SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.544
1.011
113
Ti nisi električar ampak hibridar. Vi malo zastrupljate nas pa malo Kitajce. Ker Kitajska ni na istem planetu.

Pravi električarji pa zastrupljajo vse po spisku, fino nas pa fino Kitajce.

1+1 bo pač vedno 2, bo treba matematiko in glave malo drugače zamenjat, preden bo svetu lepše.

Ah daj no. Elektrika je naslednja stopnja, veva oba :) Nimam problema s tem, bo pa se mal vode preteklo do tam.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.619
6.473
113
Ah daj no. Elektrika je naslednja stopnja, veva oba :) Nimam problema s tem, bo pa se mal vode preteklo do tam.

Men je elektrika top. Vsaj tadrugi avto pri hiši bo kmal na elektriko. Ne slepim pa se, da je so kakorkoli eko :) Da bomo eko in neškodljivi do zemlje bo pač treba nekaj povsem drugega, tudi v glavah. To je moj point :)
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.917
2.629
113
Jabe, zdej pa si me s tole 0/1 prav :oops1::oops1::oops1:...da ti napisem, pa kaj si ti kak tip, ker za zensko ze prevec ves tehnicnega? TV kupujes sama, avto menda, zdej tole...kva je zdej...kaj tvojemu se kaj pustis placa? Sam ne mi rect, da se usedes na kauc, prizges Tv in ti tvoj pivo prnese, ker tole bi bil overdose :evil:
Kdo je montiral TV na steno? Sam ne rect, da ti? :D
Njen je verjetno bol lev pa more pač zadeve ona porihtat. Ni ne prva ne zadnja.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Med DAB in DAB+ je približno taka razlika kot med DVBT Mpeg2 in DVBT Mpeg4. Drug, novejši standard, slovenci smo enako kot pri Mpeg4 preskočili direkt na DAB+. Medtem ko je Nemčija v nulo pokrita, je Avstrija katastrofa.

Moj naknadno vgrajeni USB DAB+ na android radiu, ima možnost "šumenja" ali prekinjanja, oboje je tečno, sploh po Sloveniji in zaradi slabe pokritosti raje poslušam FM šumenje, kot DAB+
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.544
1.011
113
Men je elektrika top. Vsaj tadrugi avto pri hiši bo kmal na elektriko. Ne slepim pa se, da je so kakorkoli eko :) Da bomo eko in neškodljivi do zemlje bo pač treba nekaj povsem drugega, tudi v glavah. To je moj point :)

Enako. Bolj eko so v tem, da je skodljivi del bolj koncetriran, posledicno bolj obvladljiv. Ce pa ces bit cist neskodljiv, pac pozabi na avto
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.351
5.626
113
Če ti šumi pomeni da takrat preklopi na FM.
DAB ali dela ali ne. Zdaj pa ene postaje vtihnejo, ene preklopijo na FM
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.627
6.349
113
Kdo je montiral TV na steno? Sam ne rect, da ti? :D

Jaz sem pike narisala, kje je za zavrtat, da je točno tam, kjer sem si zamislila (premerila razdalje od tal, pa koliko od en stene pa druge, pa koliko štrli TV od nosilca preč, da je poravnano, če je treba kako linijo poiskat). to vedno počnem, ker sem kompulzivno natančna. včasih je bilo kar nekaj dela, zdaj mi je pa veliko lažje s tem: https://www.bosch-diy.com/au/en/p/universallevel-3-set-0603663900-v100044000
Vrtal je moj. Skupaj sva jo pa gor dala, ker je precej velika in okorna in eden težko. sem pa za fizična dela bolj švoh, je bilo bolj za boljši občutek pri tem delu. Bi pa znala zavrtat tudi sama, to mi ni tuje, ima pa moj blazno veselje do tega in obvlada in ima seveda namensko mašino in namenski sveder za vsako možno situacijo, pa se ne petljam pol...

pivo pijem, prineseva ga pa en drugemu odvisno od situacije. je pa to kljub temu redko, ker načeloma na kavču ne jemo in ne pijemo. Zgledi vlečejo in otrokom ne pustim, dokler ne osvojijo jedilne mize.

še kaj?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Seba81

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.627
6.349
113
Ne najbrž meni... Če tebe prav razumem, ti v nastavitvah nastaviš kaj naj počne takrat ,ko izgublja signal - šumi ali prekinja?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne najbrž meni... Če tebe prav razumem, ti v nastavitvah nastaviš kaj naj počne takrat ,ko izgublja signal - šumi ali prekinja?
Ja tako nekako, v bistvu piše da prekine do izboljšanja signala, ali pa pusti. Ampak še enkrat to ni DAB radio, ampak USB DAB na Android radiu.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.799
113
davorinm.wordpress.com
Šel sem pogledat Peugeot 3008 gt, ateco fr in tiguana rline.

Ateca luštna. Dobi se za cca 28k (33k po ceniku) fr verzijo plus par dodatkov. Mika me vseeno, da bi počakal facelift, ki pa bo ziher 2-3k dražji.

Peugeot gt. Futuristične, malo slabša Mašina. Od atece dražji za cca 2k. Mi je bil pa čuden feeling za miniaturnim volanom.

Tiguan, malo prostornejsi, več avta. Manj opreme od atece za cca 4k več kesa. Vprašanje če se splača.

Jutri grem še karook pogledati. Imajo neko fajn akcijo dsg za ceno ročnega. In cene so res lepe. Npr.

In pa poiščem kje bi imeli passat sedana za potipat.