Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
poonegavljen ****** telesmeh, res. A vsi tam spijo al kaj? Avtorizacija potrjena ampak ne.. Neki na črko "s". Ma ne me onegavit. Šest obiskov poslovalnic in sploh ne štejem več kolk klicev da se ena telefonska prenese. Medtem pa fotr brez telefona ker čaka da mu jaz zrihtam SIMko. Bo kao en na helpdesku naprej porinu zadevo da bo urejena "v najkrajšem času".

Šalabajzerji.

EDIT:

Po sedmih obiskih različnih poslovalnic bo številka prenešena. Še osmi bo potreben da uredim simko za fotra.
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Zakaj se sploh matrate z njimi, če dobite pri drugih ponudnikih boljšo storitev za manj denarja?

Še mnogo huje pa je to, da imajo na telefonski pomoči take, ki nimajo pojma in govorijo kar nekaj, ko pa dobiš položnico pa ni tako kot so obljubljali.

Jaz se "že veselim" položnice za prenos številke drugam in obdržanje naročnine(paket brez naročnine), kar mi bodo po zagotovilih tistih na telefonski pomoči zaračunali 5 evrov, Smrkc tukaj pa pravi, da kar 16,90.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
S temi kitajčki so večni problemi zaradi romov in frekvenc.
Tu se ne gre o nikakršnih dobrih telefonih ampak preprosto o tem, da ti telefoni niso optimizirani za eu trg.

Čisto odvisno od telefona do telefona.

Mlais M7 po treh mesecih še vedno dela brez najmanjšega problema(razen, da aplikacija Garmin za.ebava).
Omrežje sem testiral in lovi ene 10% bolje od moje stare Nokie C7-tam kjer mi Nokia že prekine, je Mlais še nekaj časa delal.

Jaz tako velikih ceglov, ki bi jih moral nositi skoraj v nahrbtniku, itak ne prenašam in preden bi ga vrgel v kanto, sem ga raje dal nečakinji, ki je nad njim navdušena, s sošolko sta ga primerjali z njenim iPhonom 5 in baje čisto vse dela občutno bolje na kitajskem Mlaisu M7.

Jaz pa upam, da mi bo evropska Nokia C7 na kateri dela vse kar rabim(vključno z Garminom) in se jo da lepo nositi tudi v žepu, služila še vsaj ene pet let.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.845
1.965
113
najrajš na babi
Fikus, ti očitno res v kaki JU pisarni fikuse zalivaš, da maš tolko časa naštudirat vse operaterje, pakete, telefone, tarife, stroške. Včasih bi rekli "ala ti vera".
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Žal sem eden redkih, ki od države ne dobi niti centa, ampak jim moram celo vsak mesec plačati cca 350 evrov raznoraznih prispevkov.

Dela imam pa ravno toliko, da zberem za te prispevke, ostali čas pa lahko študiram stroške, pakete, telefone, komentiram, se sončim...

Fikus sem pa zato, ker me je nekoč še na Mobisuxu, nek ultrapameten moderator zablokiral in sem se potem registriral samo zato, da sem lahko kaj prebral, vsaj ene dve leti pa nisem napisal nič.
Ko je ultrapameten moderator končno spokal, sem pa spet začel minimalno pisati.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
S temi kitajčki so večni problemi zaradi romov in frekvenc.
Tu se ne gre o nikakršnih dobrih telefonih ampak preprosto o tem, da ti telefoni niso optimizirani za eu trg.

Čisto odvisno od telefona do telefona.
Res je, namreč od sestre LG Optimus 4X HD je imel hude težave z 3G(beri klici ne delajo v 50% če je 3G data vklopljen!), ko smo je po 3h obiskih na servisu in z klicom na Tušmobil počasi obupali sem šel malo googlat in prišel do statistike, da okoli 25% zahodnih operaterjev(vključno z T-Mobile, da ne bo kdo jajcal Telemacha) ima probleme z tem telefon, ker neki ne dela čisto po standardih. Tak da niso sam Kitajčki vsega krivi.

