Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

erikson

Guru
25. avg 2007
22.201
6.036
113
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Hvala za pojasnilo, sem narobe razumel tistih 300min. Skratka, to je to kar rabimo v firmi, ker imamo res dosti klicev po EU. Bo treba očitno spremeniti operaterja, ker gre za več tisoč EUR/leto dodatnih stroškov.
AMIS ima paket Total:

Neomejeni klici. Zelo omejena cena.

Z eno naročnino kličite v vsa mobilna in stacionarna omrežja v Sloveniji in EU — neskončno neomejeno.
Paket Total vključuje popolnoma neomejen obseg klicev v Sloveniji in EU, telefonski priključek in telefonski aparat (pri storitvi Amis Xpert+), in to za le eno naročnino!
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Hvala za pojasnilo, sem narobe razumel tistih 300min. Skratka, to je to kar rabimo v firmi, ker imamo res dosti klicev po EU. Bo treba očitno spremeniti operaterja, ker gre za več tisoč EUR/leto dodatnih stroškov.
AMIS ima paket Total:

Neomejeni klici. Zelo omejena cena.

Z eno naročnino kličite v vsa mobilna in stacionarna omrežja v Sloveniji in EU — neskončno neomejeno.
Paket Total vključuje popolnoma neomejen obseg klicev v Sloveniji in EU, telefonski priključek in telefonski aparat (pri storitvi Amis Xpert+), in to za le eno naročnino!


zmaga.gif


Lp.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.386
1.384
113
Internet na Hrvaškem. Gledam po Telekomovi strani, da so letos dvignili ceno interneta na 20 EUR/mesec, kar je hudo drago. Kot B opcijo pa ugotavljam, da imam še edino balkan 3 ali 7 dni; boljša opcija balkan7 glede na količino enot pogovorov, SMS-ov in MB.
Kakšna druga ideja? Uporabljam pa paket 2015.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
2
36
Citat:
Uporabnik ribicija pravi:
Internet na Hrvaškem. Gledam po Telekomovi strani, da so letos dvignili ceno interneta na 20 EUR/mesec, kar je hudo drago. Kot B opcijo pa ugotavljam, da imam še edino balkan 3 ali 7 dni; boljša opcija balkan7 glede na količino enot pogovorov, SMS-ov in MB.
Kakšna druga ideja? Uporabljam pa paket 2015.

Citat:
Veljavnost ponudbe je od 1. 10. 2014 do 30. 4. 2015. Po tem datumu storitve ni več mogoče naročiti niti uporabljati.
Vewrjetno bo za poletje spet cenejši in z več prenosa podatkov.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Pa tile pri telekomu so res smotani do amena..

Menjal sem naročnika mojih paketov (kalvarija vredna ločenega prispevka) in hočem na moj.telekom.si urediti nov profil, ker v njihovi brezmejni modrosti seveda niso omogočilo dodati 'novih' razmerij..

Kot prvo tri dni čakam da poštar prinese ******* kodo, brez nje ne moreš dodati, ne vem zakaj je ni možno poslati po mailu npr..

Potem hočem dati novo geslo, ker mi je starega zajebal lastpass, seveda imajo po telekomovsko zjebano stran, da si ne zapomni pravilno username/password

ker se mi gladko fučka za tole probam dati geslo v stilu "oktlemasgeslo"

-pribije da hoče še številko v geslu
ma dej ne tež, ok tle maš geslo "0ktlemasgeslo"

-ej jaz bi še eno VELIKO črko
a Mejduš ok tle maš geslo "JebiSeTelekomSl0venije"

-ne ne, jaz bi geslo od 6-16 znakov
to je kot bi igral eno sadistično igro, kjer pravila pozna samo telekom, ti pa skači čez ovire kot trapast 4nožni generator dreka..
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Ni Telekom edini v temu. Kar nekaj strani ima tako narejeno, da hoče številko, veliko črko in 6-16 znakov v geslu.

Sicer ne vem zakaj te to moti, ker s tem samo povečaš možnost, da ti ne vdrejo v up. račun.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Moti me, ker to ne piše v startu, ne pa da si izmišljujem gesla, spletna stran se pa preserava.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Neuradno je cena 110-120 € na delnico. Prodajalci pričakujejo ponudbe nad 180 €
smile-1.gif


Torej država zagotovo ne bo sprejela ponudbe. Čez 5 let bo cena 30 € na delnico
smile-1.gif
 

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Sklad Cinven bi bil, vsaj kot je bilo moč razbrati iz enega od člankov v Financah nekaj časa nazaj, precej dober lastnik. Veliko bi vlagali v izgradnjo omrežja in to bi bilo tako za TS kot za uporabnike v Sloveniji zelooo dobro. To, da bo prodaja najverjetneje spet padla pa mislim, da je skoraj vsem že jasno.

Ko/Če se bodo igračkali ponovno pa bo cena delnice (odkupna cena) še nižja, ker jih potem res nihče več ne bo jemal resno.

Še link na članek od Financ: http://t.co/mIe89Nrgju
 
Nazadnje urejeno:

Chipmunk

Pripravnik
30. jun 2008
366
0
16
Citat:
Uporabnik ribicija pravi:
Internet na Hrvaškem. Gledam po Telekomovi strani, da so letos dvignili ceno interneta na 20 EUR/mesec, kar je hudo drago. Kot B opcijo pa ugotavljam, da imam še edino balkan 3 ali 7 dni; boljša opcija balkan7 glede na količino enot pogovorov, SMS-ov in MB.
Kakšna druga ideja? Uporabljam pa paket 2015.

Imaš še opcijo C
smile-1.gif
Kot naročnik Paketa 2015 imaš avtomatsko v EU vse storitve za max 2.90 EUR/dan. To velja za dohodne, odhodne klice (znotraj EU), sporočila in internet (če v enem dnevu porabiš več kot 1 GB, se ti za tisti dan zniža hitrost).
 

Chipmunk

Pripravnik
30. jun 2008
366
0
16
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Kot prvo tri dni čakam da poštar prinese ******* kodo, brez nje ne moreš dodati, ne vem zakaj je ni možno poslati po mailu npr.

A digitalnega potrdila (Sigen-ca, PostarCA, Halcom itd) pa nimaš?
 

Chipmunk

Pripravnik
30. jun 2008
366
0
16
Itak. Vedno je ceneje uporabiti storitve 'domačega' operaterja (npr. Vipnet), kot pa operaterja, ki gostuje v tujem omrežju (npr. TS).
V tej temi je govora o storitvah TS. Ta pa bo v poletnih mesecih sigurno presenetil
smile-1.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.845
1.965
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik LeQuack pravi:
Se pa že bolj splača Vipnet 10 kun / dan, prav tako omejtiev 1GB.

Kakor komu. v tujini z tem paketom do spleta dostopaš z slovenskim IP, tako da delajo razni streami tipa RTV4D, Planet, siol twin, itd. nekateri delajo samo z SLO iP, ko greš preko tujega operaterja je mrk. Če pa zraven še klice opravljaš, je pa ta 2,90 čista zmaga.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.