Uporabni programi za PPC + opis + slike

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Dinarsoft MemMaid v2.2 (Build 111) http://www.dinarsoft.com/memmaid/

Odličen program, ki nam zbriše začasne, neupoarne fajle in mape, sprosti notranji pomnilnik, pohitri pda s pomočjo spreminjanja BUFFER velikosti itd... Priporočam.
zmaga.gif

Primer: Sam sem pridobil 7 MB rama, ko sem nastavil na EXTREME SPEED - iz 62 MB na 69MB free ram. Nebom rekel, da zdaj dela hitreje, mogoče se boota hitreje, sem pa pridobil na ramu.

memmaiddeadregistryscreen.jpg
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.662
9
38
Ljubljana- okolica
VITO Technology SMS-Chat v1.01

Kot vsi vemo je veliko klikanja pri wm da pošljemo sms.
SMS-Chat je dokaj enostaven programček ki nam poenostavi in skrajša delo.
Sam sem si bližnico postavil na namizje tako da je do sms-ja samo klik.
Buy:SMS-chat
 
Nazadnje urejeno:

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
WeFi

Za moje pojme najboljši utility program za WiFi. Išče odprte dostopne točke in se na njih samodejno poveže. Če je kakšna zaklenjena in veš kodo, jo not vpišeš in se bo tudi na to povezal avtomatsko!

mobile_hero.jpg
 
Nazadnje urejeno:

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
tut mene zanima ja
Predvsem z bugi ki so opisani na operini strani
Citat:
Known issues

* ActiveX is disabled — Flash plugins and embedded video streaming do not work.
* Custom IME’s (like HTC’s IME) will be buggy at best, not working at worst.
* Not multilingual build — Only English is supported. Problems with other languages (and input methods) are not unexpected.
* Installation on memory cards may cause problems.
* Text wraps in overview mode.
* Main testing has been done on English HTC devices (Touch Diamond, Touch Pro, Touch, Touch Dual, Touch Cruise, TyTN and Wizard) and Samsung i900.
* Closing Opera sets orientation to portrait
* Landscape mode does not take keyboard position into consideration
* Some devices might get frequent OOM (out of memory) messages
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
Tudi flash dela - naložite si najprej 9.5 build 1938 ali novejši ter flash 3.1. Deluje tudi Youtube brez sesuvanja PDA in štekanja (tudi ostale flash strani, kolikor sem preizkusil). Za nadaljna navodila glede inštalacije me lahko kontaktirate na ZS
cool-1.gif
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Igra: Pocket Uno

http://programaro.ru/pocket_uno.html

uno240x320main.png


Odlična priredba igre Ena (Uno) za PocketPC naprave. Na domači strani lahko najdete tudi uradna navodila, če igre še ne poznate. Trenutno edina igra, ki jo igram na dlančniku. Od verzije 1.41 dalje je v celoti prevedena tudi v slovenščino!
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Ima kdo preverjen link do free (crack) programa za uporabo display-a, kot da bi imel baterijo za osvetlitev?
 

sqjam

Pripravnik
18. avg 2007
77
0
6
Ultimate Theft Alert 3.5

Kako deluje?
Dodajte vašo vašo SIM kartico na "white list" oz. seznam dovoljenih kartic. Ob vstavitvi nedovoljene SIM kartice v vaš aparat bo program poslal SMS na vnaprej vnešene telefonske številke s podatki o novemu uporabniku.
Obstajata dva plugina za program.
- "Monitor" vam omogoča, da prejmete vse informacije o prejetih klicih ter vsebino prejetih SMSov.
- "GPS integrator" bo pa na napravah z vgrajenim GPSom omogočil pošiljanje natančnih koordinat ukradenega telefona

Posnetki zaslona

OPOMBA: programa nisem preizkusil