Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Ne, ne bom bral vseh 35 strani v tej temi.
smile-1.gif


Zanima me, kako se SG3 pripravi do tega, da se, ko ga na PC povežem preko USB kabla, obnaša kot mass storage device (kopiranje na/iz SD kartico).

LPM;
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Samsung (ali celo google) je to opcijo umaknil (mislim,da z ICS-om), ker v času, ko je bil telefon priključen preko USB na PC, ni bilo mogoče uporabljati kartice na telefonu in je povzročalo precej preglavic, sploh če se je uporabljala funkcija premikanja programov na SD kartico. Zato je od takrat naprej mogoče samo kot "Media Storage", ki ima sicer nižje hitrosti prenosa, ampak se lahko kartica hkrati uporablja na telefonu...
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
A ne me j.....t! Uff. Any workarounds za ne rootane telefone? To funkcijo sem na staremu Desireu uporabljal non stop. Ni me motilo, da v času priklopa pač določene aplikacije niso delale....
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne vem... nekateri custom ROM-i bi naj podpirali SD kot Mass Storage, zagotovit pa ti ne morem nič... Ampak saj Media Storage super deluje, imaš dostop praktično do vseh map...
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
ksz

Pa se samo meni zdi, ali je res kaj na tem. Ce filam S3 preko USB na PC-ju, imam po 12 urah nekje 50% baterije. Danes, ko sem pa filal preko polnilca v elektricnem omrezju pa 77%. Oba dneva sem ga minimalno uporabljal, cca 2 klica po 5 minut in 20 minut surfanja po wifi.

EDIT: To, da ga na USB polni se enkrat dlje mi je nekako jasno. USB ima 500 mA, charger pa 1000 mA, ce prav vem.
 
Nazadnje urejeno:

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
v čem je fora da se mi telefon da sam od sebe v nek "varni način", spodaj v desnem kotu piše varni način in se mi skrijejo vse aplikacije... kako izklopiš to zadevo oz. kako pride sploh do tega? potem morem dat ven baterijo in varnega načina ni več, aplikacije pa se prikažejo nazaj
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Safe mode povzroči neka aplikacija, ki preprečuje, da bi telefon deloval normalno. Preveri kake Live Wallpapers in tudi druge aplikacije, ki se naložijo ob bootanju telefona.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Kdaj pride nov update ven?

Pa a kdo ve kje je tista funkcija, da se pojača glasnost zvonenja, če je telefon v žepu?
smile-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Če je telefon brandan, se boš na update kar načakal
frown-1.gif
. Pojačanje glasnosti zvonenja se nahaja med nastavitvami klicev.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:

Pa a kdo ve kje je tista funkcija, da se pojača glasnost zvonenja, če je telefon v žepu?
smile-1.gif
Pritisneš tipko telefon-levo menijsko tipko-klicne nastavitve in obkljukaj:povečaj glasnost v žepu.
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hunter

Pripravnik
6. dec 2007
55
0
6
Koroška
Pozdravljeni,
trenutno sem lastnik SGS II, občasno pa gledam oglase na Bolhi za SGS III. Danes sem zasledil čuden ( zelo ugoden ) oglas, kjer nekdo iz LJ ( Prodajalec: htyhyy ) prodaja novega SGS III za samo 250 EUR !? Ali gre za ponaredek ?
LP
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Razlika med SGS2 in SGS3 je (pre)majhna, da bi se ti splačalo o menjavi. Sploh sedaj, ko že obstaja JB za SGS2...
SGS3 za 250€ pa je nateg...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.