Telefon je romal k mami, ki ne rabi interneta in smo dali na 2G only in dela BP
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Saj menjava sim ke je pa res stvar 5 minut in že dela

Žal tudi to ne drži.
frown-1.gif


Ali pa imam jaz tako srečo, da vedno na šalabajske naletim. Menjal včeraj ob 20. po skoraj eni uri čakanja v vrsti - dva pred mano! Zdaj še ne dela, pa bom spet moral pomoč klicat, upam da imam tam srečo.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Jaz sem pa priklopljen in zaenkrat zadovoljen. Hitrst 12/2 na 3G, center Lj. Meni povsem zadosca. LTEja mi sploh aparat ne podpira.


Zdaj pa upat da cimprej dobijo 6P da si ga privoscim.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
S temi kitajčki so večni problemi zaradi romov in frekvenc.
Tu se ne gre o nikakršnih dobrih telefonih ampak preprosto o tem, da ti telefoni niso optimizirani za eu trg.

Čisto odvisno od telefona do telefona.
Res je, namreč od sestre LG Optimus 4X HD je imel hude težave z 3G(beri klici ne delajo v 50% če je 3G data vklopljen!), ko smo je po 3h obiskih na servisu in z klicom na Tušmobil počasi obupali sem šel malo googlat in prišel do statistike, da okoli 25% zahodnih operaterjev(vključno z T-Mobile, da ne bo kdo jajcal Telemacha) ima probleme z tem telefon, ker neki ne dela čisto po standardih. Tak da niso sam Kitajčki vsega krivi.

Telefon je romal k mami, ki ne rabi interneta in smo dali na 2G only in dela BP

Očitno potem pri vseh, ki so imeli opremo istega proizvajalca. Me prav zanima zdaj kako delajo Huawei telefoni v Telemachu
wink-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pri Telemachu so mi za mamin stari pokvarjen telefon po parih mesecih teženja le dali Huawei P8lite, kako deluje pri njih pa žal ne vem, ker so mi hoteli zaračunati 10 evrov za menjavo sim kartice z microsim kartico in sem jih raje nekam poslal ter prenesel številko na Izimobil, kjer sem tako kartico dobil brezplačno in tam zaenkrat vse dela lepo.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Obrez kartice je đabe druže fikuse, a ti si raj dau 5€ za prenos številke drugam
wink-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Kar imejte obrezane.

Na njih ne dela LTE(itak ni omrežja), kar je huje je pa to, da je ne moreš več vstaviti v drug telefon z navadno SIM.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Obrezana se čist lepo vstavi nazaj v star aparat.... LTE pa res ne bo delal če je stara SIM... sicer maš pa še vedno promo obdobje kjer je menjava SIM za novo USIM đabe...
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:


Drugače pa sem v dveh klicih na pomoč dvakrat naletel na ljudi, ki so imeli pojma o tem kar jih sprašujem in sem res pozitivno presenečen, glede na izkušnje z njihovo pomočjo za TV in internet, kjer se vedno počutim kot idi.t, ki razlaga eno, oni pa odgovarja drugo.

Ti, ki so imeli pojma so kader Tušmobila, tisti, ki so vedeli malo manj pa kader Telemacha od prej
wink-1.gif
. Sedaj je to vse pomešano in združeno, tako da odvisno na koga naletiš.

Bolje je, da na letiš na tušmobilovca, ker oni obvladajo celotno ponudbo v nulo
grin1.gif
.

Lp.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Aleluja! Z veliko pomoči forumaša so preklopili s stare na novo kartico in tudi LTE dela. 18,8 / 6,7 trenutno. Zadovoljen!
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Obrezana se čist lepo vstavi nazaj v star aparat.... LTE pa res ne bo delal če je stara SIM... sicer maš pa še vedno promo obdobje kjer je menjava SIM za novo USIM đabe...

Ne dela, ker je bil pameten in je vrgel širši del od navadne simke vstran. Sicer pa se strinjam.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.