SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.418
2.166
113
ce si pas zaprem 3 sekunde kasneje kot običajno, me ne rabi šlagirat. Pripnem se vedno ampak pač imam svojo rutino da se pripnem, recimo 15 sekund po štartu avta. In je okej če opazarja, samo kako. Pri premijah so to pogruntali da so nežni, da človeka ne razpizdijo že na vse zgodaj. Pri ostali plebejcih pa udri po siromaku, itak bo cez 5 let šel po isti avto. Človeka utrjuješ, če nima denarja naj trpi! :evil:
Jebomupasmater tistemu bedaku ki je to pogruntal. Sigurno obstaja EU direktiva da se mora avto dreti nate s/z neomejeno decibeli.
Popizdevam vsak dan posebej
 
  • Všeč mi je
Reactions: darlev

igi

Guru
13. okt 2007
5.561
1.152
113
Celje
Zanimivo kaj vse ene moti oziroma jim je obvezna oprema.
Meni recimo je pa ozvočenje tisto, kar nekako najprej opazim. Pa ne govorim o tuc-tuc, da se sliši v sosednjo vas, ampak ono kvaliteten (poln) zvok.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.095
2.539
113
1. Glede na opis vaših vozil, mi je kar nerodno povedat, kaj imam.
2. Zvok varnostnega pasu je pri meni vključi po - mislim - 10km/h.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Meni tudi ozvočenje pomeni več kot neke "potujoče lučke". Pa recimo dobri sedeži, dober infotainment itd... Pač stvari, ki jih dejansko uporabljaš.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Razen redkih izjem vozimo tukaj francoske kante. In to zato, ker si kao drugega ne moremo privoščiti. o_O:)
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.814
-1.092
113
145 km SZ od Opatije
Berem tole vaše jokcanje: seveda so stvari BISTVENO pomembnejše od potujočih lučk. Nihče ne trdi, da so te potujoče lučke kaj spešl. Niso.

Aja, pa BTW. imam tudi športne sedeže pa super info(enter)tainment ...
Žmigavcev pa od sedaj ne bom več uporabljal, ker vam gredo v nos :evil:
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
A v bmwju je za prostoročno telefoniranje verjetno treba ful doplačati? Ker opažam, da tudi v dražjih modelih večina drži telefon z roko.

Ko sem imel jaz prvič prostoročno, nisem nikoli več ročno telefoniral. Nisem videl razloga, zakaj bi.
Tako kot pri vseh drugih znamkah za vožnjo po voznem pasu namesto prehitevalnem, vožnjo na primerni varnostni razdalji, pravilno parkiranje, uporabo smernikov, pravilno vožnjo v krožiščih, ...? Tudi to večini voznikov ne gre, samo tisti v dražjih vozilih vam gredo zgleda bolj v nos....
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.477
113
A v bmwju je za prostoročno telefoniranje verjetno treba ful doplačati? Ker opažam, da tudi v dražjih modelih večina drži telefon z roko.

Pri nekaterih voznikih se sposobnost pridobitve dražjega vozila v uporabo s sposobnostjo razumevanja kaj takšno vozilo omogoča ne pokriva ravno najbolje.

Po domače: dilanje droge z lahkoto kupi drag avto možganov pa ne nujno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey