Uporabni programi za PPC + opis + slike

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
68
Ljubljana
Ni slabo.
125883-ladja.jpg
 

Priponke

  • 125883-ladja.jpg
    125883-ladja.jpg
    31 KB · Ogledi: 784

Morsy

Zelenc'
18. dec 2007
1
0
1
Pozdravljeni!

Zanima me če obstaja kakšen program, ki bi povezal moj dlančnik HP ipaq rw6815 preko wireless-a s projektorjem, ki ima tudi wireless. Potreboval bi ga predvsem za powerpoint predstavitev. Na ta način nebi potreboval računalnika in miške v roki ampak samo dlančnik. Nekako bi to moralo iti? Hvala
 

vojec

Zelenc'
16. jan 2008
26
0
1
pBar 1.5
link: PhudongSoft

Brezplačen, zelo uporaben programček za PDA napravice (dela tudi na WM6).
Kot veste imajo PPC programi neke vrste napakico. Ko stisneš X ti dejansko ne zapre odprtega programa, ampak ti ga minimizira (poglej pod nastavitvami Run Programs) s tem pa tudi zveci in golta tvoj mali ramček na PDA-ju. S tem programom pa dejansko zapreš, minimiziraš, soft reset kot tudi z enim klikom vključiš Wifi Bluetooth in še veliko več.

pbar_14_01.jpg
 
Nazadnje urejeno:

daver

Pripravnik
30. dec 2007
76
0
6
Velenje
A mogoče vo kdo, a obstaja program, da bi povezal gsm in dlančnik preko bluetootha in bi mi na dlančniku pokazalo npr. kdo me kliče? Da bi dlančnik deloval kot nekakšna naprava za prostoročno telefoniranje?

Kot drugo... Kako zaboga se povezati z dlančnikom na internet preko gsm-a???
So kje napisana točna navodila? Včeraj sem se 6 ur ubijal s tem, da bi povezal, pa ni šlo...
Imam pa PDA HP IPAQ H5450 in GSM Sony Ericsson k610i.

Lepo prosim za pomoč.

LP
 

daver

Pripravnik
30. dec 2007
76
0
6
Velenje
Takšen program kot ga je dal VOJEC, je tudi Spb Pocket Plus.
Ko program zapreš (s križcom), ga res zapreš in ne pomanjšaš. Omogoča pa še prilagajanje namizja, ZIP support in File Explorer.

Spb-Pocket-Plus-41705.jpg


Brezplačno si ga lahko snamete TUKAJ!

LP
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik daver pravi:
A mogoče vo kdo, a obstaja program, da bi povezal gsm in dlančnik preko bluetootha in bi mi na dlančniku pokazalo npr. kdo me kliče? Da bi dlančnik deloval kot nekakšna naprava za prostoročno telefoniranje?

LP

E, takšnega programčka bi tudi jaz bil vesel, da bi lahko uporabljal dlančnik v navezi z telefonom. Drugače pa ne vem, kako bi izkoristil BT, ki je na dlančniku ... torej, a se to da oz. je kje kakšen takšen program ?
To bi bilo prva liga če bi se dalo ...
cheer.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.662
9
38
Ljubljana- okolica
Kaj pa program za naročanje oz. sprejemanje naročil. Frend sprejema naročila(trgovski potnik) pa bi rabil nakaj podobnega.
 

daver

Pripravnik
30. dec 2007
76
0
6
Velenje
Citat:
Uporabnik iverson pravi:
Kje bi dobil net. Framework 2.0 ki ga rabim da mi bo delal wififofum ter kakšen dober program za pregledovanje mail-ov.
TUKAJ

Inštaliraš na PC in potem ti sam zažene .cab na PDA.

LP
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Naceloma gre. Jaz preko resco explorerja mapiram sharano mapo ki je na PCju, kar potem vidim na ppcju kot root\network\ime_mape.