Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.345
765
113
Citat:
Uporabnik Hunter pravi:
Pozdravljeni,
trenutno sem lastnik SGS II, občasno pa gledam oglase na Bolhi za SGS III. Danes sem zasledil čuden ( zelo ugoden ) oglas, kjer nekdo iz LJ ( Prodajalec: htyhyy ) prodaja novega SGS III za samo 250 EUR !? Ali gre za ponaredek ?
LP
Izvoli ''SGS 3'' za še manj denarja...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
ravno tega sem dons gledal hehe
smile-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Razlika med SGS2 in SGS3 je (pre)majhna, da bi se ti splačalo o menjavi.
hysterical-1.gif

Potem pa še nisi videl in preizkusil S3.
priden.gif

Razlika je velika.
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Razlika med SGS2 in SGS3 je manjša, kot je bila med 1 in 2. In že takrat se marsikomu ni zdelo vredno menjave... Drugače si pa lastim tako SGS kot SGS3 in mimogrede je SGS na JB prekleto hiter... Je pa pri Samsungu TouchWiz tisti, ki naredi opazno razliko...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja vidim kaj si lastiš izgleda pa da nisi primerjal S2 in S3,če ne vidiš razlike med S1 in S3 potem res ne vem kaj bi ti rekel,če praviš da je S1 na JB hiter ali si predstavljaš kako hiter je na JB šele S3,imel sem kar nekaj dni doma oba(S2 in S3) in moram rečt da je občutna razlika kar se tiče izgleda(notranjega),da o hitrosti sploh ne govorimo.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Preberi malo višje
smile-1.gif


Že cca. 1 mesec mi gori, da imam 1 neodgovorjen klic, nikakor se ga ne da izbrisati.


Sicer so mi danes na Ram2 rekli, da naj bi hard reset telefona pomagal (koda *2767*3855#)
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Krneki, buga z zgrešenim klicem ni odpravil
wink-1.gif
Če imaš to težavo samo ti in še par uporabnikov še ni rečeno da je bugast cel rom,lahko da je težava v tebi oziroma tvojem telefonu,ker kolikor sem zasledil jih je zelo malo s to težavo ali pa se jim je odpravila sama od sebe že pred to posodobitvijo in je možno da še sami ne veste s čem ste to povzročili.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Preberi malo višje
smile-1.gif


Že cca. 1 mesec mi gori, da imam 1 neodgovorjen klic, nikakor se ga ne da izbrisati.


Sicer so mi danes na Ram2 rekli, da naj bi hard reset telefona pomagal (koda *2767*3855#)

Zanimivo. Jaz mam zaj že drugi simobilov S3 in nimam tega problema. Kolega je najprej mel mobitelovega in zaj tušmobilovega in tud nima tega problema.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Na ikonci od telefona je številka 1 za neodgovorjen klic. Tudi jaz imam to in se ne da odpraviti. Pri včerajšnjem updatupa opažam naslednje novosti: svetlost ekrana se da upravljati v notification baru; spremenjen Power menu; izjemno poboljšanje delovanja baterije. V štirih urah od polnenja mi je skurilo samo 2%.
aplauz.gif
Prej mi je v istem času pobralo vsaj 10%.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Na ikonci od telefona je številka 1 za neodgovorjen klic.

Jaz nisem tega problema na nobenem telefonu opazil, pa sem uporabljal že 7 al 8 Samsungov S3.
sprasujem se.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Pri včerajšnjem updatupa opažam naslednje novosti: svetlost ekrana se da upravljati v notification baru; spremenjen Power menu; izjemno poboljšanje delovanja baterije.

In spremenjena je grafika pri dohodnem klicu, če za osebo nimaš nastavljene prikazne slike.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.