Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik 3287

sicer ne vem o cem govoris.... a telemach ima iphone 6 v redni ponudbi in na spletni strani ga cisto normalno ponujajo/oglasujejo med drugimi telefoni. bi rekel, da bo tako tudi z 6s enako. kdaj pa pride, pa zal ne vem
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.133
350
83
Goriska
Evo danes so mi aktivirali poskusno sim kartico.

Kaj naj rečem, po 10 min preklapljanja signala sem kartico sim vzel ven in dal nazaj svojo simobilovo.

Bo treba še kar nekaj dela, da se bodo na mojem območju približali Simobilu.

Živim v rovtah in mi edino Simobil deluje LTE s 30mbps, kar je zelo zelo solidno, glede na to, da Mobitel nima niti 3g-ja, TELEMACHOV 3g pa ni dosti boljši od Mobitelovega E-ja...

Jutri pošljem sim kartico nazaj in še naprej uživam pri Simobilovem omrežju, dokler se ostala dva ne poboljšata
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.761
6.916
113
To bi ti že mi lahko povedali, da niti v centru mest, Telemach ne dosega takih hitrosti
wink-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.133
350
83
Goriska
Ja, ma tudi še vedno niso uredili stabilnega E ali 3g omrežja in vedno preklopi na mobitel.

Isto je kot pred leti na moji lokaciji, čeprav piše, da je tukaj (Ski center Cerkno) že pokrit LTE, vendar ne duha ne sluha, čeprav sem vse pravilno nastavil...
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Berem temo o Telemach Mobilu na slo-tech, pa tam eni pišejo, da ko presežeš zakupljeno količino podatkov, se ti hitrost zniža v domačem omrežju na 512 kbps, v gostovanju pa na 128 kbps. Gledam na Telemachu, pa piše, da se hitrost zniža na 64 kbps. Ali sem mogoče spregledal kaj? Sicer ne vem kaj ima nekdo od tega, da na forumu trdi nekaj, kar ni res... Ker 512 kbps bi bilo za poslušanje spletnega radia odlična hitrost. Vendar kot rečeno, nikjer na Telemachovi spletni strani nisem zasledil teh podatkov.

Imajo tudi dosti felerjev na strani:

Ali je prenos podatkov v naročniških paketih omejen?
Naročniški paketi so namenjeni vsem in niso starostno omejeni.

smile-1.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Ja, ma tudi še vedno niso uredili stabilnega E ali 3g omrežja in vedno preklopi na mobitel.

Isto je kot pred leti na moji lokaciji, čeprav piše, da je tukaj (Ski center Cerkno) že pokrit LTE, vendar ne duha ne sluha, čeprav sem vse pravilno nastavil...
Moraš z SMS-om ga omogočiti ter nastaviti drugačno dostopno točko za internet.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.133
350
83
Goriska
Nic bat, imam iPhone 6, kateri podpira 800mhz frekvence
wink-1.gif


Tudi Simobilov oddajnik na katerega sem povezan je LTE800 in ne 1800. 1800 se bolj prakticira v mestih, 800 pa v naseljih.
 
Nazadnje urejeno:

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.758
542
113
42
povsod malo
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Berem temo o Telemach Mobilu na slo-tech, pa tam eni pišejo, da ko presežeš zakupljeno količino podatkov, se ti hitrost zniža v domačem omrežju na 512 kbps, v gostovanju pa na 128 kbps. Gledam na Telemachu, pa piše, da se hitrost zniža na 64 kbps. Ali sem mogoče spregledal kaj? Sicer ne vem kaj ima nekdo od tega, da na forumu trdi nekaj, kar ni res... Ker 512 kbps bi bilo za poslušanje spletnega radia odlična hitrost. Vendar kot rečeno, nikjer na Telemachovi spletni strani nisem zasledil teh podatkov.

Imajo tudi dosti felerjev na strani:

Ali je prenos podatkov v naročniških paketih omejen?
Naročniški paketi so namenjeni vsem in niso starostno omejeni.

smile-1.gif

Ja pa je očitno res
bonk.gif
1x pa 2048 MB
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:


Ja pa je očitno res
bonk.gif
1x pa 2048 MB

pred tremi tedni sem jim spisal mail in jih povprašal kaj so te količine.
prijazna teta mi je povedala (šele po 14 dneh), da so to količine, ki ti naj bi še pripadale k paketu oz. jih oni častijo. Šele, ko porabiš te količine se ti pričnejo odštevati tvoje zakupljene količine brez upada hitrosti do porabe tvojih zakupljenih količin.
Vsaj tako sem jo jaz razumel, ko mi je razlagala.
2303813-telemach.PNG
 

Priponke

  • 2303813-telemach.PNG
    2303813-telemach.PNG
    39,7 KB · Ogledi: 314

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
899
6
18
Manjšo kvoto prenosa podatkov, imata zradi opcije, 2Gb pa jih prejmeta v paketu Premium EU
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.