Uporabni programi za PPC + opis + slike

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Meni je SPB PocketPlus nepogrešljiv - sem se navadil v zgornjem desnem kotu pritisnit in dobiti task manager, pravi close button... Ima pa še nekaj dodatkov za PocketIE - tab-e recimo.

Še najlepše pa je da ko si vse nastaviš, lahko te nastavitve shraniš in če gre kaj narobe, narediš restore settings.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Če imate WinMobile6 pa je namesto equalizerja zdaj SRS WOW HD, kjer se da (vsaj mojega qteka9100-wizarda) spedenat kar se tiče zvoka v nulo.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Poznam. Ga uporabljam, ko poslušam v wmp. Na simple tunes ne dela.
frown-1.gif

Kake maš nastavitve? Jaz mam custom na prvi strani od vrha do dol: 30%, 70%,80%. Na drugem pageu pa 80% in 150Hz .



SRS WOW HD v1.2.10.0 , FREEWARE http://www.srslabs.com/

Odličen program za fine nastavitve zvoka , tudi za slušalke. Dela pa z win media playerjem, htc audo managerjem, pa mogoče še z conduit playerjem in kakim drugim playerjem. Stestiral sem na prvih dveh. Preset-e pa se da menjavat med predvajanjem, tak da se da hitro nastavit željen zvok.

Pred uporabo je potrebn Restart.

12srswowhdsw5.jpg


za PPC : 2shared

za Smartphone: rapidshare
 
Nazadnje urejeno:

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Nastavljeno imam (ni še v nulo, apak za zdaj je...
smile-1.gif
)

top to bottom:

20
40
50
40
trubass:
90 (ali 100)
40Hz

Imam pa to samo za slušalke Sennheiser CX310 in-ear.

uporabljam za punk in house...

butabuta.press
grin1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Jaz sploh ne morem nastavit Definitive level, ker ne vidim slajderja.Isti problem mam tudi z secure w2 clientom za eduroam.. Resolucija je zjeb... v teh 2 programih na wm 6.1 .
cry12bpy.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Ha?

A nimava oba qteka 9100?

Jaz imam tale ROM: TNT.19199 TouchFLO Wizard

BTW mater se je poenostavilo flashanje rom-ov odkar sem se hebal s qtek S100...
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Jaz tud mam 9100( pod "predstavi se " maš magician) gor pa mam khanx Vanilla v.4 . No, sej nisem povsem ziher da je wm6.1. Je pa neki problem pri teh 2 programih. Enostavno ne gre nastavit določenih stvari, ker ne vidim gumbov oz. sliderja. Pa ne mislim na novo nalagat roma, ker vse ostalo dela pa še ta mi je trenutno najbolši kar jaz nucam.Pa vse mam zaj gor naloženo.

Tnt pa mi ni všeč, ker ni najhitrejši, pa določenih tweakov in aplikacij nima prednaloženih. Zelo hiter je Paradox pa octaivoi.
 
Nazadnje urejeno:

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Jaz sem samo TNT naložil pa dela in ne tikam več veliko
smile-1.gif


Komaj najdem čas da kaj nastavim ali naložim... Tako da bom verjetno ostal na tem ROMu.

Kolk pa je razlike v brzinah? Zdajle sem še proc oc na 234MHz, pa se mi zdi da nič ne manjka
smile-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
SPB MOBILE SHELL 2.0

SPB že v naslovu programa vse pove. Pomeni, da je program kvaliteten, lep predvsem pa uporaben. In tako sem se odločil, da vam predstavim program, ki mi je padel takoj v oči že zaradi lepih velikih barvnih ikon. Zelo dobra kombinacija barv.
Program je namenjen tako WINM 5, kot WINM 6. Ima pa podporo tudi za dlančnike z telefoni in tem dlančnikom odpira še več možnosti. Tukaj vam ga predstavljam v slikah in nekaj besedami, saj dejansko pri takšnem programu slike govorijo same od sebe.

Da je potrebno program kupit in ga registrirat itaq nima smisla govorit, saj je to samo po sebi umevno, tako da tukaj nima smisla zgubljat besed.
Izredno pomembno pri tem programu je, da do vseh svojih stvari na dlančniku dostopamo preko ikon in nanje klikamo z prstom in pisala sploh ne potrebujemo.

Ko dlančnik zaženemo oz. vklopimo se nam pokaže začetni ekran, kjer ima vse informacije, ki jih tisti trenutek potrebujemo tudi na ekranu. Z klikom na pismo pregledamo pošto, na drugi ikoni pa pogledamo zgrešene klice ... Začetno sliko si lahko barvno prilagodimo, glede na naše trenutno razpoloženje.

n-L-30fikY5CQThGWmpLq.jpg
bVBA5dMfBlbA7lCsSUzCv.jpg

BHloNBkHHVpaxY6avZmqx.jpg


To naredimo enostavno in sicer kliknemo spodaj desno na Spb Menu in odpre se nam prekrasen meni, preko katerega dostopamo do vseh nameščenih aplikacij in dodatkov.

SZXKN3EJ2BjyJgFRItSHs.jpg


V nadaljevanju lahko vidite, kaj se vam pod določeno ikono odpre. Seveda pa lahko program popolnoma prilagodite sebi saj vsebuje zelo dosti ikon in si jih lahko menjate in ustvarjate bližnjice.

Ng5nLQr55I9iNF6WFsGsc.jpg
oBcpEr6ChkWBzHosWuUW6.jpg


hkKvuDB1_UhhzIAPkw-sQ.jpg
b3-4ZmZVALSWHdszGUpfk.jpg


u51fwYcd4LumOGGvLb0e2.jpg
H4iv3nga2M_qL3i_IiphC.jpg


JehFoZaAdVhnhrmKOur9d.jpg
NFQxVnVlck6jA51yF90lS.jpg


AtyCAdw5U3-XLoZYJ7U_r.jpg
znezDBdlUopXMxzHedIHQ.jpg


Brezplačno Trial verzijo si lahko dolpotegnete na tem LINKU !
 

daver

Pripravnik
30. dec 2007
76
0
6
Velenje
badguy777, tega pa res nisem poskusil in pogleja ga... DELA!!!
smile-1.gif

Hvala ti!

HITMAN, a si že našel program za povezljivost s telefonom? Da ti pokaže kdo te kliče itd...?
Imam nekaj, samo še nisem uspel testirati. Ti sporočim.

LP
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ne nisem našel .... uspelo mi je napreč brez dodatnega programa, da iz adresarja v dlančniku v kolikor imam pri stiku vpisano tudi telefonsko lahko vzpostavim klic.
V adresarju kliknem na telefonsko, ter pokliči (telefon mora biti seveda povezan z BT) in telefon začne klicati. V obratni smeri mi pa niratalo ....

Testiraj programček ter dodaj tukaj kakšen opis in izkušnje kako in kaj, pa bom morda tudi probal.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.662
9
38
Ljubljana- okolica
HiCalc v2.0
equ.gif

Ponuja vam veliko možnosti računanja,risanja grafov itd.

Tukaj pa si lahko pogledate ostale funkcije.
Preizkušeno na: WM 5 in 6.1