SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Pomeni da ga boš težko prodal. Holcerji (naši) pač raje kupujejo karavane.

Glede DAB: meni lovi bolje kot FM. Sploh je pa prednost, da imaš vednolep asortiman postaj, ne ko prej, ko je proti morju nekje lovilo samo radio 94 in podobne.

Če ne lovi pa brez prekinitve preklopi na fm, opaziš edino, da se kvaliteta malo poslabša. Pa pri nas niti ne preklaplja, kot sem rekel mi je dosedaj še povsod lovilo, res pa je, da se nisem vozil po kakšnih hudih rovtah.

Radio je Ford Sony Sync 3 v S-maxu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in ynos

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Pasat sedan je meni tko lep...ampak me je odbil z eno samo lastnostjo. Da se zadnji prtljaznik odpre samo na pol, brez stekla. Tule ima Superb sedan odlicno reseno, kjer se odpre komplet cela zadnja hauba s šipo vred. In samo zaradi tega pasata ne bi kupil, ker ene normalne skatle ne mores dat zadaj noter. Skoda, da so tako nespametno zajebali.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Pred leti sem imel Accorda Sedan. Še 42 colske televizije nisem mogel peljat, sem moral vzeti od žene Ibizo. Sicer so mi pa te limuzinske izvedbe všeč, sploh kak Superb Sportline. Še gajbe pira se ni dalo peljat (ajde, je šla noter, če si jo dal postrani in potlačil tesnilo, samo ni to to).
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Superb, Insignia pa se kak bi se nasel...pri teh se odpre komplet zadnja havba s sipo vred...pasati, bmw-ji, mecke...to pa vse neko na pol. Kaj sploh delajo take avte? To je totalno neuporabno. Zadaj odprtinca tako majhna, da se skoraj res ne mores dat gajbe pira skozi. Wtf, kaj se gredo? Ktir bedak mora bit na vodilnem mestu, da podpise tak razvoj....budalo...sori, sam me tako ful raz..piz.di. Nimam kej...sori...budalo.
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in Clancy
Pred leti sem imel Accorda Sedan. Še 42 colske televizije nisem mogel peljat, sem moral vzeti od žene Ibizo. Sicer so mi pa te limuzinske izvedbe všeč, sploh kak Superb Sportline. Še gajbe pira se ni dalo peljat (ajde, je šla noter, če si jo dal postrani in potlačil tesnilo, samo ni to to).


ibiza...a accord je bil type R?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
To ne bos prodal nikoli, razen pod ceno.
Foter imel tri passate limuzine od novega, vse prodal brez problema. Tudi ostali njegovi avtomobili so bili uglavnem limuzine in ni bilo težav s tem. Sam imam pa tudi že drugo limuzino (ne Passata) pa zna bit tudi naslednji.


Superb, Insignia pa se kak bi se nasel...pri teh se odpre komplet zadnja havba s sipo vred...pasati, bmw-ji, mecke...to pa vse neko na pol. Kaj sploh delajo take avte? To je totalno neuporabno. Zadaj odprtinca tako majhna, da se skoraj res ne mores dat gajbe pira skozi. Wtf, kaj se gredo? Ktir bedak mora bit na vodilnem mestu, da podpise tak razvoj....budalo...sori, sam me tako ful raz..piz.di. Nimam kej...sori...budalo.

Sej to, čemur ti praviš da se odpira na pol, je tipičen limuzinski prtljažnik in ga imaš praktično povsod od Kie Optime, Talismana, 508, Passata, Accorda, Mazde 6, do Gulie, Lexusov IS/ES/GS/LS, BMW 3/5/7, Audi A3 Limo/A4/A6/A8, MB CLA/C/E/S, itd. limuzine pač. Za pralne stroje okrog vozit ravno ni, ampak tega pač vsi ne rabimo, sicer pa čist funkcionalno, sploh pri Passatu je luknja ogromna. Tebi pač ne paše, saj te nihče ne sili, da ga kupiš. Jaz sem s takšnim prtljažnikom dal čez kar nekaj smučarij, surfarij, kolesarskih tripov, potovanj po Evropi in vsakodnevnih voženj pa bi imel skoraj raje spet takšen prtljažnik kot 5. vrata oziroma odpiranje skupaj s šipo. Zakaj? Ko daš na streho malo daljšo trugo (in to je takrat ko imam tudi največ stvari v prtljažniku), potem se ti prtljažnik skupaj s šipo skoraj nič več ne odpre ali pa moreš trugo porint ekstremno naprej, kar spet ni ok. Pa ko imaš bicikle zdaj na kljuki v večini primerov takšnega prtljažnika ne moreš vsč odpret, če biciklov ne nagneš (oziroma če ga odpreš ponesreči z dalincem npr. znaš imet sranje). Menda je pa tudi konstrukcijsko klasičen limuzinski prtljažnik bolj optimalen, vrjamem da je z razlogom večina limuzin takšnih. To o čemur ti govoriš pa so 5-vratne limuzine. No nekaj podobnega dobiš tudi pri premiji v obliki raznih Gran Coupejev in GT modelov (BMW 4 Gran Coupe, 3/6 Gran Tourismo, Audi A5 Sportback, A7, ...), če že hočeš. Ali pri VW v Arteonu namesto Passatu.
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.452
4.991
113
Limuzina je za prave gospode, ki naročijo, da so stvari tam, kjer bi naj bile. Če pa se voziš s karavanom, pa se že od daleč vidi, da si siromak in da moraš razno robo pripeljati sam. Predvidevam, da je pri limuzini tudi hrupa za kak dB manj od zadnjih koles.

P.S.: Že dolgo nisem vozil limuzine.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.261
9.443
113
EU
Zaradi manjše odprtine prtljažnika je karoserija limuzine bolj toga, zato ima manj vzdolžnega zvijanja in in zaradi tega manj hrupa.
 
  • Haha
Reactions: shift

B81

22. jul 2007
36.587
10.280
113
Pasat sedan je meni tko lep...ampak me je odbil z eno samo lastnostjo. Da se zadnji prtljaznik odpre samo na pol, brez stekla. Tule ima Superb sedan odlicno reseno, kjer se odpre komplet cela zadnja hauba s šipo vred. In samo zaradi tega pasata ne bi kupil, ker ene normalne skatle ne mores dat zadaj noter. Skoda, da so tako nespametno zajebali.

Eno je 4 vrata (sipa ne odpira in ponavadi ni brisalca), drugo pa 5 vrat (sipa odpira zraven trunka).
Passat nima 5 vratne limuzine, le 4 vratno. Npr. Mondeo ima. Ampak ok,ford je avto.