Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
a bojo tole dons kej upošteval pr položnicah?
tongue-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
a bojo tole dons kej upošteval pr položnicah?
tongue-1.gif

Koliko pa mislis, da bi se poznalo?

Ce placujes 15€ narocnine in ce to delis s 30 dn, dobis da je to na dan 0,5€ ... In ce potem to delis se s 24, dobis 0,02€ za eno uro nedelovanja ... Ce torej ne bo delalo pet ur, je to glih ene 10 centov
grims-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Meni sedaj dela na 2G načinu, če preklopim na 3G, se ni mogoče povezati. Je kdo dobil kak sms za neodgovorjene klice? Jaz sem se parkrat poklical z druge številke, pa za enkrat ne duhe in ne sluha o obvestilu, kljub temu da sem dosegljiv že pol ure.
 
22. jul 2007
13.352
1.620
113
124
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Meni sedaj dela na 2G načinu, če preklopim na 3G, se ni mogoče povezati. Je kdo dobil kak sms za neodgovorjene klice? Jaz sem se parkrat poklical z druge številke, pa za enkrat ne duhe in ne sluha o obvestilu, kljub temu da sem dosegljiv že pol ure.
Tudi to ne dela, ne 2G ne 3G.
Ups se popravljam, se je vendarle povezal preko 2G, lahko me pokličeš da preveriva
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Verjetno bo treba malo pogledati h konkurenci.

Imam kabl doma. To bi bila edina opcija še Amis.

Trojček zgleda cenovno ok in primerljiv, še celo večji upload dajejo od monopolista telemacha.

Pri mobilni telefoniji šepajo s paketi, tam pač lahko kaj drugega izberem.

Net mi ponujajo 25/5, sedaj brezveznih 40/2.

Ostalo slično. Amis 40 eur,

Tu se sedaj vidi, kaj se zgodi, ko ni več konkurence na trgu.

Monopolist te zmolze.

Amis je žal prevzel Simobil.
V parih mesecih bodo šle cene gor, ponudba in kakovost storitev pa dol.
frown-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik imi pravi:
Ja, nesposobnost do konca. Ta 15.avgust pri njih traja v nedogled. Ženo in hčerko sem hotel "priključiti" iz Telekoma mobi na Telemach, sedaj pa nisem več siguren...

Jaz sem danes prenesel prvi dve od mojih šestih naročnin iz Telemacha na Izimobil.

Za 6,9 evra dobiš 1500 enot, brez vsakega kompliciranja, hkrati imaš pa še delujoče omrežje.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
a bojo tole dons kej upošteval pr položnicah?
tongue-1.gif

Koliko pa mislis, da bi se poznalo?

Ce placujes 15€ narocnine in ce to delis s 30 dn, dobis da je to na dan 0,5€ ... In ce potem to delis se s 24, dobis 0,02€ za eno uro nedelovanja ... Ce torej ne bo delalo pet ur, je to glih ene 10 centov
grims-1.gif

Meni vsak dan ene pet ur ne dela, ker ni dobrega signala, pa mi ne znižajo naročnine niti za en cent.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.