Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
22. jul 2007
13.346
1.618
113
124
Pri sebi sem opazil spremembo, da recimo navkljub 1 črtici signala LTE še vedno lahko normalno srfaš, se pa to pozna zelo na zmanjšani avtonomiji baterije
tongue-1.gif
, ker telefon vseskozi išče omrežje.
Pred nadgradnjo sem lahko o srfanju po telefonu na tej lokaciji samo sanjal
uf-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Trupl0: Če ste trenutno naročniki Tušmobila potem plačate samo 20€, ne bo nobenih skritih stroškov.

Nobenih skritih stroškov ... samo 20EUR lol
uf-1.gif

A jih kdo skriva? Mislim, da ti bo vsak prodajalec povedal, da je 20€ za plačat, da ti noben ne bo kasneje na dom poslal položnico, brez da bi kaj omenil
stupid-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.760
6.915
113
Saj tudi doma ni potrebe po več kot 10mega, je pa trend da se "vse" preseli na wireless, TV, radio, itd...in tem primeru je LTE kar fajn, da se ne rabi več žic polagat oz vzdrževat.
 

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
Citat:
Uporabnik smt pravi:
pa ti zivis na istem naslovu (oziroma si prijavljen) kot starsi? ali samo glede na priimek? oz je kaka druga fora?

Na istem naslovu ja. Isti priimek isti naslov.
Baje se mi nič ne spremeni.

PS: Ali je kakšen podatek, če Telemach Mobil dobi Samsung Note 5? Po premisleku bi raje vzel tega kot pa S6 Edge+
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj tudi doma ni potrebe po več kot 10mega, je pa trend da se "vse" preseli na wireless, TV, radio, itd...in tem primeru je LTE kar fajn, da se ne rabi več žic polagat oz vzdrževat.

Po moje še dolgo ne bomo meli tv itd na mobi omrežju ali?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj tudi doma ni potrebe po več kot 10mega, je pa trend da se "vse" preseli na wireless, TV, radio, itd...in tem primeru je LTE kar fajn, da se ne rabi več žic polagat oz vzdrževat.

Po moje še dolgo ne bomo meli tv itd na mobi omrežju ali?

Glede na to, da so Telekomu prepovedali brezplačno uporabo interneta za potrebe Tvina, kaže slabo.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj tudi doma ni potrebe po več kot 10mega, je pa trend da se "vse" preseli na wireless, TV, radio, itd...in tem primeru je LTE kar fajn, da se ne rabi več žic polagat oz vzdrževat.

Po moje še dolgo ne bomo meli tv itd na mobi omrežju ali?
Pri Telekomu obstaja:
http://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/paketi/vsi-paketi/paketi-toptrio/toptrio-brezzicni

Dobiš 10 Mbit/s linijo brez omejitve hitrosti, prav tako obstaja tak paket z internetom only:
http://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/paketi/vsi-paketi/paket-brezzicni-internet
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj tudi doma ni potrebe po več kot 10mega, je pa trend da se "vse" preseli na wireless, TV, radio, itd...in tem primeru je LTE kar fajn, da se ne rabi več žic polagat oz vzdrževat.

Po moje še dolgo ne bomo meli tv itd na mobi omrežju ali?
Pri Telekomu obstaja:
http://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/paketi/vsi-paketi/paketi-toptrio/toptrio-brezzicni

Dobiš 10 Mbit/s linijo brez omejitve hitrosti, prav tako obstaja tak paket z internetom only:
http://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/paketi/vsi-paketi/paket-brezzicni-internet

Pri paketu TOPTRIO BREZŽIČNI je možen le 1 TV sprejemnik. Dodaten pogoje je omejevanje storitve le nekaj uporabnikom na bazno postajo. "Nekaj" je cca do 10.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Trikrat vse prebral pa še vedno nisem ziher. A ta paket več za 15/12€ ima nacionalno gostovanje - Tlelekom vključeno brezplačno. Mi je to zelo važen podatek, ker tam kjer delam je le Tlelekom omrežje, ni mi pa internet tako zelo nujen, le klice rabim, pa da ne kupujem Izi, bi se lepo poslovil od Boba pa preklopil na Tlelemach.

Aja pa še to, če ne vzameš telefona, a je potem kaka resna vezava potrebna, ali lahko preprosto greš drugam in pač plačaš prenos številke? Koliko pa je prehod k drugemu operaterju zdaj?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.760
6.915
113
Hm, dobro vprašanje ja, včasih je imel tušmobil "vezavo" brez telefona, si pač imel popust na mesečni naročnini.

Zdaj pa tega ni več, koliko vidim?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem na telemachu, roaming na telekom je free, ni pa podatkov, do zdaj...
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Trikrat vse prebral pa še vedno nisem ziher. A ta paket več za 15/12€ ima nacionalno gostovanje - Tlelekom vključeno brezplačno. Mi je to zelo važen podatek, ker tam kjer delam je le Tlelekom omrežje, ni mi pa internet tako zelo nujen, le klice rabim, pa da ne kupujem Izi, bi se lepo poslovil od Boba pa preklopil na Tlelemach.

Aja pa še to, če ne vzameš telefona, a je potem kaka resna vezava potrebna, ali lahko preprosto greš drugam in pač plačaš prenos številke? Koliko pa je prehod k drugemu operaterju zdaj?
Na novih paketih je vključeno vse: klici, SMS/MMS in prenos podatkov

Ni ti treba vzeti vezave, lahko pa vzameš vezavo s popustom (-10% na naročnino).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.760
6.915
113
Pošlji jim mail, če bodo zaznali potencialni biznis, bodo vsekakor ponudili.

Dvomim sicer pa, da se bodo posluževali tušmobilove metode, ko so na lastno pest uvozili modele in jih imeli potem pod mizo, ker uradno niso smeli prodajat, oglaševat, etc...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.