Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

JackSparrow

Pripravnik
29. apr 2013
253
10
18
Slovenija
Še danes mi v bloku ne morjo ponudit internet in tv drugače kot po telefonski žici. Pa sem doma v centru mesta. (Telekom, da ne bo pomote).
 
Nazadnje urejeno:

JackSparrow

Pripravnik
29. apr 2013
253
10
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Ti kar sanjaj.

Telemach ne bo postavil niti ene bazne postaje, ki bi mu delala izgubo, Simobil pa tudi ne.

Edino Telekom si še lahko privošči, da mu parsto baznih postaj dela čisto izgubo in bo zato še dooolgo, dooolgo imel daleč najboljše omrežje.

Vem da ne spada v to temo, vendar sem moral.......
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Seveda se fikus več kot moti, dejansko Tlelekomovo omrežje zadnjih 5, mogoče več let stagnira, še bolj pa od lanske (al je že predlanska) dražbe frekvenc, kjer jih je SiMobil poscal na celi črti in jim prevzel frekvenčni spekter, ki so ga že videli kot svojega. In posledica tega nakupa je tudi "hiter mobilni internet v vsako vukohebinsko hišo" kar se mora it sedaj SiMobil. Dejansko se pripravljajo/gradijo/postavljajo bazne kjer ne bo povratnega učinka (beri zaslužka).
Toliko o tem kdo si kaj lahko privošči, oziroma mora privoščit.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
+ manjše število LTE postaj kot Simobil, UMTS na neuporabnih 2100 MHz... Je kolega šel nazaj od Tušmobila k Mobitelu, pa se zdaj čudi zakaj ima nonstop Edge
smile-1.gif
)))
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
+ manjše število LTE postaj kot Simobil, UMTS na neuporabnih 2100 MHz... Je kolega šel nazaj od Tušmobila k Mobitelu, pa se zdaj čudi zakaj ima nonstop Edge
smile-1.gif
)))

To je še okej za "najboljše" omrežje, meni precej kolegov jamra, da jim prekinja klice v telekomovem omrežju.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Telemach ne bo postavil niti ene bazne postaje, ki bi mu delala izgubo, Simobil pa tudi ne.

Edino Telekom si še lahko privošči, da mu parsto baznih postaj dela čisto izgubo in bo zato še dooolgo, dooolgo imel daleč najboljše omrežje.
Pa saj, tistih 200 postaj, ki vsaka pokrije zgolj 50 uporabnikov bo imel samo Telekom, tako kot sem rekel. Vse kar je 50+ pa vsi 3 operaterji.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Danes dobil poleg eračuna tale pdf. Do 31.12.15 je možna brezplačna menjava starih paketov v pakete VEČ + neko darilo, če prinešeš stari telefon.
Citat:
Najbolj priljubljen paket že za 12 EUR na mesec.
Najlepše v celotni zgodbi je, da smo ob prenovi omrežja oblikovali tudi nove pakete mobilne telefonije VEČ, ki zagotavljajo največ za vaš denar. Najbolj priljubljen paket je na voljo že za 15 EUR na mesec oziroma že za 12 EUR na mesec, če ste hkrati tudi naročnik Telemachovih fiksnih storitev. Ob tem si lahko privoščite še nov telefon na 24 obrokov že za 1 EUR/mesec. Več informacij najdete na drugi strani.
Brezplačen prehod na nove pakete in presenečenje.
Da bi vam olajšali prehod na nove pakete, vam bomo ob zamenjavi paketa do 31. 12. 2015 omogočili BREZPLAČEN prehod na nove pakete VEČ in vam podarili presenečenje, če boste ob izbiri telefona v poslovalnico prinesli svoj obstoječi telefon.

pa še drobni tisk:
Citat:
Akcijska ponudba zamenjave obstoječega naročniškega paketa brez plačila stroška spremembe naročniškega paketa velja za obstoječe naročnike Telemach Mobila, ki so uporabniki mobilnih terminalov, ki podpirajo samo tehnologijo 2G, ob sklenitvi ali podaljšanju naročniškega razmerja za enega izmed paketov VEČ z aneksom za obročni nakup telefona z vezavo 12 oz. 24 mesecev, pri čemer lahko obstoječi naročniki z veljavnim aneksom informacije o načinu prehoda dobijo na prodajnih mestih. Ponudba velja od 05. 12. 2015 do 31. 12. 2015.
 

Priponke

  • 2348165-201512_Pismo2g_3b_TMM.pdf
    657,7 KB · Ogledi: 377
Nazadnje urejeno:

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Imam Premium EU z 2 simkama, nacionalni roaming in dodatnih 3gb mi nekako ne odtehta 1000 enot v EU.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.760
6.915
113
btw, LTE bi naj bil, for free, podaljšan do 31.1., potem pa bomo videli kaj bodo naredili s tem
smile-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.539
291
83
In kje je uradno napisano kar trdiš?
evil.gif


Kaj očitno niso tolk pokrili kot so hteli pa sedaj podalšujejo brezplačno obdobje
grims-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.206
1.701
113
40
Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
Imam Premium EU z 2 simkama, nacionalni roaming in dodatnih 3gb mi nekako ne odtehta 1000 enot v EU.

Telemach trenutno nima nič boljšega od Tuševega premium EU
tongue-1.gif


Pridem v poslovalnico in skočijo na mene, da naj zamenjam paket ker imajo ful dobre..pa vprašam na kateri paket naj prešaltam iz P. EU in pol utihnejo...
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Aja, tisto darilo presenečenja je žepek za kreditne kartice, ki se ga lahko nalepi na telefon.
aplauz.gif
Ostajam na Premium EU.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.760
6.915
113
To je sploh darilo? to sem jaz dobil ko sem sklenil več paket, sem mislil da se norca delajo ker je totano useless. pri simobilu dobiš vsaj robček za čiščenje stekla
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.