Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Pozdravljeni,

lepo prosim za pomoč pri sledečih težavah:

- če sinhroniziram FB z imenikom mi ne sinhronizira slike in je ne prikaže, ko me kdo kliče. Morda kdo ve zakaj? Ali obstaja nato kje možnost, da se sam odločiš, če želi, da ti slike prikaže, ali ne? Malo sem v dilemi, grem nekam na sestanek, telefon sicer potihem na mizi, pa da ravno vidijo slike...

- naslednje zadeva me pa moti že od SGII in sicer meeting request. Kadar dobim iz Outlooka vabilo na sestanek v mailu ne telefonu ne vidim kdaj je, niti ga ne morem shraniti v koledar in preveriti, ali imam prost termin. To me res nervira še posebno, ker sem imel pred tem BlackBerry, kjer je to res wrhunsko delovalo.

Hvala za pomo, Tommy
 

kamela213

Fizikalc
9. mar 2011
1.099
44
48
kzs
Ima morda še kdo problem s tem da mu S3 sam briše stike iz imenika? To se mi je sedaj že drugič zgodilo da mi je telefon, kar sam od sebe pobrisal par stikov iz imenika. Ima kdo kako idejo kaj bi to lahko bilo?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Sinhroniziraj preko Googla-gmaila.
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Ne vem, ne spomnim se. Takrat ko sem menjaval ROM so ravno prišli prvi buildi z unofficial JB. Probal sem vse živo - Criskelo, Omega, Revolution... Pri nobenem ni bilo "to to." Sem takrat prešaltal na CM10 oziroma njihovo "vejo" temasek. Resnično zadovoljen, ampak pogrešam TouchWiz. Recimo jutranja budilka, ko ti pove, kakšno je vreme in katere obveznosti imaš (sam ogromno uporabljam koledar, imam 11 različnih podzvrsti v koledarju), všeč mi je koledar od TouchWiz-a, swipe-to-call (sicer to ima tudi exDialer, ki ga uporabljam na CM10, ampak ni tako dobro implementiran), podpora google Drive ter Dropboxu direktno v galeriji, sinhronizacija galerije z Facebookom... Teh malenkosti je veliko in ko se jih enkrat navadiš, jih potem na kakšnem AOSP prav pogrešaš...

Kakšna pa je tvoja primerjava med trenutnimi izdajami Revolutiona in Omege?

Revolutiona sem imel gor samo nekaj dni in se mi je zdel hiter, lepo sparal baterijo in imel vse bonbone touchwiza. Omego sem pa kasneje dal gor, ima vec opcij in sem pol kar ostal na njej.

Ze imas v31 omego? Zadovoljen? Meni se zdi 30-ka hitrejsa, na 31 mi ze phone app odpira lep cajt..
crazy1.gif
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Ali obstaja kak uradni JB ROM iz kake druge države, ki lepo dela tudi v SLO?

SLO jezik ni pogoj, pogoje je ANG ...

Ali ga lahko direkt preko Kiess naložim?

Telefona sicer še nimam vendar se želim prej prepričati v to ali bo šlo, bo pa od Simobila
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Tega sem danes naložil. Zaenkrat OK, Wlan ne zašteka kot na Francoskem ROM-u. Vsebuje pa ta angleški ROM tudi slovenski jezik.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
No meni pa ravno ta Angleški šteka(TouchWiz)zato sem naložil nazaj Francoskega,ki mi deluje veliko bolj tekoče tudi z Wlanom ni nobenih težav.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
To je pa čudno. Meni na LJ4 dela vse tekoče. Sem pa po flashanju naredil data in cache wipe. Zaenkrat je na temu tudi wlan OK. Nisem pa vedl da ima Simobil že pdate na 4.1.1 sem videl danes na sammobile, ker je moj aparat SiMobilov uporabljam pa Mobitel.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Toliko kot na iOS-u da dobim enako funkcionalnost res ne
wink-1.gif


Je pa root + busybox + CWM Recoveryzy enim klikom, restore vsehh appov z vsebino drug klik. To kar pa mi počnemo pa je igranje oz. iskanje nam optimalne verzije. Če pustiš gor prvotno verzijo, ki je prišla s telefonom zadeva deluje čisto zadovoljivo.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja saj sem jaz tudi pred in po flashanju naredil data in cache wipe.Drugače pa ne vidim nobenih izboljšav v primerjavi z prejšnim Poljskim?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Toliko kot na iOS-u da dobim enako funkcionalnost res ne
wink-1.gif


Je pa root + busybox + CWM Recoveryzy enim klikom, restore vsehh appov z vsebino drug klik. To kar pa mi počnemo pa je igranje oz. iskanje nam optimalne verzije. Če pustiš gor prvotno verzijo, ki je prišla s telefonom zadeva deluje čisto zadovoljivo.

Ja dokler dela, ko pa štekne prelapljanje wifi pa si primoran flešat... Sploh pa če greš sprobat custom rome, vidiš, da jih večina ni stabilnih in ne premorejo vso funkcionalnost kot original rom.pa spet zgubljaš čas s flešanjem in iskanjem "praveg" roma.
grin1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Jaz sem svojega pravega že našel, če pa ga tebi še ni uspelo najti pa išči naprej
wink-1.gif


@Oktopusy: jaz sem LJ4 potegnil iz torrent linka, Poljskega roma pa nisem nikoli imel ker sem šele pred kratkim kupil S3.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Jaz sem svojega pravega že našel, če pa ga tebi še ni uspelo najti pa išči naprej
wink-1.gif


@Oktopusy: jaz sem LJ4 potegnil iz torrent linka, Poljskega roma pa nisem nikoli imel ker sem šele pred kratkim kupil S3.

Ne hvala.
wink-1.gif
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
ksz

S3 imam šele kratek čas, prej sem imel stalno Nokie.

Telefon je deloval v začetku zelo dobro in hitro. pred dnevi se je posodobil na 4.1.1. Od takrat naprej mi šteka, se resetira, skratka ne dela več tako lepo kot je delal prej.

Kaj mi predlagate, da naredim, da izboljšam delovanje?

Hvala v naprej.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Malo več podatkov bi bilo dobrodošlih.Na kaj se ti je pa posodobil?Naloži si preko Odina drug rom.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Macola20 pravi:
ksz

S3 imam šele kratek čas, prej sem imel stalno Nokie.

Telefon je deloval v začetku zelo dobro in hitro. pred dnevi se je posodobil na 4.1.1. Od takrat naprej mi šteka, se resetira, skratka ne dela več tako lepo kot je delal prej.

Kaj mi predlagate, da naredim, da izboljšam delovanje?

Hvala v naprej.

Ponastavi telefon na tovarniške nastavitve pa prej naredi backup podatkov.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.