Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Telemach ne bo postavil niti ene bazne postaje, ki bi mu delala izgubo, Simobil pa tudi ne.

Edino Telekom si še lahko privošči, da mu parsto baznih postaj dela čisto izgubo in bo zato še dooolgo, dooolgo imel daleč najboljše omrežje.
Pa saj, tistih 200 postaj, ki vsaka pokrije zgolj 50 uporabnikov bo imel samo Telekom, tako kot sem rekel. Vse kar je 50+ pa vsi 3 operaterji.

Jaz sem itak 90% časa na teh območjih z manj kot 50 uporabniki in zato nimam druge izbire kot, da iščem med temi, ki ponujajo Telekomovo omrežje.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Kar vredu bonbonček oz. darilo. Tudi mene zanima, kaj bo fikus imel zdaj za povedat...

Kakšen bonbonček oz. darilo?

Omogočili so brezplačno menjavo naročniškega paketa, če pri njih vzamem nov telefon in se znova za dve leti vežem
bonk.gif


Tole darilo je pravo Danajsko darilo v obliki trojanskega konja.
10.gif
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Naj bo praznicnen december brezskrben! V cetrtek, 17.12.2015, napolnite svoj racun za 10 EUR in v petek, 18.12.2015, boste na svoj predplacniski racun prejeli bonus v visini 10 EUR. Ne velja za storitev Polni zame in polnitve na Petrolu! Info in odjava na 0802288. Vas Telemach Mobil.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.759
6.915
113
Citat:
Uporabnik Dr_S pravi:
Lastništvo dokažeš s tistim plastičnim delom

No, meni so, dotični pri Telemachu, rekli da rabim samo PUK kodo, plastike ni nihče omenjal in tudi ne vem kaj bi z njo?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.759
6.915
113
Ja, ampak tisti stavek se je tako bral, kot da je pomembna plastika in ne PUK, pač PUK je važen, kjerkoli ga imaš.
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
226
32
28
Štajerska
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Kar vredu bonbonček oz. darilo. Tudi mene zanima, kaj bo fikus imel zdaj za povedat...

Kakšen bonbonček oz. darilo?

Omogočili so brezplačno menjavo naročniškega paketa, če pri njih vzamem nov telefon in se znova za dve leti vežem
bonk.gif


Tole darilo je pravo Danajsko darilo v obliki trojanskega konja.
10.gif

Meni so ponudili znizano narocnino,ce se vezem za dve leti.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Ketidu pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Kar vredu bonbonček oz. darilo. Tudi mene zanima, kaj bo fikus imel zdaj za povedat...

Kakšen bonbonček oz. darilo?

Omogočili so brezplačno menjavo naročniškega paketa, če pri njih vzamem nov telefon in se znova za dve leti vežem
bonk.gif


Tole darilo je pravo Danajsko darilo v obliki trojanskega konja.
10.gif

Meni so ponudili znizano narocnino,ce se vezem za dve leti.

Če so ponudili 75% popust na redno naročnino za celotno obdobje vezave, potem ok, vse ostalo je pa zame Danajsko darilo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Ima še kdo danes cel dan probleme z internetom? Gre pa za več baznih postaj na Štajerskem na razdalji vsaj 60km. Že od vsaj pol 9 ure zjutraj dela internet kot da sem na edge, čeprav imam poln H signal.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Ima še kdo danes cel dan probleme z internetom? Gre pa za več baznih postaj na Štajerskem na razdalji vsaj 60km. Že od vsaj pol 9 ure zjutraj dela internet kot da sem na edge, čeprav imam poln H signal.


Mogoce kaj od tega?


http://telemach.si/a13855/Pomoc/Novosti-in-obvestila/Nujno-obvestilo.html



http://telemach.si/a13853/Pomoc/Novosti-in-obvestila/Dela-na-omrezju.html


http://telemach.si/a13853/Pomoc/Novosti-in-obvestila/Dela-na-omrezju.html
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Jaz sem se bolj gibal na relaciji Ormož, Ptuj, Kidričevo, Slovenska Bistrica. Vidim, da na fb javljajo tudi za Ankaran, Ljubljano in Maribor, tak da očitno gre spet za nek izpad na nivoju cele države.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jp Pohorje cel dan zajebava in spet meče ven na eno minuto, poln H signal pa internet ne dela,...

Preklopil na Mobitel, pa naj se Tlelemach slika in plačuje moj roaming!
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Jp Pohorje cel dan zajebava in spet meče ven na eno minuto, poln H signal pa internet ne dela,...

Preklopil na Mobitel, pa naj se Tlelemach slika in plačuje moj roaming!

Jaz pa sem v centru MB imel obratno, kolegu na Mobitelu nič ni odpiralo, meni pa vse ko šus
grin1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.