Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik 474

Official še ne, ker se čaka na prvi uradni Samsungov ROM. So pa trenutni buildi vsekakor stabilni in več kot primerni za daily driver. Edino FM sprejemnik zna bit sprejem. Mislim da tega tudi v CM9 niso uspeli uredit...
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Stock browser:

Imel sem HTC Desire, kjer se je v stock browserju tekst na raznih novičarskih straneh in forumih po nalaganju strani ustrezno "sformatiral" na širino ekrana. Enako se je tekst na robove poravnal ob zoom in- out.

Pri S3 opažam, da temu ni tako in moram, če hočem prebrati test vseskozi "drkat" ekran levo- desno. Ali je kje kakšna nastavitev? Alternativnega browserja ne bi nalagal.

Aja, orientacija ekrana je pokončna.

Hvala in LPM;
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.345
765
113
Dvakrat klikni na tekst, katerega hočeš brati... pa ti bo povečal samo tisti del teksta na širino ekrana.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Se en dafuq S3.

Zacel mi je glasovno brati po browserju. Dokler nisem izklopil web scripte. Vceraj je pa se OK delal..
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.130
68
48
123
Ksz:
Kako lahko pustim youtube delovati v ozadju in hkrati delam kaj drugega? (Primer poslusanja muske v ozadju in hkrati browsanja)
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
probaj odpret z bsplayerjem.
Ta vem, da ima neke fore, da olahko odpre youtube, in da zna predvajat "v ozadju". Se moreš pa mal čez nastavitve bsplayerja sprehodit.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.561
1.154
113
Celje
pač na zadnjega.... in pa pojma nimam, ker sem uporabnik jabke, zdaj pa rabim nekaj za darilo... Kako je z garancijo, meniji in podobno, če kupim S3 v Avstriji?

Zakaj v A? ma z računom ga dobim pod 500, pa če odbijem davek, pa še v stroške mi gre...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
za garancijo ne vem. sigurno pa je v avstriji:) oz sem 99%, da je samo v avstriji. Sem kupil pri nas od enih k sami uvažajo, pa so rekli, da je garancija samo preko njih.
Z meniji ni nič posebenga, če ga kupiš v prosti prodaji. nastaviš na english ali slo. v najslabšem primeru pa se da z drugim romom, sam po mojem ne bo potrebe.
pa zdej v parih dneh pride updejt na najnovejši jelly bean.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Konc tega meseca oz začetku naslednega že včeraj je bil spuščen v določenih državah..

več o tem najdeš tukaj: http://www.youmobile.org/blogs/entry/Galaxy-S3-JellyBean-CRS

še zmer nč novga
smile-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne vem zakaj sploh čakat mobitelovega itak bo ves bugast.Poljski deluje čist zadovoljivo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.