Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.756
6.914
113
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
ksz

Pozabil sem povedati (nekje v temi je bilo ugibanje okoli tega), da tudi po novem letu ne bo doplačila za uporabo LTE omrežja. Tako mi je bilo povedano na prodajnem mestu Telemacha.

To pa bi kar verjel oz bi bilo logično. Ker glede na trenutne hitrosti, ki jih dosega LTE to ni ravno LTE ampak bolj UMTS, tako da te revščine pa res ne smejo zaračunavat...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Ja, meni je danes v poslovalnici rekel, da če je starejša kot dva meseca ne deluje.
Sicer tvoja je julij, tako da...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
ksz

Pozabil sem povedati (nekje v temi je bilo ugibanje okoli tega), da tudi po novem letu ne bo doplačila za uporabo LTE omrežja. Tako mi je bilo povedano na prodajnem mestu Telemacha.

To pa bi kar verjel oz bi bilo logično. Ker glede na trenutne hitrosti, ki jih dosega LTE to ni ravno LTE ampak bolj UMTS, tako da te revščine pa res ne smejo zaračunavat...

Meni zdajle kaže speedtest 25,44 Mbps Downloada in 19,23 Mbps uploada.

A to ni v redu?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.756
6.914
113
Ne, simobilu leti 150Mbps, baje
smile-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Ja, meni je danes v poslovalnici rekel, da če je starejša kot dva meseca ne deluje.
Sicer tvoja je julij, tako da...

Če bi to držalo, potem veliko uporabnikom ne bi smelo delat, ki imajo starejše sim, pa vidiš, da jim dela BP.

Mene je vprašal, če imam staro sim kartico, pa sem rekel, da ne tako zelo. Pa je vprašal, če je starejša kot dva meseca.

Jaz sem pa mislil, da imam skoraj novo, ko je bila stara dve leti.
evil.gif
 

KekecXY

Pripravnik
29. jan 2010
201
0
16
simobil ima oboje. tako da simobil ti tud dela samo tam kjer je 1800. telemach pa samo 800 nazalost.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Saj če ne bi KekecXY omenil teh 800 tudi sam ne bi vedel.
Mislil sem, da je LTE pač LTE.

Imaš pa precej nov telefon. Očitno je delan za drugo lokacijo.
 

trbowc

Pripravnik
15. jun 2008
136
1
18
Ko sem ga kupil, sem gledal samo da so prave frekvence za 3G Tušmobil, za LTE pa sem prav tako mislil, da je vseeno.

P.S. Prodam z vso opremo, 2 ovitka, polnilec...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
ksz... Nastavitve za LTE imajo lepo napisane in dostopne, nastavitev za mobilni internet in MMS pa nikjer več ni, ker povezave na Tušmobilovo stran ne obstajajo več
bonk.gif
Še dobro, da sem po nekih forumih našel prepisane nastavitve...
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
459
28
28
Sodišinci
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Imam paket "še več" Čisto nov simko, piše mi pa Tušmobil:)

Glede drobnega tiska je pa tole po moje zelo pomembno; hitrost prenosa podatkov se v gostovanju pri telekomu zniža na 512kbps

še slikca
https://drive.google.com/file/d/0B5cEwwa-dPORMkE1RDVkeGlFaTg/view?usp=sharing

Sem imel obcutek da bo nekaj takega....ce bi dali polno hitrost bi veliko ljudi dalo na rocno izbiro na Telekom....vsaj po moje...to pa je kao ena varovalka.....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.