Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik jozo pravi:
Če aneksa nebi imel bi itak lahko šel na nižjo in boljšo ponudbo....jaz se ga full izogibam....sicer pa ne vem zakaj vas toliko matra tole telekomovo omrežje...jaz osebno ga ne potrebujem...sem skoraj ves čas na LTE-ju....
cheer.gif

Pod tole pa podpišem! Nevem, zakaj toliko govora o telekomovem omrežju, če pa meni vedno vklopi LTE, od posodobitev dalje več ni 2g ali 3g.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Zakaj pa potrebuješ "Mobitelovo" omrežje?
Če ga do sedaj nisi?

Seveda sem ga, samo zato pa sem prišel k njim na ponudbo razširjeni odbit Mingl, ki omogoča brezplačno uporabo mobitelovega omrežja-razen prenosa podatkov.
Ta ponudba je bila cca 6 evrov mesečno cenejša od najboljše mobitelove ponudbe.

Ampak zdaj mi gre pa na kur.., da uporabniki cenejših paketov lahko neomejeno uporabljajo mobitelovo omrežje jaz, ki plačujem več imam pa blokiran prenos podatkov.

Tričetrt leta bom že še zdržal.
Upam samo, da šparova ponudba ni muha enodnevnica, ker je natančno to, kar jaz rabim.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Vem, da se moram obrniti na telemach, a vseeno.

Moj telemach je kar nek polizdelek.

Rad bi združil še mobilno naročnino, ki jo imam v moj telemach

https://moj.telemach.si/account/join/new

imajo tole

in ko vpišem not svojo cifro, da mi pošlje SMS s kodo, napiše failed...

Res porazno

------
Registracija dodatnega računa

Za združitev računov se prijavite z uporabniškimi podatki za mobilni račun.


+386 Telefonska številka: Failed!

Če si imel za moj tušmobil isti mail kot za moj telemach, ti je avtomatsko združilo skupaj fiksno in mobilno.

Jaz mam vse telemach...zato pranvim, šalabajzerji
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik fikus pravi:

Ta ponudba je bila cca 6 evrov mesečno cenejša od najboljše mobitelove ponudbe.

Ampak zdaj mi gre pa na kur.., da uporabniki cenejših paketov lahko neomejeno uporabljajo mobitelovo omrežje jaz, ki plačujem več imam pa blokiran prenos podatkov.

Saj veš, da se zadeve že 20 let cenijo.

Meni gre tudi na kur.., da sem leta 1992 plačeval po nekaj 100 mark (današnjih EUR) za predhodnika gsm (sem že pozabil, kako se je imenoval).
Tudi leta 1998 sem plačeval po 300 mark (eur) na mesec za Gsm storitev.

Ti se pa zdaj pritožuješ za 6 eur.
grin1.gif
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Zakaj pa potrebuješ "Mobitelovo" omrežje?
Če ga do sedaj nisi?

Seveda sem ga, samo zato pa sem prišel k njim na ponudbo razširjeni odbit Mingl, ki omogoča brezplačno uporabo mobitelovega omrežja-razen prenosa podatkov.
Ta ponudba je bila cca 6 evrov mesečno cenejša od najboljše mobitelove ponudbe.

Ampak zdaj mi gre pa na kur.., da uporabniki cenejših paketov lahko neomejeno uporabljajo mobitelovo omrežje jaz, ki plačujem več imam pa blokiran prenos podatkov.

Tričetrt leta bom že še zdržal.
Upam samo, da šparova ponudba ni muha enodnevnica, ker je natančno to, kar jaz rabim.
Se pravi, tebe nič ne moti, da je bil Mingl cenejši od vse konkurence, tebe moti, ker imajo drugi sedaj isto cenejše?

Ko se boš naslednjič vezal, ne glej drugih ponudb, dokler nisi tik pred koncem vezave. Spremeniti itak ne moreš, samo slabe volje si.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ne gre se za nazaj ampak za ta trenutek, ista fima mi ne omogoči prehoda na drug paket, četudi bi plačal za menjavo paketa.

Je pa zanimivo kam vse so ti dobički nekoč šli.
Imamo stokrat cenejše storitve pa firme še vedno delajo dobičke, kakšne so morali delati šele takrat.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Oh ti grdi dobiček, ti. Minus, pa izgube je treba delat. Pa vlečt davkoplačevalski dnar za sanacijo izgubaške firme.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ne razumeš kaj sem hotel povedati.

