Policist na njivi povozil pobeglega motorista

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:

Jaz sem kopiral zadevo, ki je napisa apollo.
Za mene je mulc kriv, postopek bo pa pokazal, če je resnica drugačna

A proti policajskemu psihotu pa nobenega postopka?
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik synthman pravi:

Za mene je tud mulc kriv vožnje brez izpita in pobega. Je pa za mene tudi policaj kriv objestne vožnje in povzročitve nesreče s hudimi telesnimi poškodbami.

A zate policaj ni nič kriv?


Ker ne gre z besedami upam, da bo slo z vizualnimi pripomocki. Prosim, da si spodnjo skico skrbno ogledas, in do naslednje solske ure poizkusas ugotoviti, ter v najman 100 besedah opisati kje in kaj je tisto dejanje, od katerega naprej si omenjeni "mulc" lahko vse posledice pripise samemu sebi.
1502769-Capture.JPG
 

Priponke

  • 1502769-Capture.JPG
    1502769-Capture.JPG
    47,4 KB · Ogledi: 149

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Za mene je tud mulc kriv vožnje brez izpita in pobega. Je pa za mene tudi policaj kriv objestne vožnje in povzročitve nesreče s hudimi telesnimi poškodbami.
A zate policaj ni nič kriv?

Saj si ne upajo pošteno odgovorit (mogoče se bojijo, da jih bo ponoči obiskal ta isti policaj in jih nabil z tonfo, ali kako se že
imenuje tisti drek za umiranje državlajnov)!

Star recept je: preusmeriti debato na nebistveno, na nekaj, o čemer se strinjamo.
Zato poskušajo debato preusmeriti zgolj na krivdo mulca, ki seveda obstaja.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:
Še enkrat Prekršek policaja (povoženje) je tako hud, da bi v južnejših državah (Srbija, Makedonija,. Črna gora) oče od fanta zagotovo uporabil pištolo, ali ročno bombo.
Ob velikem odobravanju tamkajšnje javnosti.

hysterical-1.gif


Tebi je cilj v tej temi napisati več bedarij kot synthman?
 

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Če ne poznaš mentalitete Srbov, se ti ni treba kur.čiti. Ker nenazadnje s tem dokažeš, da nimaš pojma. o mentaliteti omenjenih.

Je tu kakšen bolj ta južen, ki ta način, oz. mentaliteto (maščevanje policaju ne glede na posledice) lahko potrdi, da ne bo izgledalo, da se jaz zmišljujem, trivialni pa je pameten (od posedanja po slovenskih gostilnah)?

Je tebi cilj biti najpametnejši na forumu? Biti forumski vseved?

Dodeljujem ti titulo najpametnejši forumaš v prvi polovici 2012! Zadovoljen? Boš orgazmiral, špricnil?
 
Nazadnje urejeno:

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:
Če ne poznaš mentalitete Srbov, se ti ni treba kur.čiti. Ker nenazadnje s tem dokažeš, da nimaš pojma. o mentaliteti omenjenih.

Da se ne boš užgal.

Poznam njihovo mentaliteto, sem velikokrat dol.

Se pa ne morem odločiti ali je bolj debilno, da za primer daješ države, kjer ima policija precej manj omejitev pooblastil in veliko prej dobiš po pi.čki kot tukaj ali da je tam krvno maščevanje še vedno nekaj normalnega.

Če želiš primer iz države prvega sveta - v ZDA bi takega mulca med pregonom tudi že ustrelili. Kaj sedaj?



Zdej grem pa sedet nazaj v gostilno.
tongue-1.gif
 

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Če želiš primer iz države prvega sveta - v ZDA bi takega mulca med pregonom tudi že ustrelili. Kaj sedaj?
Zdej grem pa sedet nazaj v gostilno.
tongue-1.gif

Kaj sedaj?
Ugotavljam, da v ZDA ljudje ustrelijo relativno veliko policajev, čeprav jim potem grozi smrtna kazen.Zakaj že? Ker ljudje ne marajo biričev, oz. državnih hlapcev. V glavnem NE marajo...

Ugotavljam pa tudi, da je Srbija (po kilomentrih, pa tudi po mentaliteti) vsekakor bližje Sloveniji, kot ZDA, ki jo, mimogrede, že nekaj let nihče ne mara. Razen tebe in par mladostnikov, ki orgazmirajo ob omenjanju imena te države....
Ful kul d best so what. IMHO.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
offtopic
-nekdo- bi si zaslužil kako fajno titulo, ker tale "profesionalec" mu nikakor ne paše
/offtopic
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.742
432
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Ker ne gre z besedami upam, da bo slo z vizualnimi pripomocki. Prosim, da si spodnjo skico skrbno ogledas, in do naslednje solske ure poizkusas ugotoviti, ter v najman 100 besedah opisati kje in kaj je tisto dejanje, od katerega naprej si omenjeni "mulc" lahko vse posledice pripise samemu sebi.


hysterical-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Če želiš primer iz države prvega sveta - v ZDA bi takega mulca med pregonom tudi že ustrelili. Kaj sedaj?
Zdej grem pa sedet nazaj v gostilno.
tongue-1.gif

Kaj sedaj?
Ugotavljam, da v ZDA ljudje ustrelijo relativno veliko policajev, čeprav jim potem grozi smrtna kazen.Zakaj že? Ker ljudje ne marajo biričev, oz. državnih hlapcev. V glavnem NE marajo...

Ugotavljam pa tudi, da je Srbija (po kilomentrih, pa tudi po mentaliteti) vsekakor bližje Sloveniji, kot ZDA, ki jo, mimogrede, že nekaj let nihče ne mara. Razen tebe in par mladostnikov, ki orgazmirajo ob omenjanju imena te države....
Ful kul d best so what. IMHO.

Moj najljubši del srbije je južni, kjer vladajo sinovi orlice...
cool-1.gif