Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
LTE sploh ne rabim, itak tega cegla ne bom imel, bi ga pa z veseljem kdaj uporabil za testiranje omrežja.

Brez nove sim kartice ga pač ne morem, sicer sem pa vesel že kadar mi vsaj 2G lovi.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Dej še 6P zrihtite no. :D

Zaenkrat izgleda da bo vse urejeno, vključno s simko za fotra. Tako da zaključena zgodba! Upam. Zdaj pa naj se začnejo prihranki.
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
LTE sploh ne rabim, itak tega cegla ne bom imel, bi ga pa z veseljem kdaj uporabil za testiranje omrežja.

Brez nove sim kartice ga pač ne morem, sicer sem pa vesel že kadar mi vsaj 2G lovi.

Fikus, kakšen časovni pas imaš nastavljen na telefonu? Pri preklopu na zimski čas (GMT+1) bi LTE moral delati.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Citat:
Uporabnik baldrick pravi:
Telemach ne potrebuje novih narocnikov se jih pridno otepajo kr po vrsti.

A si ti novi fikus? ali samo trolaš po nepotrebnem?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
S čim so te zafrkavali?

EDIT: Lol, ni še konec. 9 obiskov večih poslovalnic zdaj. Kličem na helpdesk kako napreduje aktivacija druge simke. In mi povedo, da je aneks za pridružitev STORNIRAN. A bi mene mogoče kdo kej obvestil če sam ne bi klical? Drugega kot nizkih cen ta Telemach nima. In zdaj moram še DESETIČ tja, vprašat kje je problem. In potem še ENAJSTIČ tja s fotrom dokončat ker hočejo al njega ali pa notarsko overjeno pooblastilo. Mah, katastrofa.
 
Nazadnje urejeno:

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Saj jaz plačujem vsak mesec 50 evrov za net in tv. Mam prihodke, samo ne v obliki redne zaposlitve. V vseh letih skupaj nisem imel takih problemov pri Mobitelu kot v enem tednu pri Telemachu. In že vidim da danes ne bom ničesar izvedel s to situacijo, če bom sploh odobren al ne vem kaj.

Koji [cenzura] poroštvo res. Nakladal so mi o nekih dodatnih ugodnostih in da zaradi njih potrebujem poroštvo.

Se pravi pakete VEC lahko potem sklenejo samo zaposleni? Studentje, brezposelni in upokojenci potem ne?
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Smrkc res reši težavo. Tako, da to kaže, če si pri stvari ( beri - se ti ne jebe za stranko ) se da rešit marsikatero zadevo.
Tudi meni je parkrat porihtal zadeve, ki jih na info centru niso zmogli.

Torej, Smrkca za direktorja (šala ali pa tudi ne). Bo potem poštimano kot se šika.
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ker je meni na ZS pomagal nisem vedel ali ga lahko javno pohvalim.

Evo JAVNA POHVALA Smrkc-u!
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja dajte na telemachovo stran še reklamo za alter...
smile-1.gif


alternativna rešitev...
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.759
542
113
42
povsod malo
Prej ko je bil tušmobil je bilo boljši suport.

VPRAŠANJE:
Če imam eno naročnino a imam lahko na isto ime še eno?
Ker bi prenesel telefonsko iz Simobila ker ni signala v hiši in ja je LTE, UMTS, GSM na tem področju. Lovi pa Telemach/Telekom
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.