Uporabni programi za PPC + opis + slike

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Je tudi v redu, če poberem .cab file in ga inštaliram kar na PDA? Ker na PCju bi teži nonstop za neko drugo verzijo frameworka in noče inštalirat wififofuma...
 
Nazadnje urejeno:

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Je tudi v redu, če poberem .cab file in ga inštaliram kar na PDA? Ker na PCju bi teži nonstop za neko drugo verzijo frameworka in noče inštalirat wififofuma...

Lahko inštaliraš, vendar se ti ne bo hotel zagnati dokler nimaš frameworka 2.0 naloženega. Pri meni je bilo tako. Ko sem naložil framework, je delal normalno.

Da ne bo dvojnih postov. Zanima me ali se da pri Qtek-u 9100 nastaviti mp3 za zvonenje, ter kako če se da? Ter ali se splača flashati, na wm6. Na xda-developers, sem našel polno romov, vendar ne vem kater je primere za moj PDA, ker je že novejša verzija G4. Mi lahko kdo svetuje?
 
Nazadnje urejeno:

vojec

Zelenc'
16. jan 2008
26
0
1
Ja res je kot je povedal disco. Z resco explorerjem lahko narediš mapdrive in se konektaš do sharane mape na PC-ju. Poizkusil sem obratno, saj kolikor sem zastopil bi želel da ti framework pobera iz PDA? V tem primeru si pomoje ne boš mogel pomagati saj v PDA ne moreš sharat mape (probal in ni šlo z resco expl.) mogoče ti bo kdo drug lahko kej več povedal.

LP
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Sem rešil zadevo...eno verzijo frameworka se inštaliral na PC in posledično so se tvorli dve mapi na PDAju...Wififofum sem pobral v cab obliki in lepo deluje...Zdaj edino ne vem, na začetku mi napiše da je neregistriran? a je zadeva plačljiva? Ker v "options" sem označil kvadratek "I paid", wtf? Kaj se grejo?
 

ceko

gps navigator
21. jul 2007
184
0
16
Mogoče bo za koga uporaben tale program:

TouchPal
touchpal.jpg


več tukaj
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Citat:
Uporabnik iverson pravi:
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Je tudi v redu, če poberem .cab file in ga inštaliram kar na PDA? Ker na PCju bi teži nonstop za neko drugo verzijo frameworka in noče inštalirat wififofuma...

Lahko inštaliraš, vendar se ti ne bo hotel zagnati dokler nimaš frameworka 2.0 naloženega. Pri meni je bilo tako. Ko sem naložil framework, je delal normalno.

Da ne bo dvojnih postov. Zanima me ali se da pri Qtek-u 9100 nastaviti mp3 za zvonenje, ter kako če se da? Ter ali se splača flashati, na wm6. Na xda-developers, sem našel polno romov, vendar ne vem kater je primere za moj PDA, ker je že novejša verzija G4. Mi lahko kdo svetuje?

Če maš g3 model, lahko inštaliraš vse wizard(qtek 9100) rome. Wm6 ti pohitri sistem, pa seveda je bol stabiln. Mp3 datoteko moraš dat v mapo windows/rings/ , če pa hočeš menjat zvonenje alarma, smsov pa daš fajle kar v windows direktorij, kot tudi teme(.tsk).Mora pa bit zvonenje za smse in alarme v wav.

Res je tema malo zašla.
 

aNtRx

Zelenc'
3. feb 2008
17
0
1
Kaj pa kakšen software da bi lahko WM6 povezal z osx... da bi lahko pregledoval vsebino spominske kartice oz telefona?
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
68
Ljubljana
Glej en post višje.
grims-1.gif


Drugače pa gre, če si mislil s pogledom na PC že z activsinchom,
235801-smart.jpg
 

Priponke

  • 235801-smart.jpg
    235801-smart.jpg
    23,5 KB · Ogledi: 732

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Spb Insight

Meni najbolši pregledovalnik RSS novic.ima veliko bazo prednaloženih kanalov in možnost dodajanja svojih.

1_01.gif
1_03.gif

ani4.gif




Spb Pocket Plus


To pa je druga odlična sbjeva aplikacija. Bližnjice do programov, nastavitev, iger ali dokumentov še niso bile lepše prikazane na today zaslonu. Ponuja veliko nastavitev , ALT-tab (hitro preklaplanje med odprtimi aplikacijami) , vsebuje veliko lepih ikon...

101.png
pocketplus.png

103.png




Spb Weather

To pa je odličen program za vreme. Veliko nastavitev, veliko skinov. V slovenski bazi sta Ljubljana in Maribor. Seveda pa lahko dodamo tudi svoje kraje s pomočjo gps koordinat. Kar pa ob dejstvu, da je na netu brezplačen google map, ki nam da koordinate, niti ni tako komplicirano.

screenshot06.gif
screenshot21.gif

screenshot11.gif


To troje uporablam dnevo in so "must have" aplikacije, imho.
zmaga.gif


+

Spb ToPlay v1.0 , FREEWARE

Za vse uporabnike windows media playerja (wmp). Lep plugin za na namizje.

07.gif
2006293970683424881_rs.jpg


http://www.spbsoftwarehouse.com/products/pocketplus/plugins/SpbToPlay_setup.exe
zmaga.gif

 
Nazadnje urejeno:

vojec

Zelenc'
16. jan 2008
26
0
1
Vprašal bi glede " SK Today Commander". Koliko je pa požrešen? Sedaj uporabljam resco Todayplugin, sem ga dobil z explorerjem in se mi zdi kot da ga ne bi imel (sploh ni lačen- smeh). Ko naredim softreset se aparat zelo hitro postavi, saj pri prejšnjem (uporabljal iLauncher) sem kar nekaj sekund več čakal da se je aparat postavil.

Lp
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Težko bi reko. Vejetno nimama istih pdajev in istega rom. Vse je odvisno od količine rama pri zagonu. Men se vse takoj postavi(spb weather in pocket plus) , včasih še pred vpisom pin. SK Today Commander pa zavzame zelo malo rama in se je takoj naložo, trenutno pa ga ne uporablm.Sprobaj pa poročaj, kak dela na tvoje.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
WinXplore v0.1 , FREEWARE http://mobile-sg.com/software/?p=WinXplore&platform=ppc

Uporabn program za hitro urejanje posameznih datotek na pdaju. Naprimer, na hitro lahko dodam, zbrišemo kake ikone z namizja, ki so v spodnji vrstici. Urejamo zvonenja, pisavo, zaznamke, my documents itd... Meni pride zelo prav, ko naložim kakšen rom, ki ima spodaj ikonce, pa jih s total commanderjem ne morem zbrisat, ker so zaščitene.Winxplore to zna.
zmaga.gif


SS1_b01.png
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
WkTASK , FREEWARE http://soft.photoracer.net/docs/wktask_en.html

Super program = task manager , application launcher , uporabn je tudi za skrivanje tabov( ko odpremo kakšen program, se nam poleg gumbka start odpre "vrstica" od programaIn ker imamo nekatere programe nonstop odprte, lahko lepo s tem programom skrijemo vrstico, da ne zaseda nepotrebnega prostora..Po želji nam doda status baterije čisto na vrh, zelo uporabno.


wktask010_en.png
wktask014.jpg
wktask005_en.png


pccapture2kg6.jpg
pccapture3ur4.jpg



Pa še moj today screen s statusom baterije na vrhu:

pccapture1ip8.jpg