Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Ce bi dali kaksen ovratni trak, bi vec naredil. Darilo je res brezvezno, nekdo je mislil zgleda da je to pac pametna ideja...Ker drugace majo kar nekaj super promo materiala.
 

LatkaGravas

Pripravnik
26. maj 2015
266
0
16
ksz

Če prav razumem, je pofl za 0,50 EUR odločilni kriterij pri izbiri ponudnika...
bonk.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.438
422
83
Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
Aja, tisto darilo presenečenja je žepek za kreditne kartice, ki se ga lahko nalepi na telefon.
aplauz.gif
Ostajam na Premium EU.

koliko pa to pripomore k razmagnetenju kartice?
al to ni več pomembno, ker vsi furajo samo še čip?
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Danes sem ob nakupu e-vrednotnice na Petrolu za 10, 00 EUR in polnjenju računa dobil še dodatnih 10, 00 EUR na predplačniški račun.
Ker na spletnih straneh Petrola in Telemacha ne najdem nič, žal ne vem do kdaj akcija velja in ali to velja le ob nakupu e-vrednotnice za 10, 00 EUR. Če kdo ima te informacije naj javi.
Javljam če komu pride prav.

Preveril, akcija velja do konca decembra 2015.
2349616-Screenshot_2015-12-13-19-16-59.png
 

Priponke

  • 2349616-Screenshot_2015-12-13-19-16-59.png
    2349616-Screenshot_2015-12-13-19-16-59.png
    124,5 KB · Ogledi: 393
Nazadnje urejeno:

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
do konc tega leta...

Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
In kje je uradno napisano kar trdiš?
evil.gif


Kaj očitno niso tolk pokrili kot so hteli pa sedaj podalšujejo brezplačno obdobje
grims-1.gif

LTE je/bo đabe do konc januarja..
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
To je sploh darilo? to sem jaz dobil ko sem sklenil več paket, sem mislil da se norca delajo ker je totano useless. pri simobilu dobiš vsaj robček za čiščenje stekla

Res ful bolj uporabno, ko pri nakupu mobitela dobiš teh robčkov kot smetja.
Sicer pa ko se odločaš za operaterja pretehtajo druge stvari, darilo je pač nekaj malega dodatnega, kar dobiš... Lahko tudi odkloniš, če ne rabiš, ali pa daš naprej komu, ki mu prav pride.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.760
6.915
113
Ne vem komu bi to sploh prav prišlo, dejansko folk nalepi to na telefon in potem nosi not še kreditne? To pa imajo potem tatovi res radi ja...

Robček je pa meni prišel že kdaj prav, sicer ne za telefon, ampak za očala, tablico, TV, laptopa, ipd.
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
732
296
63
Moje izkušnje kažejo, da sploh ne poznajo računov. Klub temu, da naj bi bili dostavljeni do najkasneje 10., pri meni v eBanki ni še ničesar, prav tako ga nisem prejel po navadni pošti. Na eMaile ne odgovarjajo, po telefonu rečejo, da bodo preverili kaj se dogaja in potem nikoli ne odgovorijo. Kategorija Računi na portalu Moj Telemach pa vrže napako na strežniku.
Ko bo treba poslat opomin in računati zamudne obresti, teh težav verjetno ne bodo imeli.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Imam par vprašanj glede telemacha.

Imam njihovo predplačniško kartico, ki sem jo kupil pred kake pol leta, danes pa aktiviral (v bistvu je bila tuševa free2go, ampak itak je zdaj to telemach).

In ker sem kartico kupil zaradi telefonske, je ne bi rad izgubil. Registriral sem se že na moj.telemach.si. Lahko še kaj naredim, da v primeru, da izgubim telefon/mi ga ukradejo, ne izgubim telefonske?

Je edini način, da sklenem naročnino?

Ker sem v bistvu mislil vsak mesec polnit za 10 eurov in dobit neomejeno klicev in smsov, ampak sem lih pogruntal, da to velja samo za znotraj tušmobila, tako da morda najboljše, da sklenem tisto naročnino za 6 eurov? Ker številka se bo uporabljala skoraj izključno za sprejemanje klicev in pošiljanje smsov in nekaj malega klicanja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.760
6.915
113
PUK številka dokazuje lastništvo "nad številko" v primeru predplačniške kartice, tako da to shrani.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Verjetno imajo Tusmobilove predplacniske kartice tudi nek certifikat ali pa tisto plastiko, iz katere si odstranil SIM kartico in na kateri je PIN in PUK... To velja kot dokazilo, da je stevilka res tvoja v primeru, da SIM kartico izgubis. S tem lahko potem kadarkoli dobis novo SIM kartico z enako stevilko... seveda pa ne brezplano... ampak bo treba verjetno placati stroske za izdajo nove SIM kartice, ki je ponavadi okoli 10€ ...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ja imam tisto. Bom dal v sef
smile-1.gif


btw. ta kartica je "makro sim", iz katerega se dobi micro sim, ampak ima že ta mali čip gor - je najbolj varno, da nesem direkt na telemach, da mi obrežejo na nano sim (za iPhone 5), al nimam kaj zajebat?
smile-1.gif


Ker sem pred leti obrezoval T-mobile velik sim na micro sim (za 4S) ampak za tisto simko mi je bolj kot ne dol viselo, samo da sem jaz dobil delujoč internet na hrvaškem
smile-1.gif
Na nano pa še nisem obrezoval...
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
899
6
18
Lahko zafrkneš pri rezanju
smile-1.gif


Zastonj ti obrežejo na vseh Telemach poslovalnicah
Lastništvo dokažeš s tistim plastičnim delom
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ma ne rabim LTE

že tako na simobilu praktično skoz 3g uporabljam (predvsem zarad baterije), je zadeva itak dovolj hitra
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.