Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
22. jul 2007
13.346
1.618
113
124
Ja prej je bilo glede tuša okoli Tržišča big0, tako da je ta bazna bila zelo podnujna.
Dugače bazna pri Mokronogu-Žalostna gora, ko je bil omogočen LTE konec septembra je delovala v testnem obdobju super(na eni črtici signala vlekel lte kot pri norcih)
smile-1.gif

Ne vem ali so kaj preusmerjali antene ali kaj
sprasujem se.gif

Ali ti slučajno vidiš tudi kam so usmerjene antene?
V Sevnici pa itak leti LTE
zmaga.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Včeraj se mi je trikrat zaporedoma zgodilo v enem pogovoru, prej že večkrat po enkrat. Se pogovarjam in me ven vrže po kakih dveh ali treh minutah. Omrežje Tlelemach, telefon Huawei P8, večinoma med vožnjo, ampak mesto MB in okolica, kjer bi morala biti pokritost vsaj solidna.

Kaj je krivo?
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Ja prej je bilo glede tuša okoli Tržišča big0, tako da je ta bazna bila zelo podnujna.
Dugače bazna pri Mokronogu-Žalostna gora, ko je bil omogočen LTE konec septembra je delovala v testnem obdobju super(na eni črtici signala vlekel lte kot pri norcih)
smile-1.gif

Ne vem ali so kaj preusmerjali antene ali kaj
sprasujem se.gif

Ali ti slučajno vidiš tudi kam so usmerjene antene?
V Sevnici pa itak leti LTE
zmaga.gif
Vem, vem sem velikokrat v tistih koncih
grims-1.gif


Na aplikaciji SI Info imaš pri prikazu trenutne bazne tudi gumb spodaj PRIKAŽI ZEMLJEVID. Glede na pridobljene podatke prikazuje približno smer oddajanje posamezne celice:
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Včeraj se mi je trikrat zaporedoma zgodilo v enem pogovoru, prej že večkrat po enkrat. Se pogovarjam in me ven vrže po kakih dveh ali treh minutah. Omrežje Tlelemach, telefon Huawei P8, večinoma med vožnjo, ampak mesto MB in okolica, kjer bi morala biti pokritost vsaj solidna.

Kaj je krivo?

Meni tudi meče ven ali pa je naenkrat tišina, samo sumim telefon, ker če dam na Telekomovo omrežje, mi sicer ne meče ven, ampak vsake toliko nekaj piska v slušalki ko da bi fax kdo pošiljal
rolleyes-1.gif
Pa včasih mi noče seznama omrežij pokazat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Včeraj se mi je trikrat zaporedoma zgodilo v enem pogovoru, prej že večkrat po enkrat. Se pogovarjam in me ven vrže po kakih dveh ali treh minutah. Omrežje Tlelemach, telefon Huawei P8, večinoma med vožnjo, ampak mesto MB in okolica, kjer bi morala biti pokritost vsaj solidna.

Kaj je krivo?

Potrjujem, da je Telemach norel v sredo al četrtek, to ni bilo normalno.
S človekom se menim pa vrže ven, kličem nazaj pa spet po kaki minuti, 4x zapored.

Ko pošlješ MMS na email jim še vedno piše mms.tusmobil... pa nikoli nisem bil tušev, vedno od telemacha leto in pol.

Nekaj imajo narobe z omrežjem.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj pa vem se najbolj nagibam k delom v omrežju.

Kaj pa to: prenos z BOBa sem delal konec septembra na Telemach. Zadnjič dobil najprej račun BOB za cca 3€, potem pa račun Telemach samo za napravo - telefon. So napisali, da so pozabili prištet na računu, ki pa ga jaz nisem prejel. Sem klical na info pa me je sicer prijazna teta po osnovnih info prosila da počakam, ker mora preverit pri drugi teti ali stricu "i tako pola sata". Potem sem obupal in odložil. Na moj Telemach itak ni nič, včeraj v poslovalnici tudi nič, ker oni nimajo dostopa. Se bojim, da bo potem pa kao obresti pa upravljanje terjatev,...

Ali pa pustim in upam, da me je Miklavž dal na spisek brezplačnih naročnikov?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Kaj je telemach spet dol padel? Sploh ne najde omrežja na lokaciji, kjer je sicer poln signal. TS roaming dela.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.539
291
83
Citat:

Nujno obvestilo
06. december 2015

Telemach Mobil obvešča uporabnike, da je prišlo do delnega izpada omrežja na področju Štajerske, zaradi elektro del, ki bodo trajala predvidoma do 15h. Na voljo je nacionalni roaming. Hvala za razumevanje.

eletrika je kriva sedaj..
grims-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Če so za izpade do 4h, potem jih upravičeno niso zagnali. Ker ta izpad traja že več kot 6ur.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
lažem,.. UPSi so na baznih,.. vsaj pri nas,.. do 4 ure,.. za generatorje pa rabiš bencin in enega, ki ga dotaka,..
b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.