Policist na njivi povozil pobeglega motorista

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Malce me firbec mantra, da bi odprl novo temo in naredil anketo glede tega dogodka. Ne vem če folk tukaj ne upa pisati, ampak večina jih je proti mulcu nastrojenih,recimo na drugih forumih pa je bolj obratno.
Ponavadi namreč nisem vajen, da je na alterju toliko razsodnih ljudi
smile-1.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Malce me firbec mantra, da bi odprl novo temo in naredil anketo glede tega dogodka. Ne vem če folk tukaj ne upa pisati, ampak večina jih je proti mulcu nastrojenih,recimo na drugih forumih pa je bolj obratno.
Ponavadi namreč nisem vajen, da je na alterju toliko razsodnih ljudi
smile-1.gif
Me pa že zdej zanima, kakšno vprašanje boš dal.
Pričakujem tebi všečnega : Ali mislite da je mulc kaj kriv? in bom tudi jaz odgovoril z DA.
Možna so pa še druga vprašanja npr.
Ali mislite, da je policaj pri pregonu naredil kakšen prekršek/kaznivo dejanje? in v nadaljevanju za tiste, ki bi odgovorili z ne:
Ali je policaj ravnal pravilno, ko je namerno povozil mulca?
Ali zakoni za policaje veljajo?
Ali je srnjak kriv za pregon ali lovec?
Ali verjamete da se je srnjak naveličal življenja in se lovcu vrgel pred puško? .....
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:

Ali je policaj ravnal pravilno, ko je namerno povozil mulca?

Sintič, a si že nehal pretepat ženo/punco/mamo/fotra, karkoli?
Še en funkcionalno nepismen, ali pa nisi prebral vrstice pret citirano.
To kar si citiral je vprašanje samo za tiste, ki so na prejšnjega odgovorili z ne.
Ampak kar korajžno in direktno odgovori z da ali ne. če pa kaj ne razumeš pa vprašaj.
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:

Ali je policaj ravnal pravilno, ko je namerno povozil mulca?

Sintič, a si že nehal pretepat ženo/punco/mamo/fotra, karkoli?
Še en funkcionalno nepismen, ali pa nisi prebral vrstice pret citirano.
To kar si citiral je vprašanje samo za tiste, ki so na prejšnjega odgovorili z ne.
Ampak kar korajžno in direktno odgovori z da ali ne. če pa kaj ne razumeš pa vprašaj.

Postavil sem ti enak tip vprašanja kot si ga postavil ti. Torej, si že nehal pretepat ženo/punco, kogarkoli? Na vprašanje odgovori prosim z jasnim da ali ne.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.144
10.511
113
aja tip je nek buli stil? se spravlja na šibkejše? psihološki profil kar ustreza, ***** nad vsem drugače pa [cenzura], doma se pa spravlja nad punco/psa,/otroke.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Ksz...

Rusi imajo odličen izraz za kalibre kova sintič in nekdo - непроходимый дурак.

Dobesedno bi se prevedlo kot 'neprehoden cepec'. Neprehoden, ker noben argument ne pride do njegovih možganov in je pripravljen v nedogled neprehodno kvasiti svoje, tudiče mu na 127 načinov pokažeš, da nima prav.
grin1.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:

Ali je policaj ravnal pravilno, ko je namerno povozil mulca?

Sintič, a si že nehal pretepat ženo/punco/mamo/fotra, karkoli?
Še en funkcionalno nepismen, ali pa nisi prebral vrstice pret citirano.
To kar si citiral je vprašanje samo za tiste, ki so na prejšnjega odgovorili z ne.
Ampak kar korajžno in direktno odgovori z da ali ne. če pa kaj ne razumeš pa vprašaj.

Postavil sem ti enak tip vprašanja kot si ga postavil ti. Torej, si že nehal pretepat ženo/punco, kogarkoli? Na vprašanje odgovori prosim z jasnim da ali ne.
Če bi bil to enak tip vprašanja, bi moral najprej vprašat, ali sem ženo/punco kdaj pretepal. In da naj na sledeče vprašanje odgovorijo tisti, ki so odgovorili z Da.
Če bi kdaj prej rekel, da sem pretepal ženo/punco, potem bi ti odgovor vprašanje če jo še lahko dal z Da ali NE. Če pa žene/punce nisem nikoli tepel, potem pa vprašanje ni na mestu. In ker nisem nikoli rekel, da se m ženo/punco pretepal, pač na to vprašanje ne morem odgovorit.

S policajem je pa tako. Vidim da je potrebno dodatno pojasnilo.
Zakon (zprcp čl. 45, 49, 101 namreč od policaja zahteva, da avto vozi s tako hitrostjo, da ga ves čas obvladuje in po potrebi ustavi pred oviro.
In prvo vprašanje se je glasilo, ali mislite, da je policaj kršil kakšne prepise. Odgovor Da/Ne
Tisti, ki menijo da je policaj avta ni vseskozi obladal in je kršil zgoraj navedene predpise bodo odgovorili z Da.

In tisti, ki menite da policaj zgoraj navedenih členov ni kršil, torej je avto vseskozi obvladoval in bi lahko ustavil pred oviro, če bi hotel..., torej je mulca povozil namenoma, je pa vprašanje ali je policaj ravnal pravilno, ko je namenoma povozil mulca. Da/Ne

Razumeš zdej? No pa odgovori.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.100
1.030
113
Pa je**mu, po tej tvoji logiki je tudi tisti celjan, ki se je na avtocesti zaletel v Mačka,
sam kriv za nesrečo, kaj pa je prehiteval preden se je prepričal, če to lahko varno stori.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.194
41
48
Ti bom jaz odgovoril, če boš odgovor seveda videl. Na prvo vprašanje ti odgovorim z NE. Zdej pa definicija ovire, ki jo lahko pričakuješ.... Ko si boš to razjasnil, boš MOGOČE doumel, da "ovira" ne skače po njivi levo in desno. Tvoje sklepanje, da je človeka povozil namerno je enostavno bolno in skregano z logiko.

