Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Zbrisi proxy ip v nastavitvah. Pri meni je samo to sralo.
crazy1.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Zbrisi proxy ip v nastavitvah. Pri meni je samo to sralo.
crazy1.gif

V nastavitvah brskalnika ali tam ko je dostopna tocka?
Ker v brskalniku tega nikjer ne najdem, pri dostopni tocki pa ne gre ven zbrisat. Ali pa ne znam
grin1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
A mislite, da bo tale polnilec OK za SGS3. Načeloma je namenjen za v avto in gor piše, da naj bi dal ven 5V 1.5A prek micro USB. Vezal bi preko varovalke direktno v avto, vprašanje pa je, če je zadeva varna (kvaliteta).
 

karavel

Zelenc'
21. avg 2012
6
0
1
proxy ip v nastavitvah ne boš mogel pobrisat, enostavno si skreiraš novo dostopno točko, z kakim novim imenom naprimer "planet 1" prepišeš vse nastavitve iz stare dostopne točke v novo, le prox y ip izpustiš. Pot do nastavitev pa je: nastavitve-več nastavitev-Mobilna omrežja-imena dostopnih točk, no in tu notri klikneš levi gumb pod zaslonom in potrdiš +Nova APN in prepišeš nastavitve stare dostopne točke brez proxy ip. upam, da nisem preveč zakompliciral???? ampak pol pa stvar deluje perfektno!!!!
priden.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Hvala, to vem ja kak se naredi nova dostopna tocka, sem mislil da obstaja kaksen nacin, da pri obstojeci tocki samo proxy pobrises.
 

karavel

Zelenc'
21. avg 2012
6
0
1
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Hvala, to vem ja kak se naredi nova dostopna tocka, sem mislil da obstaja kaksen nacin, da pri obstojeci tocki samo proxy pobrises.
na žalost se pri s3 ne da popravljat prve dostopne točke , novo pa lahko popravljaš in urejaš po mili volji
zmaga.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
A mislite, da bo tale polnilec OK za SGS3. Načeloma je namenjen za v avto in gor piše, da naj bi dal ven 5V 1.5A prek micro USB. Vezal bi preko varovalke direktno v avto, vprašanje pa je, če je zadeva varna (kvaliteta).

Pa je 1.5A dovolj ob uporabi navigacije?
Če boš že tako lepo fiksno delal, bi jst rajši razmišljal o čem močnejšem. Mogoče boš pa še kdaj kako tablcio priklopil gor... Pod 2A 10W jst ne bi gledal.

Če morda kaj takšnega predelaš?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
A ve kdo kje se v nastavitvah izklopi da ti ne samodejno ne postavi ikono na namizje? Ko pač inštaliraš novo aplikacijo..
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik karavel pravi:
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Hvala, to vem ja kak se naredi nova dostopna tocka, sem mislil da obstaja kaksen nacin, da pri obstojeci tocki samo proxy pobrises.
na žalost se pri s3 ne da popravljat prve dostopne točke , novo pa lahko popravljaš in urejaš po mili volji
zmaga.gif

Kako ne?

Preprosto kliknes na "Planet", se odprejo nastavitve in editas po mili volji. Vsaj na BLG8 romu se to da bp.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
A mislite, da bo tale polnilec OK za SGS3. Načeloma je namenjen za v avto in gor piše, da naj bi dal ven 5V 1.5A prek micro USB. Vezal bi preko varovalke direktno v avto, vprašanje pa je, če je zadeva varna (kvaliteta).

SGS3 ima po defaultu omejen polnilni tok na 900mA iz chargerja in 450mA preko USB-ja. Lahko obesiš gor 10A, pa it ne bo čisto nič koristilo. Sicer obstajajo mod-i, ki te vrednosti spremenijo (videl sem že 1200mA polnilnega toka in 700mA preko USB-ja), ampak se močno odsvetujejo. Namreč LiPo celico so najsrečnejše, če se jih polni z 0.5C, kar znese nekaj več kot 1A pri SGS3 bateriji. Kar je več, vodi do gretja in občutno skrajša življenjsko dobo baterije.
 

karavel

Zelenc'
21. avg 2012
6
0
1
Če uporabljaš stock rom od mobitela, se original dostopne točke ne da urejat, zato moraš skreirat novo, katero lahko urejaš.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik karavel pravi:
Če uporabljaš stock rom od mobitela, se original dostopne točke ne da urejat, zato moraš skreirat novo, katero lahko urejaš.

Aha.. mozno. To pa ne vem, ker nimam mobitelovega roma.
smile-1.gif
 

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Zjutraj se mi je posodobila programska oprema in nikakor ne morem pri določenem kontaktu nastaviti slike za prikaz ob klicu. Ponudi mi samo stike iz gmaila? Ima kdo podoben problem?

Lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.