Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Ponudba paketov je res dobra, se posebaj, ce si Telemachov narocnik, ampak telefone pa imajo drage, kot da so zlati...
Skoraj 200 € drazje kot na Telekomu (S6) ...
bonk.gif

Ima kdo kaksne informacije, ce bodo kaj spustili cene (pa ne mislim za 10-20€, ampak vsaj za 100€...) ali bodo imeli tako navite v nedogled? Ker ce vzames zraven narocnine se telefon, se ti ne splaca it k njim, ker toliko kot je nizja narocnina, placas potem na mesec vec za telefon...
uf-1.gif
Meni se telefoni v primerjavi s konkurenco ne zdijo dražji. Res pa je, da so se s preimenovanjem podražili. Konkretno LG G3 je bil 24x 11 (Premium M oz. EU), sedaj je 24x 13,9 (Še več).
 

robndi

Pripravnik
10. avg 2015
34
2
8
Telemahov lte 4g dela perfektno.Jaz imam že en teden vse računalnike in tablice v bajti priklopljene kar na hot spot na mojem gsm lg spirit.Kakor internet,tako tudi odlično deluje ta mobilnik.Boljše od vsakega samsunga,ki sem jih kar nekaj imel.Pa steklo ima,da je memogoče naredit prasko.
Je pa res,da je v prosti prodaji nekaj cenejši vsak aparat,kot na obroke pri operaterju.
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Dela polovično. Pejt v Računi pa probi dobit podatke, da plačaš položnico. Na mail pa tud nič ne pošljejo, da o obvestilu na banki ne govorim.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.762
6.916
113
aja, nimam niti tega, ker imam free2go paket, torej pre-paid
smile-1.gif


vidim da mi dela surfaj100 in minute med prijatelji
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ksz
A mogoce kdo ve, zakaj ze vec kot teden ne dela UMTS internet na bazni NE524? Marijina cerkev v CE. Na E dela. Pa klici na obeh tudi.
No sej ce bi bla nuja imamo se vedno Telekom roaming ker nadgradnja se ni zakljucena.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.448
342
83
34
Jest bom pop.izdil. Danes dobim odgovor, da na LTE-ju klici itak ne delajo in naj prestavim na 3G. Nič, zahteval bom popust na naročnino, v nasprotnem primeru inšpekcija.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.133
350
83
Goriska
In kaj bo inspekcija naredila?

Kje pise, da je na obmocju kjer se nahajas LTE pokritost?
 
Nazadnje urejeno:

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
EM, klemen, ce mas izkljucno na LTE potem ti logicno klici ne delajo oz ni dohodnih(tem javi verketno zasedeno). Isto bi blo na Telekomu in S!. Ce mas pa UMTS/LTE opcijo bi ti pa moglo ob klicu se prestavt na 3G.
 

cele

Zelenc'
24. dec 2014
16
0
1
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Jest bom pop.izdil. Danes dobim odgovor, da na LTE-ju klici itak ne delajo in naj prestavim na 3G. Nič, zahteval bom popust na naročnino, v nasprotnem primeru inšpekcija.

Logično da ne delajo klici na LTE. Ne delajo tudi na Telekomu, Simobilu... Odvisno kako imaš naštimano. Veliko telefonom sam preklopi iz 4G na 3G, ko kličeš.. Tudi meni. To je standard in ne boš uspel ne z eno, ne z drugo možnostjo
priden.gif
 

perssak

Pripravnik
15. feb 2009
66
0
6
koroska
Nevem , jaz sem zadovoljen bil z tušmobilom , zdajj z telemachom pa še bolj , 4g pri nas na ravnah lepo deluje , tudi na območju kjer ni mbitelovega in simobiloveg asignala imam 4g eno čvčasih 2 črtici in internet dela bp. Na lg g3 vse deluje bp brez karšnih koli izpadov in problemov. sem pa zamenjal paket free15 za paket Še VEČ in aneks z atelefon ostane normalno kot je ga ni blo treba odplačat ampak sem samo plačal 19,90 za zamenjavo paketa

zelo zadovoljen , sem bil že tik pred tem da bi presedlal na simobil zaradi 4g pa so me presenetili
smile-1.gif
 

LatkaGravas

Pripravnik
26. maj 2015
266
0
16
Še vedno nisi napisal za kateri telefon gre.
Ker tole s preklapljanjem zna biti bolj stvar telefona, kot omrežja.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.448
342
83
34
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Imam zanimiv problem, ki se je začel dogajati par dni nazaj brez, da bi kaj brklja po nastavitvah, ki so pravilne, saj je 2 meseca vse delalo bp. Če je telefon v območju LTE-ja mi ne preklopi na 3g, tako da ko me kdo kliče, mu telefon normalno zvoni, jaz pa klica ne dobim in prejmem sms o nedosegljivosti, čeprav imam vseskozi poln signal. Če izberem omrežni način na GSM/WCDMA vse deluje normalno. Na tehnični podpori zaenkrat še ne znajo ugotoviti kaj bi bilo narobe, čeprav sem jim že javil številke in čas, ko mi telefon ni zvonil. Nadgradnje pri nam so že končane. Zdaj pač ne uporabljam LTE-ja. Moram probati še v kakšnem drugem LTE telefonu..

Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
Enak problem tudi pri punci, poln signal LTE, telefon pa ob klicu ne zvoni. Problem pri njej je ta, da ne dobi sms-a o nedosegljivosti, zato sploh ne ve, da jo je nekdo klical. Tudi ona je preklopila na gsm/umts in potem dela bp. Telefon je pa Nexus 5.

LG G3 S.
 
22. jul 2007
13.346
1.618
113
124
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Imam zanimiv problem, ki se je začel dogajati par dni nazaj brez, da bi kaj brklja po nastavitvah, ki so pravilne, saj je 2 meseca vse delalo bp. Če je telefon v območju LTE-ja mi ne preklopi na 3g, tako da ko me kdo kliče, mu telefon normalno zvoni, jaz pa klica ne dobim in prejmem sms o nedosegljivosti, čeprav imam vseskozi poln signal. Če izberem omrežni način na GSM/WCDMA vse deluje normalno. Na tehnični podpori zaenkrat še ne znajo ugotoviti kaj bi bilo narobe, čeprav sem jim že javil številke in čas, ko mi telefon ni zvonil. Nadgradnje pri nam so že končane. Zdaj pač ne uporabljam LTE-ja. Moram probati še v kakšnem drugem LTE telefonu..

Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
Enak problem tudi pri punci, poln signal LTE, telefon pa ob klicu ne zvoni. Problem pri njej je ta, da ne dobi sms-a o nedosegljivosti, zato sploh ne ve, da jo je nekdo klical. Tudi ona je preklopila na gsm/umts in potem dela bp. Telefon je pa Nexus 5.

LG G3 S.
No si se le izdal
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Dajte vsi trolli prebrat moje prejšne poste in se potem oglašajte.

LP

Lahko nas označuješ za trolle kolikor hočeš, klici ti preko LTE ne bodo delali in pika. Če ti telefon ne omogoča načina 2G/3G/4G ali vsaj 3G/4G IN če nimaš na območju 4G signala 2G ali 3G (kar je možno zaradi nižje frekvence LTE), klici in SMSi ne bodo delali. Pa ni tu kriv operater čisto nič.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.762
6.916
113
Sicer močno dvomim, da obstaja telefon, kjer bi bilo možno mu vsiliti zgolj LTE način? Mogoče kak kitajec, ampak še vedno dvomim da...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.