Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Kul, da nižajo cene in so prilagodljivi, ampak so še vedno dražji kot konkurenca. Se pa vidi, da jih počasi že skrbi za stranke in da se morajo malo bolj trudit s paketi.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
ali pa tiste, ki veliko kurijo dato in hočejo imeti najboljše LTE omrežje.
za najcenejšega greš pa itak k bobu.
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Zakaj tiste ki niso redni uporabniki prenosa podatkov. Meni je zanimivo, ker dejansko je končno en ugoden paket z neomejenim internetom.
 

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Neomejen je toliko kot vsi drugi "neomejeni". Če si dobro prebereš, se po prenesenih 10 GB hitrost omeji na 64/64 kbps. Torej tako kot pri drugih paketih z neomejeno količino podatkov. Neomejeni D sicer stane 39.95€, a ima hitrost 150/50, omejitev hitrosti pri 15GB in vključeno mesečno naročnino na paket SIM 2.

Popravljam pa tezo, da je zanimiv samo za tiste, ki ne prenašajo veliko podatkov, ker 16€ razlike je precej in morda celo ne odtehta tistih treh plusov pri Neomejeni D.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Sprememba nekaterih cen klicev in sporočil SMS/MMS
31.03.2015


Obveščamo vas, da bomo s 1. 5. 2015 prilagodili cene klicev in pošiljanja sporočil SMS/MMS v nekaterih starejših mobilnih paketih. Naročnikom teh paketov omogočamo brezplačno menjavo paketa do vključno 30. 4. 2015.

Naročniki, ki se s predlagano spremembo ne strinjajo, imajo do 1. 5. 2015 pravico odstopiti od naročniške pogodbe brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni. Pravica do odstopa od naročniške pogodbe ne vpliva in ne posega v zapadle oziroma neplačane ter pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnika. Prav tako imajo naročniki možnost izbire, da pred iztekom obdobja vezave vrnejo terminalsko opremo, ki so jo kupili po akcijski ceni, in zahtevajo vrnitev kupnine, poravnajo uporabnino za čas uporabe ali pa terminalsko opremo obdržijo in plačajo sorazmerni del njene celotne vrednosti.

Dodatne informacije so na voljo na spletnih straneh Telekoma Slovenije, na prodajnih mestih Telekoma Slovenije in na brezplačni telefonski številki 080 8000 ali 041 700 700.

http://www.telekom.si/info-in-obvestila/Sprememba-nekaterih-cen-klicev-in-sporocil-SMS-MMS
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Čemu pa bodo prilagodili cene? Do sedaj niso imeli tako velikih. Torej to ni prilagoditev...
Sicer pa, 21 centov za SMS in klic
bonk.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
ksz. telekomu se meša..dejansko...ccc to se bolj splača v roamingu telefonirat kot pa v lastnem omrežju...hahah
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.542
924
113
Tisti, ki imajo npr. Penzion plus, Družinski bonus, pa recimo da tudi Mini povezani, bodo kr fajn nasrkal, če ne bodo spremenil v kak drug paket.
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.845
1.965
113
najrajš na babi
Prejšnji mesec sem postal nov naročnik pri Telekomu in sicer paket Neomejeni C za 2 z dodatno kartico. V čeraj me v kaslcu pričaka kuverta. V dopisu me pozdravljajo kot novega naročnika, mi zaželijo vesele praznike in priložijo luštno krpico za čiščenje zaslonov, očal itd z velikonočnim motivom. Pohvalno.

Mam pa še eno vprašanje. Neomejeni C naj bi imel brez doplačila hitrost LTE omejeno na 20/5. Do sedanji speedtesti so bili okoli 19/6. Zadnjič pa naredim nekaj testov v centru našega mesta pa hitrosti okoli 41/16. Kaj so avtomatsko odprli pipice na tem paketu ali kej drugega ne štima?
 

Mimota

Pripravnik
12. okt 2011
95
0
6
Uživaj, dokler ne zaprejo. Ampak pazi na porabo. Pri taki hitrosti hitreje pade večja količina podatkov.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Ima Telekom kakšno bolj ugodno varjanto za firme v primeru klicev v EU države? Imamo problem, da so računi visoki in to na leto znese kar veliko. Ima pa Simobil paket podjetni neskončni, kjer za 40EUR/mes dobiš že 300min klicev z EU državami ...
 

angeleyes

Pripravnik
12. jan 2010
39
0
6
V tem simobilovem paketu kot si ga omenil podjetni neskončni imaš možnost 300 minut klicev ko se nahajaš izven Slovenije za klice po vsej EU.
Za klice iz SLO v EU pa si lahko v mojem simobilu izbereš različne opcije - opcija EU 100 za 100 minut 8,99€, opcija EU 250 za 250 munut 18,99€ in opcija EU 600 za 600 minut 36,99€. Veljajo pa te opcije za poslovne in fizične uporabnike v kateremkoli naročniškem paketu.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Hvala za pojasnilo, sem narobe razumel tistih 300min. Skratka, to je to kar rabimo v firmi, ker imamo res dosti klicev po EU. Bo treba očitno spremeniti operaterja, ker gre za več tisoč EUR/leto dodatnih stroškov.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Jaz za klice izven Slovenije se cenovno daleč najbolj splača VoIP ponudnik, če hočeš zanesljivo biznis rešitev z možnostjo caller ID in callback na recimo nemško cifre(Slovenske ne podpirajo še) vzameš Skype. Res pozabi Slovenske operaterje pa nizkocenovnost EU klicev.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.