Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Meni sicer ni jasno. Pa to resno govorim. In ne leti na tebe.

Tušmobil je imel zelo dobro pokritost.
Zdaj, ko jih je prevzel Telemach je pa slabše?

A je imel Telemach svoje omrežje?

Ne vem, samo sprašujem, ker bi nekako pričakoval, da se omrežji "dopolnita".

In je boljša pokritost kot pred združitvijo.

Meni deluje brez problema vse. Samo malo nelogično se mi zdi, da bi zdaj delovalo slabše.

Mogoče sem pa kot laik na tem področju kaj zamudil.
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Danes sem s SI Info zaznal LTE na Muti (PGD Muta; NE581).
Ni ga še na zemljevidu, ki ga ureja Svet Idej.
Kako se to doda?
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik SeriousSam pravi:
Hmmm...
Pri Premium EU, se lahko "brezplačne" minute v DE koristi znotraj E-plus omrežja. Ostalo je običajno EU gostovanje
Ne preko tmobila je. Sem koristil prenos podatkov
Tako je, D Telecom oziroma T-Mobile. Ne vem kaj eni nekaj blebetajo na pamet. So zato seznami operaterjev, pa vseeno eni kar nekaj blebetajo z zavajanji ...
Še enkrat vzemi seznam v roke. Navedena sta tmobile in eplus
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Kje sem pa napisal, da imajo zdaj slabše omrežje?

Imajo enako slabega kot prej zato sem pa vzel paket, ki mi je omogočal nacionalni roaming-brez interneta, ker baje to tehnično ni možno sem poslušal.....

Zdaj vidim, da je možno in bi bilo fer, da bi mi omogočili tudi to.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Ne mores pricakovati da ti zastonj dajo, kar ti po nobenem podpisu pogodbe ne pripada. Ce pa slucajno ti dajo bi moral pa od srece v zrak skakat.

Ti moras zal razumeti da je celotna politika in nacin delanja dobicka tusmobila deloval na principu vsakoletnega cenenja paketov, kar so poceli ene 5 let vedno znova in znova cenejsi paketi, da pa ne bi z cenejsimi paketi prevec kanibalizirali prihodka obstojecih uporabnikov so pa z aneksi in stroskem menjave paketov malce podrazili prehod obstojecim narocnikom. Novi vec paketi so zadeli ob sam dno cenovnega ranga ceneje vec ne bo slo, tako da te politike je zdaj konec. Sledijo najverjetneje paketi, ki za enako ceno ali kak euro vec ponujajo se kaj vec tujine vkljucene in podobne fore. Ampak to bo cez pol leta ali eno leto, zaenkrat ni konkurence tem paketom.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Citat:
Uporabnik dasVR46 pravi:
Citat:
Uporabnik JackSparrow pravi:
ČE NIMATE ANEKSA LAHKO MENJATE ZA KATERI PAKET HOČETE.

Kaj pa če imam aneks, potem ne morem menjati paketa?
Potem pa lahko menjas samo na,enako drag ali drazji paket. Ce hoces menjati na cenejsega moras pa aneks odplacati.
 

dasVR46

Zelenc'
11. okt 2014
29
0
1
Hja, sem ravnokar to prebral v aneksu.

Glede prekinitve aneksa piše tako: "Znesek se izračuna tako, da se polno število mesecev od prekinitve naročniškega razmerja do izteka minimalnega obdobja deli s celotnim številom mesecev minimalnega obdobja, nastali količnik pa se množi z zneskom ugodnosti, navedenim v tem aneksu."

Preostane mi 16 mesecev, višina ugodnosti pri meni je 30 €. Torej (16/24) * 30€ = 20€ za prekinitev aneksa, če sem prav razumel. Se potem še kaj dodatno plača spremembo paketa?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
jaz pa nimam aneksa, ker sem lani šel na novo k njim
smile-1.gif

mam pa telefon 2 leti vezavo

bo šlo?
smile-1.gif

In kaksna je razlika med aneksom in vezavo?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Visina ugodnosti verjetno ni 30€ ampak predvidevam, da toliko placujes mesecno.... Ce ti je ostalo se 16 mesecv, to pomeni, da je visina tvojih "ugodnosti" 480€... Ce potem to pomnozis s kolicnikom 0,66 (katerga dobis po izracunu 16/24), to znese potem 319,68€...
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Mont: Omrežje smo prevzeli od Tušmobila tako da je omrežje isto.

dasVR46: Če mi pošljete naročniške podatke preko ZS vam lahko preverim točno koliko bi znašalo.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik pep pravi:
Danes sem s SI Info zaznal LTE na Muti (PGD Muta; NE581).
Ni ga še na zemljevidu, ki ga ureja Svet Idej.
Kako se to doda?

Ne moreš ti dodat, počakaj par ur, pa bo Svetidej sam dodal oz. v določenih primerih se samodejno posodobi.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Mene je ta ponudba posteno razgrela... Vceraj sem poklical na Telemach in se zmenil za brezplacno tesno obdobje 14dni za paket Se vec. Ce bo vse ok, grem verjetno stran od Simobila, ceprav mi je trenutno orto tripster za 20€ cisto ok, pa se brezplacen LTE s polno hitrostjo imam in 1gb na mesec v tujini...

Mogoce kdo ve, ce ima Telemach ze v ponudbi kaksne dodatne opcije za EU in ostali svet, ker nic ne najdem na njihovi spletni strani?

http://telemach.si/Binary/346/MOB-Cenik_september-2015_mail.pdf

10€ na mesec ali 3€ na dan.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik SeriousSam pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik SeriousSam pravi:
Hmmm...
Pri Premium EU, se lahko "brezplačne" minute v DE koristi znotraj E-plus omrežja. Ostalo je običajno EU gostovanje
Ne preko tmobila je. Sem koristil prenos podatkov
Tako je, D Telecom oziroma T-Mobile. Ne vem kaj eni nekaj blebetajo na pamet. So zato seznami operaterjev, pa vseeno eni kar nekaj blebetajo z zavajanji ...
Še enkrat vzemi seznam v roke. Navedena sta tmobile in eplus
In kaj pol sereš, da so enotecznotraj eplus, ostalo pa je klasično hostovanje?
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Kako je kaj z dodatnimi stevilkami na enem paketu lahko jih imas do stiri stevilke al je unih 10 evrov enkratni znesek al vsaki mesec placujes ?? hvala za odgovor
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.