SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

sad

Guru
24. avg 2007
20.946
9.609
113
Za take picajzle kot si ti, so zato Toyote.:evil:
3/4 napak, ki so tebe živcirale pri Cliu, več kot pol lastnikov sploh opazilo ne bi in bi bil avto top.:valjamse:
Tak te je, ko rineš z glavo skozi zid. Če bi takrat poslušal cvet Alterja, bi si prihranil eno leto živciranja ;).
Kdo pri zdravi pameti pa kupuje danes Renoje, Škode, VW, itd. To je te pa vse samo na servisu.
Da se popravim: kdo pri zdravi pameti danes NE kupi Toyote.:cheer:Ajd, druga pogojno še sprejemljiva alternativa je ravno prav ulaufan premijski nemec iz Njemačke.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.946
9.609
113
No vidiš. Onadva s temi utečenimi premijami ziher nista redni stranki na pooblaščencu. Ne pa Generik , ki je z deviško novim Cliom tratil čas in živciral nič krive serviserje zaradi take nepomembnosti kot je, da klima ni odrosila prednjega stekla :evil: . Ph… Če bi imel utečeno premijo bi lepo šibedah odprl, glavo ven rukno (vsi vemo, da je pravi Alteraš vsaj 2m visok in 85kg šlang) in se veselo odpeljal službi naproti. Še zbudil bi se lepo vmes. Tak to je, ko avto skrbi še za tvojo zbranost. Ne pa, da ti že zjutraj, ko si cel zaspan, plafon dvigne.:D
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
sad ti kar uživaj pa zabijaj čas na servisih in reklamacijah, če ti je to tak super. Ljudje kot kaže komplicirajo tam kjer je najmanj treba in pri malenkostih, ko jim pa v avtu klima ne dela ali pa kot je to aktualno pri VAG grupi, ko voda not teče pa to mirno prenešajo.
:nazdravje: aja, pa seveda značka na avtu mora biti boljša od sosedove, če je že tič manjši...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

sad

Guru
24. avg 2007
20.946
9.609
113
Hehe, malo vključi sarkazem detektor ;).
Drugače malo pomisli, koliko je Toyot, koliko pa polizdelkov od Renoja, VW in ostalih po cesti. Pa poglej koliko ljudi je zadovoljnih z njimi. Tak da taka jetra očitno tudi niso.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
So, so. Samo ljudje hodijo veselo po servisih ker cesa boljsega se niso imeli. In mislijo da je to pri vseh avtih tako.
Tezko vleces neke vzporednice ce skos vozis renaulta pa citroena pa potem spet renaulta...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.619
6.478
113
Ja, samo folk ne hodi po servisih, ker jim klima slabo dela. Ti si izjema, ker si navajen normalno (dobro) delujoče klime in si jim potem sitnaril. Mojstri pa pojma niso imeli kaj jim sploh težiš. Bohsigavedi kaj so govorili za tvojim hrbtom.

Jaz pač vem, da renaultom klime nasplošno en krščen duš delajo (pa marsikaj drugega tudi) in se jim izogibam. Povprečen folk je zadovoljen. Tudi jaz sem bil zadovoljen z renaultom, ko sem sprejel, da ene stvari pač "tako so".

Vem tudi, da pri toyotah cel kup stvari dela popolnoma narobe, ker so jih delali inženirji brez kakršnegakoli razmišljanja o uporabniški izkušnji. Jaz se jim izogibam. Na alterju je za nekatere to najboljši avto.

Pri škodi vse dela tako kot pričakujem, brez, da bi doživljal wtf trenutke. Očitno, so o ergonomiji in uporabniški izkušnji veliko razmišljali. Precej manj so razmišljali o kakovosti izdelave in wtf trenutkih, ki pridejo iz tega naslova. Naslednjič zame ne bo škode.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

sad

Guru
24. avg 2007
20.946
9.609
113
So, so. Samo ljudje hodijo veselo po servisih ker cesa boljsega se niso imeli. In mislijo da je to pri vseh avtih tako.
Tezko vleces neke vzporednice ce skos vozis renaulta pa citroena pa potem spet renaulta...
Mah, prav imaš. Toyota, nimaš kaj. Napiši mi še zakaj si po izkušnji z Renaultom šel na Forda? Pa povej, kako kaj tvoje skakanje po servisu s Fordom in tisto pršenje po steklu. Si že na ti s serviserji ali še ne? :evil:
Ker če te prav razumem so oni nevedni, tak da jim pol oprostimo. Ti pa veš kaj je pravi avto (Toyota), se opečeš s polizdelkom od Renaulta, potem greš pa po polizdelek od Forda. Hm.
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.801
113
davorinm.wordpress.com
Ja, samo folk ne hodi po servisih, ker jim klima slabo dela. Ti si izjema, ker si navajen normalno (dobro) delujoče klime in si jim potem sitnaril. Mojstri pa pojma niso imeli kaj jim sploh težiš. Bohsigavedi kaj so govorili za tvojim hrbtom.

