Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik WPT78 pravi:
Imej samo ročno na Tlelesmech - ex Tušmobil omrežje, pa pojdi po celi Sloveniji, se ti bo pokazalo realno stanje omrežja. To kar vidiš na njihovem zemljevidu odbij cca 30 %, jaz, hvala ne. Niti zastonj ne. To še cigan nebi vzel. Se pa strinjam z @Deky_

Imam cel čas na ročno na Telemach in mi čez celo SLO še ni zmanjkalo signala ali pa, da se ne bi mogel pogovarjat, vleče vsepovsod normalno.
Zato pravim kaka jajca uporabljate namesto telefona, da imate take težave.

Za kake bolj odmaknjene kraje sem pa prepričan, da ne lovi kot bi moralo, ne pozabit, da Telemach rihta za Tušmobilom in da bo še trajalo nekaj časa, da se vse poštima, do takrat bo pač potrebno malo strpnosti.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:

Ne govorim da ni signala... Govorim o tem da maš signal pa ti zadeva ne deluje kot je prenos podatkov če pa že pa dela počasneje kot polž..

Bomo videli sam kak Telemach se lotil dela ne kaže dobro
wink-1.gif


In v keri besedi sem hvalil Si.mobil prov v nobeni... Samo sem napisal da plačam raje več pa dela tko kot pričakujem nisem omenjal operaterja splohh
grims-1.gif

In po čem sklepaš, da je to letelo na tebe?
Če bi bilo mišljeno za tebe bi te omenil
wink-1.gif
napisal sem na splošno na te poste kjer nekateri tako poveličujejo simobil.

Sem bil tudi sam pri Simobilu pa me nikoli več ne vidijo, ker toliko kot sem pa pri tem operaterju bil brez signala ni bilo več normalno.
Večja mesta so bila pokrita, v kakšnih manjših vaseh pa popolni mrk.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik WPT78 pravi:
Jaz nimam veze z nobenim operaterjem, uporabljam poslovno telefon, in omrežje uporabljam tako simobil kot telekom omrežje, ki je, se ve koliko boljše. Preveč hvalite Telemach - ex Tušmobil omrežje, ki pa to ni, še deleč od dobrega. Res pa, da se izboljšuje, ki pa bo čez x let boljše - ne pa najboljše, do takrat pa.

Poslovno napiz...., ja
priden.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Pač vsak ima svoje mnenje in izkušnje. Jaz sem pri Tušmobilu znorel. Od začetka je res vse delovalo vredu. Zadnje 1,5 leto pa katastrofa. Zato sem pa šel h Simobilu. Sprva sem bil skeptičen, ampak sem sedaj kar zadovoljen. Edina kritika čez Simobil je to, da ima slabo pokritost v kakih večjih nakupovalnih centrih, ampak se sploih ne sekiram. Dokler bo tako, kot je sedaj bom zadovoljen naročnik.

Me pa zanima naslednje: Ali je še možno kupiti predplačniško kartico za internet, ko si plačal 1 € za 24 ur surfanja ?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Sem iz okolice Lj. pa signala nimam.

Čungalunga telefon pa očitno samo Telemacha ne prebavlja, ker ostala dva okrog mene lepo delata.

Če imam samodejno iskanje imam 95% časa Mobitelovo omrežje ampak kaj, ko potem ne morem ne pošiljati, ne prejemati MMSov, niti ne morem pogledati kakšne spletne strani...
Glede na to, da imajo vsi njihovi novi paketi omogočeno v celoti Mobitelovo omrežje bi bilo lepo od njih, da bi mi to omogočili, če mi že spremembe paketa ne omogočijo.

Dokler je bil Tušmobil pol cenejši od ostalih, sem to še prenašal, zdaj, ko je pa ŠE VEČ kot še enkrat dražji ob podobnega paketa na Mobitelovem omrežju, me pa enostavno ne zanima več, samo še odštevam dneve do izteka aneksa.

P.S. Z veseljem te povabim na kakšno pivo, da boš končno videl tvoj ultradober telefon brez signala
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
S temi kitajčki so večni problemi zaradi romov in frekvenc.
Tu se ne gre o nikakršnih dobrih telefonih ampak preprosto o tem, da ti telefoni niso optimizirani za eu trg.