Razumeš zdej? Prosim za odgovor!
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Tvoje sklepanje, da je človeka povozil namerno je enostavno bolno in skregano z logiko.
Psihopati uporabljajo drugačno logiko kot ostali.
Ja ostali bolj pametni bi pregon prekinili, ko bi videli da prihaja do ogrožanja. psihopat bo pa vozil tik za ritjo, ko se mulc zloži ga pa povozi.
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik synthman pravi:

Če bi bil to enak tip vprašanja, bi moral najprej vprašat, ali sem ženo/punco kdaj pretepal. In da naj na sledeče vprašanje odgovorijo tisti, ki so odgovorili z Da.
Če bi kdaj prej rekel, da sem pretepal ženo/punco, potem bi ti odgovor vprašanje če jo še lahko dal z Da ali NE. Če pa žene/punce nisem nikoli tepel, potem pa vprašanje ni na mestu. In ker nisem nikoli rekel, da se m ženo/punco pretepal, pač na to vprašanje ne morem odgovorit.

S policajem je pa tako. Vidim da je potrebno dodatno pojasnilo.
Zakon (zprcp čl. 45, 49, 101 namreč od policaja zahteva, da avto vozi s tako hitrostjo, da ga ves čas obvladuje in po potrebi ustavi pred oviro.
In prvo vprašanje se je glasilo, ali mislite, da je policaj kršil kakšne prepise. Odgovor Da/Ne
Tisti, ki menijo da je policaj avta ni vseskozi obladal in je kršil zgoraj navedene predpise bodo odgovorili z Da.


Na tvojo žalost in nesrečo sam pri sebi dokazuješ tisto funkcionalno nepismenost za katero praviš da trpimo ostali.

Praviš, da bi moral, da bi bilo moje vprašanje veljavno že prej vzpostaviti dejstvo, da ti pretepaš svojo punco in prav imaš, moje vprašanje je neveljavno ker tega dejstva nisem vzpostavil, in to je bil ves namen tega vprašanja, ki pa ga brez funkcionalne pismenosti ne moraš razumet.
Tako kot moje vprašanje namiguje na to da je dejstvo to da ti redno pretepaš svojo punco, je tvoje vprašanje postavljeno tako, kot da je dejstvo, da je policaj divjaka povozil nalašč, kar pa je čista izmišljotina. Tvoje prejšnje vprašanje nima nobene veze s tem o katerem se trenutno pogovarjava, sprava sprašuješ, če je mogoče naredil prekršek, nato pa brez dokazov kar privzameš da je nalašč povozil divjaka. Tako se pa to ne gre, prvo mi dokaži da je divjaka povozil nalašč. Dokler tega ne dokažeš pa je moje vprašanje ČE SI TI SYNTHMAN ŽE NEHAL PRETEPAT SVOJO PUNCO popolnoma enako veljavno in podkrepljeno z dokazi kot tvoje.





Citat:
In tisti, ki menite da policaj zgoraj navedenih členov ni kršil, torej je avto vseskozi obvladoval in bi lahko ustavil pred oviro, če bi hotel..., torej je mulca povozil namenoma, je pa vprašanje ali je policaj ravnal pravilno, ko je namenoma povozil mulca. Da/Ne

Saj se je izognil oviri. Umikal se je ležečemu motorju, ko mu je pred nos skočil neumnež. Takšni kombinaciji ovir pa se še Shumacher ne izogne pri bilokateri hitrosti pa je za svoje vozniške sposobnosti plačan dosti bolje kot pa policist.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
A pregon je pa bil brezveze? Mulc je ogrožal sebe in ostale, tako da se ga mora čimprej "odstraniti" iz ceste.

Ali bi ga ti pustil, da še naprej ogroža sebe in druge?
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
Zdej pa definicija ovire, ki jo lahko pričakuješ.... Ko si boš to razjasnil, boš MOGOČE doumel, da "ovira" ne skače po njivi levo in desno.
Imaš point.
Od nekoga, ki ima toliko pameti in domišljije da sklepa, da je pobegli lahko morilec otrok v vrtcu, ropar, terorist..., ki je zagrešil zločin pred 5 minutami ... in ve da ga je treba ujet neglede na ceno, (tudi že so smrtne žrtve), je res težko rečt, da bo pričakoval da lahko mulc na kakor sami pravijo "razgibanem terenu" in "slabi vidljivosti" lahko z motorjem pade.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.736
5.883
113
Citat:
A pregon je pa bil brezveze? Mulc je ogrožal sebe in ostale, tako da se ga mora čimprej "odstraniti" iz ceste.
Je motorist zavil na njivo, ampak mu policaj še kar dihal za vrat, kjer so vozni pogoji drugačni kot na asfaltu.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
A pregon je pa bil brezveze? Mulc je ogrožal sebe in ostale, tako da se ga mora čimprej "odstraniti" iz ceste.

Ali bi ga ti pustil, da še naprej ogroža sebe in druge?
Pa saj se je mulc sam odstranil s ceste in zapeljal na njivo. Ampak ga je policaj očitno hotel odstranit še z njive.

Ja pregon je bil brez veze, škodljiv in tudi kazniv in takšnega nebi smelo bit nikoli,
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Česa od tega: "Ogrožal je sebe in druge", če izpostavim "SEBE" ne razumeš ?

Tudi če je nekdo nevaren sebi, se ga mora "rešiti".