Jaz pač vem, da renaultom klime nasplošno en krščen duš delajo (pa marsikaj drugega tudi) in se jim izogibam. Povprečen folk je zadovoljen. Tudi jaz sem bil zadovoljen z renaultom, ko sem sprejel, da ene stvari pač "tako so".

Vem tudi, da pri toyotah cel kup stvari dela popolnoma narobe, ker so jih delali inženirji brez kakršnegakoli razmišljanja o uporabniški izkušnji. Jaz se jim izogibam. Na alterju je za nekatere to najboljši avto.

Pri škodi vse dela tako kot pričakujem, brez, da bi doživljal wtf trenutke. Očitno, so o ergonomiji in uporabniški izkušnji veliko razmišljali. Precej manj so razmišljali o kakovosti izdelave in wtf trenutkih, ki pridejo iz tega naslova. Naslednjič zame ne bo škode.
Kaj bi gledal danes, ce bi danes kupoval?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.651
6.372
113
jaz moram iti pa probati ec4. strom bo predvidoma zastonj, ostalo je enako kot pri trenutnem c5airu, kjer ne vem, da mi vse na pol dela.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.946
9.609
113
jaz moram iti pa probati ec4. strom bo predvidoma zastonj, ostalo je enako kot pri trenutnem c5airu, kjer ne vem, da mi vse na pol dela.
Počakaj, ti bodo alter znalci razložili, da ne veš, da vse na pol dela, zato ker še nisi bila v Avtu. ;).
Jaz bi se kar bal it enkrat s Toyoto zapeljat, ker potem poti nazaj ni več. :eek:
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Mah, prav imaš. Toyota, nimaš kaj. Napiši mi še zakaj si po izkušnji z Renaultom šel na Forda? Pa povej, kako kaj tvoje skakanje po servisu s Fordom in tisto pršenje po steklu. Si že na ti s serviserji ali še ne? :evil:
Ker če te prav razumem so oni nevedni, tak da jim pol oprostimo. Ti pa veš kaj je pravi avto (Toyota), se opečeš s polizdelkom od Renaulta, potem greš pa po polizdelek od Forda. Hm.
Ford je overall do zdaj super v primerjavi z renaultom. Nekih posebnosti ni, vse kar avto ima dela skladno s pricakovanji. Sobe za pucanje sipe so edina zadeva do zdaj ki je totalno f00ked. Resil sem tako da mi je mehanik podlozil sobe in je zdaj recimo OK. Seveda za to nisem tezil na uradnem servisu ker avto ni vec v garanciji. Pod crto, avto le ni tak polizdelek kot renault. Niti priblizno.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Ja, samo folk ne hodi po servisih, ker jim klima slabo dela. Ti si izjema, ker si navajen normalno (dobro) delujoče klime in si jim potem sitnaril. Mojstri pa pojma niso imeli kaj jim sploh težiš. Bohsigavedi kaj so govorili za tvojim hrbtom.

Jaz pač vem, da renaultom klime nasplošno en krščen duš delajo (pa marsikaj drugega tudi) in se jim izogibam. Povprečen folk je zadovoljen. Tudi jaz sem bil zadovoljen z renaultom, ko sem sprejel, da ene stvari pač "tako so".

Vem tudi, da pri toyotah cel kup stvari dela popolnoma narobe, ker so jih delali inženirji brez kakršnegakoli razmišljanja o uporabniški izkušnji. Jaz se jim izogibam. Na alterju je za nekatere to najboljši avto.

Pri škodi vse dela tako kot pričakujem, brez, da bi doživljal wtf trenutke. Očitno, so o ergonomiji in uporabniški izkušnji veliko razmišljali. Precej manj so razmišljali o kakovosti izdelave in wtf trenutkih, ki pridejo iz tega naslova. Naslednjič zame ne bo škode.
To da pri renaultih nasplosno klime ne delajo OK ne kupim. Ker ko sem imel nadomestnega talismana je klima kar dobro delala.

Kaj so pri toyoti naredili inzenirji ravno kontra me pa res zanima?