Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.676
6
38
Rogaška Slatina
Kar naj pridejo pa preverijo na prostem, pa bojo videli, koliko si resnične njihove trditve
10.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Vsaka mikrolokacija ne bo jikoli pokrita...
poznam primer ko je vse naokoli pokrito ena bajta ki je malo umaknjena v hrib pa nima dovolj signala...
b
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.676
6
38
Rogaška Slatina
Praviš mikro lokacija, ampak na moji mikro lokaciji je pred leti bil odličen signal, danes ga pa ni!!!! Če bi bilo interes v mojem primeru Telekom-u, sam bazne postaje obrnejo, pa bom imel signal nazaj
smile-1.gif
. V mojem primeru je meni najbljižnja bazna postaja cca 4km. Moj telefon se pa poveže na 30 km oddaljeno bazno postajo. V čem je pol problem?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ne poznam zadev,.. lahko predvidevam da je bil poslovni (novo naselje, bloki) ali optimizacijski (optimiziranje celic bazne) izziv in so kot bazne premaknili s tem da si bil ti bolj na robu in signala nimaš več,.. Tudi to se dogaja,..
b
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
važn, da ti poznaš vse interese in kompletno logistiko delovanja zadev in zakaj se moč signala z leti spreminja, tako v pozitivo kot negativo. Signal je živa zadeva..eh pa sej vse veš..ti ti telekom, sam služit hočejo
rolleyes-1.gif
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.676
6
38
Rogaška Slatina
Si že njihov in zagovarjaš njihove interese in imaš dovolj denarja, da jim plačuješ kar ne moreš uporabljati!!!!
Saj ni čudno, da je pol tak v tej banana republiki, namesto da bi narod držal skupaj in se enkrat uprl tem manupolistom!!!
Pa še nekaj ti bom povedal, da v odročnejših krajih tudi živimo ljudje ne samo v mestih!!!!
Ti pa govori kar hočeš in jim lezi v rit, pa plačuj kar hočeš
evil.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
lej zadeva je enostavna pa ti razložim na mojem primeru:
- Borovnica je od LJ oddaljena reciva 25 km
- od novega leta naprej imam 4G, 3G, 2G je bil že prej
- pri meni doma imam Telemach, ker so sluæajno mimo mene vklekli kabel in sem pristopil,..na drugi strani ulice so bloki imajo kar želiš, za mano je sosed, ki nima Telemacha niti ne more dobiti ničesar drugega saj je centrala v Borovnici polna

Nikoli ne bo za vse prav sploh ne na mikrolokacijah,.. te pa razumem da ti ni prav,..

b
 

map

Guru
6. jul 2008
7.845
1.965
113
najrajš na babi
danes sem sklenil neomejeni C z dodatno sim kartico. Številka bo prenešena predvidoma v noči iz ponedeljka na torek. Pozabi sem pa vprašati, če stortitev 2, 90 EUR na dan v gostovanju na evroobmočju velja avtomatsko ali ga moram z kakšnim ukaznim nizom vklopiti?
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Citat:
Uporabnik map pravi:
danes sem sklenil neomejeni C z dodatno sim kartico. Številka bo prenešena predvidoma v noči iz ponedeljka na torek. Pozabi sem pa vprašati, če stortitev 2, 90 EUR na dan v gostovanju na evroobmočju velja avtomatsko ali ga moram z kakšnim ukaznim nizom vklopiti?

Pri paketih s kapico, kot je tvoj, je avtomatsko, ne rabiš nič narediti.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
KSZ.

glede na to, da telekom sedaj zaračunava prehod na cenejše pakete 20€ me zanima ali je možno, da bi ob naslednji spremembi splošnih pogojev, namesto brezplačne prekinitve zamenjal paket brez teh dodatnih stroškov 20€?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Mal razmišljam, da bi Debitel sedaj lahko postal "Bob" od Telekoma...
Ker je Telekom imel neke težave z Itak paketom zaradi prenizkih cen... bi vrjetno to sedaj lahko naredil preko Debitela.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Blagovna znamka ali hčerinsko podjetje se ne more uporabit za zaobit nedovoljeni dumping. Torej če je lastnik Debitela prav tako ne sme dumpinških cen imeti na Debitelu, kot jih ni smel na Itak paketu. Seveda pa je Debitel trenutno kar drag, tako da lahko komot cene preseka na pol brez tega problema...Ampak vprašanje, če bo Telekom to hotel.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.