Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Toliko kot na iOS-u da dobim enako funkcionalnost res ne
wink-1.gif


Je pa root + busybox + CWM Recoveryzy enim klikom, restore vsehh appov z vsebino drug klik. To kar pa mi počnemo pa je igranje oz. iskanje nam optimalne verzije. Če pustiš gor prvotno verzijo, ki je prišla s telefonom zadeva deluje čisto zadovoljivo.

Ja dokler dela, ko pa štekne prelapljanje wifi pa si primoran flešat... Sploh pa če greš sprobat custom rome, vidiš, da jih večina ni stabilnih in ne premorejo vso funkcionalnost kot original rom.pa spet zgubljaš čas s flešanjem in iskanjem "praveg" roma.
grin1.gif

Ni cisto tako. Romov imas morje. In obstajajo romi bazirani na stocku + dodatki oz. odstranjenim bloatwareom in obstajajo cisti googlovi romi, s katerimi imam malo slabse izkusnje.

Je pa res, da je Android (ce se ti da) vedno work in progress.. In se vcasih pojavi krneki iz neznanega razloga in te raspizdi, dokler se en cajt ne igras pa ugotovis catch.
smile-1.gif
(kar je bilo precej podobno pri JB iOS-ju in modanju).
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Tega sem danes naložil. Zaenkrat OK, Wlan ne zašteka kot na Francoskem ROM-u. Vsebuje pa ta angleški ROM tudi slovenski jezik.

Enaka izkušnja. Angleški ROM mi že četrti dan dela zanesljivo in neverjetno hitro. Kljub precej aplikacijam mi po čiščenju RAM-a zaseda le 340 MB, kar je cca 100 MB manj kot pri dosedanjih izkušnjah z raznimi 4.0.4 in 4.1.1. Zaenkrat je to to.

lp,
Mpix
 

kofein

Zelenc'
28. okt 2012
3
0
1
ali mogoče kdo ve, zakaj ns S III Gtalk dela samo preko WIFI, preko paketnega prenosa podatkov pa NE.

Zakupljenih imam 200 MB, operater Mobitel. Ko je na paketnem prenosu GTALK javi NI POVEZAVE. Na wifi dela BP.
 

kofein

Zelenc'
28. okt 2012
3
0
1
Citat:
Uporabnik Megapixel pravi:
Na S! deluje tudi preko podatkovnega prenosa, ravno preizkusil.

lp,
Mpix

Nimam pojma.. Upam da bo nekdo, ki je na Mbitelu povedal ali mu Gtalk dela preko paketnega prenosa. Na netu tuji forumi omenjajo možnost blokade pri nekaterih operaterih. Nič jasno predvsem zato, ker ostale google storitve pa delajo ( gmail, G+....)...

Nikjer pa ne najdem nastavitev za enejblanje Gtalka preko paketnega prenosa???
 

kofein

Zelenc'
28. okt 2012
3
0
1
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Dela gtalk tudi na mobitelu, meni je do zdaj se na vseh android telefonih deloval

aa sorry mal bolj natancen moram bit. Gtalk kot storitev dela, samo s TALK clienteom ne dela.Zamenjal za TiMessenger for Gtalk in dela.

Sam mi kot client ni najbolj všeč. A kdo priporoča kak res dobr client for google talk za Androdida??
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Točneje na 4.1.1
smile-1.gif
drugače sem pa tudi sam videl da je na sammobile pod ota updejti simobilov ota update. Na mojem je gor angleški LJ4 4.1.1 in zaenkrat deluje super.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Prvi vtisi odlično deluje 4.1.1 ... Posodobitev je šla prek programa v telefonu prek Wi-fi povezave brez težav...več pa v naslednih dneh
wink-1.gif
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Ta OTA update za S! je na SamMobile objavljen od 17. septembra. Opazil sem težavo s samodejnim prevelikim znižanjem osvetlitve v e-poštni aplikaciji, saj besedilo na ekranu v svetlejšem okolju ni bilo več čitljivo. Po instalaciji angleške verzije JB te napake nekaj časa ni bilo zaznati, vendar se je čez čas prav tako pojavila. Rešitev je v izklopu "varčevanja z energijo zaslona" in "barve ozadja" v nastavitvah "varčevanja z energijo". Kljub intenzivni uporabi še nisem zasledil drugih napak v sicer povsem tekočem delovanju JB.

lp,
Mpix
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Moj se je tud updejtu, samo napake z 1 zgrešenim klicem očitno ne znajo odpraviti.

Bo treba narest backup pa na tovarniške...
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Moj se je tud updejtu, samo napake z 1 zgrešenim klicem očitno ne znajo odpraviti.

Bo treba narest backup pa na tovarniške...

Kakšna pa je ta napaka z 1 zgrešenim klicem?
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Moj se je tud updejtu, samo napake z 1 zgrešenim klicem očitno ne znajo odpraviti.

jest mam očitno srečo, ker s tem nimam težav. Mi je pa telefon po posodobitvi na 4.1.1 začel štekat, resetiral se je. Po vaših nasvetih sem še enkrat instaliral in sedaj dela.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Moj se je tud updejtu, samo napake z 1 zgrešenim klicem očitno ne znajo odpraviti.

Bo treba narest backup pa na tovarniške...
Ja samo če tebi in še dvema tremi to nagaja še ni rečen da je to "svetovna" napaka
bonk.gif

Pa enkrat za vselej si zapomnite da so ti simobilovi posebej pa mobitelovi updejti preko kiesa in ota eno sranje polno enih hroščev in pa vsaj en mesec zadaj.
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Jaz tudi zdaj po posodobitvi nimam teh težav z zgrešenimi klici.

Drugače pa mi je všeč nov izgled za "notifications".

Če dobiš SMS od dveh oseb ti tudi napiše od katerih. Prej je samo pisalo, da maš 2 sporočili.
1611917-1351542508835.jpg
 

Priponke

  • 1611917-1351542508835.jpg
    1611917-1351542508835.jpg
    60,4 KB · Ogledi: 164
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.