Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Na ikonci od telefona je številka 1 za neodgovorjen klic. Tudi jaz imam to in se ne da odpraviti. Pri včerajšnjem updatupa opažam naslednje novosti: svetlost ekrana se da upravljati v notification baru; spremenjen Power menu; izjemno poboljšanje delovanja baterije. V štirih urah od polnenja mi je skurilo samo 2%.
aplauz.gif
Prej mi je v istem času pobralo vsaj 10%.

Ta BLFB UK imam ze cca 1 mesec in mi baterija deluje precej.. jerky. Po 12 urah se mi sprazne za 25%, cez noc 10-15%. Tako, da je po 24 urah nekje 60%. Potem pa v 12 urah, pade iz 60% na 15%.
13.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Pa ce pises SMS v "lezecem" polozaju se zdaj vidi se prejsnji SMS, prej ga nisi.

Eno vprasanje. Kaj se se komu zatika, ce gres na dnevnik klicev pa da hoces hitro scrolat dol in gor?
 
Nazadnje urejeno:

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Na ikonci od telefona je številka 1 za neodgovorjen klic. Tudi jaz imam to in se ne da odpraviti. Pri včerajšnjem updatupa opažam naslednje novosti: svetlost ekrana se da upravljati v notification baru; spremenjen Power menu; izjemno poboljšanje delovanja baterije. V štirih urah od polnenja mi je skurilo samo 2%.
aplauz.gif
Prej mi je v istem času pobralo vsaj 10%.

ti maš verjetno več cajta.... sporoč če boš odpravil to težavo
grin1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Pa ce pises SMS v "lezecem" polozaju se zdaj vidi se prejsnji SMS, prej ga nisi.

Eno vprasanje. Kaj se se komu zatika, ce gres na dnevnik klicev pa da hoces hitro scrolat dol in gor?

Meni ne!
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Dve vprašanji:

Kako je z upadati pri telefonih iz tujine? Jaz svojega kupil na Amazon.de in ga uporabljam na Simobilu? Do sedaj je bil en update, ki mi je nasral še en kup DE crap ware-a.

Opažam zadnje dni, da imam ob 18.00 že opozorilo za baterijo pod 20%, nato se v 3 urah sprazni na sedaj 4%. Aparat polnim vsak večer in ga zjutraj izklopim na 100%-ih. BT off, WI-FI-off, Power safe ON, GPS- off. Kakšna ideja?

LPM;
 

Jozesk

Pripravnik
7. jun 2012
68
0
6
No jaz sem svojega kupil v Frankfurtu 1 dan ko so ji prodajali. Do sedaj se mi je posodobil sam 2x. In zadnja posodobitev je vredna zlata. Baterija mi drži veliko dlje kot prej in nobenih problemov.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Po drugem updatu so res močno izboljšali trajanje baterije. Po 17-ih urah imam še 57%, prej sem pa ob tem času že tenko piskal.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
matt
Na sammobile.com dobiš firmwares ki ga preko programčka Odin inštaliraš na svoj telefon.Drugače pa ti priporočam našo spletno stran sloandroid kjer na forumu dobiš vse informacije in vodiče kako inštalirat zadevo.
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Citat:
9.8.2012- Samsung pushed out another update for the Galaxy S III unbranded UK version. (BTU)
The update is only 1 MB big, The update will update your MODEM version to August.
Thanks to this update your battery power will significantly better. The battery drain will be completely gone.
If you have a Galaxy S III and you live in the United Kingdom you will be able to update your device.
You can use Samsung KIES or the OTA ( Over The Air) system of Samsung.
Of course you also can use  ODIN for this update.
Make sure your battery is at full capacity when you use KIES, OTA or ODIN.

Sedaj samo se ugotovit, ce to pase na moj phone...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik matt pravi:
Dve vprašanji:

Kako je z upadati pri telefonih iz tujine? Jaz svojega kupil na Amazon.de in ga uporabljam na Simobilu? Do sedaj je bil en update, ki mi je nasral še en kup DE crap ware-a.

Opažam zadnje dni, da imam ob 18.00 že opozorilo za baterijo pod 20%, nato se v 3 urah sprazni na sedaj 4%. Aparat polnim vsak večer in ga zjutraj izklopim na 100%-ih. BT off, WI-FI-off, Power safe ON, GPS- off. Kakšna ideja?

LPM;

Če telefon uporabljaš v Simobilovem omrežju, si iz sammobile.com potegni dol zadnji firmware, ki je prirejen za Simobil, ga flešni preko Odina in tvojih težav bo konec.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Ali pozna kdo kak dober aktiven car dock za SGS3. Razmisljam o menjavi svoje japke za S3ko, vendar sem si ne dolgo nazaj v avtu porihtal Dension gateway z iPhone dockom montiranim na brodit clip. Tako imam fiksen nosilec, kamor vstavim telefon, se polne, zvok (muska+navi) gre na ozvocenje v avtu, poleg tega pa imam komande na volanu.

Ce se spravim menjat telefon, si zelim vsaj podobne funkcionalnosti. Komande prek radia in s tem na volanu vrjetno odpadejo (slo bi vrjetno edino, ce bi imel gateway z A2DP in bi zvok fural preko BT, a bi bilo potrebno skoraj vse zamenjati, tako da to odpade). Za priklop sem razmisljal, da bi iz obstojecega iPhone docka snel Apple dock connector in nanj priklopil CableJive DockBoss+ oziroma nekaj podobnega, da dobim Aux za zvok+USB za polnjenje, na to pa potem nek dock.

Uradnega aktivnega docka za SGS3 (se) ni, kot pa berem po tujih forumih naj bi SGS3 pasal v Vehicle mount za Infuse 4G, ki ima priklop za zvok in polnenje (MicroUSB). Ce res vse pase in bi se dalo dock nekako odmontirat od suction cupa in ga fiksirat na broditov clip, je to ena od varjant. Ima kdo kako boljso idejo?
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
S5 jest. Mogoče sm mal tečen, sam bolš to, kot pa da zbrickam phone.

Izvedenk sg3-ke je milijon. Na kaj je potrebno biti pozoren pri updateu FW pri naslednjem setupu:

AP: I9300XXBLG8
CP:I9300XXLG8
CSC:I9300DBTBLG6

Katera koda predstavlja "PDA" in katera "MODEM"?

LPM;
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
matt
Ne vem kaj kompliciraš,sem ti povedal kaj naredi imaš vodiče ki ti opisujejo(v slovenščini če ne razumeš angleško) točen postopek za kateri koli FW želiš,(simobil,mobitel...)lahko tudi za tisti UK version če želiš,brezveze pa sedaj tebi še enkrat pisat cel vodič.Če pa bi prebral nekaj strani nazaj bi pa tudi tu našel odgovor.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.130
68
48
123
Ima še kdo od upgrade-a naprej težave s procesom com.android.phone in posledično občasno nezmožnostjo klicanja in sprejemanja klicev?

LP
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Kaj je to fora. Z stock browserjem vcasih fasem: "network error has occured". Ali pa "http request was interrupted by the host", ko se hocem povezat na router preko spleta. Zakaj??

Preko firefoxa (ali pa wifija) pa vse bp spila.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
To tudi meni vcasih napise, ce grem na internet prek gsm ali umts omrezja. Ko sem gor na wifi-ju mi se to ni napisalo.

Pa se eno vprasanje. Kaj je mogoce ze kdo ugotovil kako se prek slusalk oz. tistih treh tipk lahko izbere prejsnjo pesem ali prejsnjo radijsko postajo? Ali to ni mogoce?

Lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.