So pa poceni pa veliko jeder imajo... Pa veliko megahercov in cel kup rama
wink-1.gif
 

mat123

Pripravnik
21. jun 2009
138
0
16
Kdaj se pri VEČ paketu naložijo nove enote? Na telefonu od mame piše, da nima več enot, čeprov smo 1. v mescu
confused-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.539
291
83
Če je tko kot je prej bilo...More samo opravit kak klic ali sms poslat in bo vidno količnine ki jih ma v paketu..
wink-1.gif
 
22. jul 2007
13.352
1.620
113
124
Kaj spet nekaj čarajo, da ne morem kot lastnik paketa-nosilec po njihovo imeti vpogled na svoje račune
13.gif

shrani.si
[/URL][/img]
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Danes ponoči mi je BOB izklopil številko, sedaj je pol osmih pa mi jo Tlelemach še ni vklopil!
Da ne omenjam, da sem zadnjič ko prevzemam telefon pri "poslovnih naročnikih" posebej vprašal zakaj moja kartica ni nano in če je usim, pa pravijo ni problem usim je, jo bodo pa v centru obrezali in so jo, usim pa še vedno ni.

Trenutno sem malo razočaran!
 

Ping

Pripravnik
10. jul 2014
99
3
8
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Danes ponoči mi je BOB izklopil številko, sedaj je pol osmih pa mi jo Tlelemach še ni vklopil!

Od izklopa do vklopa po zakonu ne smejo miniti več kot tri ure.
Ponavadi je izklop enkrat do 3h, vklop pa do 6h.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Danes ponoči mi je BOB izklopil številko, sedaj je pol osmih pa mi jo Tlelemach še ni vklopil!
Da ne omenjam, da sem zadnjič ko prevzemam telefon pri "poslovnih naročnikih" posebej vprašal zakaj moja kartica ni nano in če je usim, pa pravijo ni problem usim je, jo bodo pa v centru obrezali in so jo, usim pa še vedno ni.

Trenutno sem malo razočaran!

Vse nove SIM že so vnaprej obrezane in se sestavljajo kot legokocke, navadna/micro/nano. Poglej 12,13 in 14to serijsko številko SIM in napiši cifre...

Cifra je predvidevam že vključena?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Od prejšnje srede že čakam na ta prenos. Koliko časa naj bi to trajalo?

Baje naj bi danes zjutraj dobil SMS od telekoma da bodo to urejali tekom noči, pa ni bilo ničesar.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Tako dolgo ne more/sme trajati, edino če so podani podatki na MNP-ju napačni in je posledično prenos zavrnjen. Preveri na 080 22 88 kaj se dogaja s prenosom
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Danes ponoči mi je BOB izklopil številko, sedaj je pol osmih pa mi jo Tlelemach še ni vklopil!
Da ne omenjam, da sem zadnjič ko prevzemam telefon pri "poslovnih naročnikih" posebej vprašal zakaj moja kartica ni nano in če je usim, pa pravijo ni problem usim je, jo bodo pa v centru obrezali in so jo, usim pa še vedno ni.

Trenutno sem malo razočaran!

Vse nove SIM že so vnaprej obrezane in se sestavljajo kot legokocke, navadna/micro/nano. Poglej 12,13 in 14to serijsko številko SIM in napiši cifre...

Cifra je predvidevam že vključena?

Sem že vklopljen. Mogoče ni bilo 3 ure, ne vem ob 5:45 je bil BOB izključen - prej nisem preverjal, ob cca 7:40 je začel Tlelemach migat na novi številki.

Glede SIM jew ravno to bila fora, da ni nano in sem posebej vprašal ali je usim, pa glede na to, da sem jemal Huawei P8, ki nima drugega kot nano, so mi rekli, da je ziher usim in naj mi jo v poslovalnici obrežejo - tam pa mi je rekel, da mi jo raje menja, ampak ker sem bil ravno v postopku prenosa številke sem rekel, kar obrežite saj bo. Pa ni (preverjeno preko pomoči) in moram danes v poslovalnico po novo kartico - delno sem sam kriv.
Drugače pa sem v dveh klicih na pomoč dvakrat naletel na ljudi, ki so imeli pojma o tem kar jih sprašujem in sem res pozitivno presenečen, glede na izkušnje z njihovo pomočjo za TV in internet, kjer se vedno počutim kot idi.t, ki razlaga eno, oni pa odgovarja drugo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.