Telekom je kljub stokrat višjim cenam delal izgubo.
Zanimivo je kam je šla vsako leto vsaj milijarda evrov, ki bi morala preko dividend ostati davkoplačevalcem...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Ne gre se za nazaj ampak za ta trenutek, ista fima mi ne omogoči prehoda na drug paket, četudi bi plačal za menjavo paketa.

Dvomim, da je to res.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Sramota, da niso mogli pustiti še vsaj nekaj časa moj.tusmobil.si

Vse je bilo lepo pregledno za vseh naših sedem naročnin...

S takim odnosom nas bo vseh sedem prav kmalu spokalo stran.

Normalna firma bi sama poskrbela za prenos številk in gesel na drug naslov, ne pa, da moram zdaj spet komplicirati z novimi registracijami vsake številke posebej.

Pa dobro no kaj lahko nehaš nabijat nonstop v temo s ''katastrofa, porazno, šalabajzersko, sramotno...''

Kot da je konec sveta, ker ne dela (ali že dela?) moj telemach, kaj si življenjsko odvisen od njega? Pa če ne menjaš paketa do konca tedna boš dobil raka na prostati ali kaj?
bonk.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.759
6.915
113
Saj po novem letu se bo pa ponovilo jamranje, ko bodo tisti jamrali, ki so zdaj prestopili k telemachu, ker bodo takrat novi LTE paketi in bodo jamrali spet kako dragi so stroški prehoda med paketi in da iz principa ne dajo 20 eur, ipd
smile-1.gif
 

JackSparrow

Pripravnik
29. apr 2013
253
10
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj po novem letu se bo pa ponovilo jamranje, ko bodo tisti jamrali, ki so zdaj prestopili k telemachu, ker bodo takrat novi LTE paketi in bodo jamrali spet kako dragi so stroški prehoda med paketi in da iz principa ne dajo 20 eur, ipd
smile-1.gif

467716-post_slo.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Ta teden sem bil v Nemčiji in Telemach ima prekleto dobro pogodbo za roaming z Deutsche Telekom. Vedno je delalo z HSPA+, medtem Telekomovcem sploh ni spustilo v omrežje in so bili prijavljeni na E-plus EDGE.

Zelo zelo presenečen. Verjetno imajo tako pogodbo kot Si.mobil z Vodafonom.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.161
4.034
113
Meni so pa na Telekomu help desku rekli da ne beležijo nobenih težav in bi moralo delat. Pa naj grem simko menjati
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Ta teden sem bil v Nemčiji in Telemach ima prekleto dobro pogodbo za roaming z Deutsche Telekom. Vedno je delalo z HSPA+, medtem Telekomovcem sploh ni spustilo v omrežje in so bili prijavljeni na E-plus EDGE.

Zelo zelo presenečen. Verjetno imajo tako pogodbo kot Si.mobil z Vodafonom.

Važno, da si verjameš, kar si razlagaš. DT rihta oddajnike Telekomu, skoraj so na tem, da se zližejo, pol pa ti prbiješ, da ima nek Telemach, ki je začetnik v poslu, boljšo pogodbo z DT, kot Telekom.
hysterical-1.gif
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Kako dobro vleče praviloma ni povezano s tem, kako dobra pogodba je, temveč kako dobro uštimano omrežje določen operater ima. in TMO ima tudi svoj set problemov, nič bat.
Samo slovenska raja je razvajena, da mu mora LTE vlečt iz vsake luknje, v tujini je pa samo denar sveta vladar. V luknjah so srečni, če imajo 2g eno črtico, v urbanih naseljih, pa da ob špicah prometa sploh lahko še surfajo in kličejo. Pa če jim kaj ne dela, se tudi ne grejo metat iz 5. štuka.
In ja, ko greš v tujino, tvoj domači operater kake večje kontrole nad kakovostjo storitev tujega operaterja nima. Lahko sicer teži in upa, da se morebitne težave odpravijo ampak to je tudi vse.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
@fikus, ni res da ne,mores menjati iz mingl 17eur na vec za 15eur. Lahko, edino ameks moras prej odplacati, poklici za izracun koliko to pride. Ti pa priporocam kak teden pocakati, ker imajo hud naval in maslednji teden bo se guuzva.
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Ta teden sem bil v Nemčiji in Telemach ima prekleto dobro pogodbo za roaming z Deutsche Telekom. Vedno je delalo z HSPA+, medtem Telekomovcem sploh ni spustilo v omrežje in so bili prijavljeni na E-plus EDGE.

Zelo zelo presenečen. Verjetno imajo tako pogodbo kot Si.mobil z Vodafonom.
Hmmm...
Pri Premium EU, se lahko "brezplačne" minute v DE koristi znotraj E-plus omrežja. Ostalo je običajno EU gostovanje
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.