Kdaj bi že spokal pa sem bebec nasedel telefonu za en cent in se za dve leti vezal.
Niti sanjal nisem o tem, da bodo cene pri konkurenci padle za več kot 50%.

Še deset mesecev
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz moram bit do junija njihov, vmes pa računam, da se bo trg primerno uredil in bodo še boljše ponudbe.

Izimobil za 6,9 je primerljiv s sedaj mojim MOB10 za 10,00 eur, le predplačniški paket mi smrdi,
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
To je res, po drugi strani ko pa stvar najbolj potrebuješ takrat ponavadi ne dela
wink-1.gif

Točno to se je poleti naredilo meni, v lepem vremenu sem šel na dolg sprehod po gozdu, ko sem bil ravno na drugi strani hriba se je začela delati huda nevihta in nisem mogel nikogar poklicat, da bi prišel pome(ene 15 minut vožnje).

Potem sem si našel eno res zasilno zvetje tri, štiri ure je pa okrog mene treskalo, padale veje, drevesa...

In to samo zaradi kak evro cenejše mesečne naročnine, če ne prej v takih trenutkih vidiš, da je najbolj bistveno omrežje šele potem vse ostalo.

Za takšne situacije, edino 100% je satelitski telefon
wink-1.gif
, ni druge.

Lp.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pa saj ni IZImobil samo predplačniški, če daš podatke za trajnik, ti avtomatično trgajo vsak mesec in je paket popolnoma enak naročniškemu.

Tudi sam imam še deset mesecev vezave, a si tudi ti nasedel telefonu za en cent
evil.gif


Predvidevam pa, da cene kaj dosti pod 7 evrov za 1500 enot ne bodo šle, na ene pet evrov morda še, nižje pa dvomim.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Kako pri takšnem predplačniškem paketu zgleda zaračunavanje dodatnih storitev (recimo tujina)?
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
To je res, po drugi strani ko pa stvar najbolj potrebuješ takrat ponavadi ne dela
wink-1.gif


Točno to se je poleti naredilo meni, v lepem vremenu sem šel na dolg sprehod po gozdu, ko sem bil ravno na drugi strani hriba se je začela delati huda nevihta in nisem mogel nikogar poklicat, da bi prišel pome(ene 15 minut vožnje).

Potem sem si našel eno res zasilno zvetje tri, štiri ure je pa okrog mene treskalo, padale veje, drevesa...

In to samo zaradi kak evro cenejše mesečne naročnine, če ne prej v takih trenutkih vidiš, da je najbolj bistveno omrežje šele potem vse ostalo.

Za takšne situacije, edino 100% je satelitski telefon
wink-1.gif
, ni druge.

Lp.

Za takega poznavalca kot se imaš, bi lahko vedel, kaj mal močnejša navihta naredi s satelitskim telefonom
tongue-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.