Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Ima telemach možnost telefonske tajnice (odzivnik)? In kje zaboga se vklopi?

vsaj na začetku vem, da so imel, ker sem jih klical kako se jo izklopi.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.146
3.612
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Ima telemach možnost telefonske tajnice (odzivnik)? In kje zaboga se vklopi?

vsaj na začetku vem, da so imel, ker sem jih klical kako se jo izklopi.
MMS tajnica, jaz jo imam izklopljeno, ker mi je nadležna. Ne vem, če še obstaja ta storitev, od kar ni več Tušmobil?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Sem klical na center, pa se mi po dobrih 5 minutah še vedno ni noben javil in sem jim poslal mail... čakam na odgovor.

Gre se za poslovno številko, in bi rad, da gre po 4-5 zvonenjih v voicemail.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Tako kot pravi Pbutec, v bistvu če se ne motim, je bila storitev ukinjena še pred Telemachom.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Kako si aktiviram MMS tajnico?

- služi kot navadna tajnica, ki jo nastavite ob nedosegljivosti. Klicatelja perusmeri na MMS tajnico, ki mu pove, da naj po pisku pusti sporočilo.
Ko klicatelj posname sporočilo, vam bo sistem poslal MMS sporočilo z zvočnim zapisom sporočila. V Sloveniji je storitev zastonj. V aparatu morete imeti omogočene MMS storitve.

Aktivirate si lahko s preusmeritvijo direktno preko telefona na številko +38670100001

ali pa preko ukaznih nizov:
vedno preusmeri vse klice - *21*0038670100001# (izklop z #21#)
preusmeri, kadar je zasedeno - *67*0038670100001# (izklop z #67#)
preusmeri, kadar ni odgovora - *61*0038670100001# (izkop z #61#)
preusmeri, kadar sem nedosegljiv - *62*0038670100001# (izklop z #62#)

Najbolje je pa kar vtipkat za izklop MMS tajnice ##002#
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.845
1.965
113
najrajš na babi
Velcome to Sloweniastan. telemach je še vedno tretji operater in tam bo še nekaj časa ostal. Zato sem se slabo leto nazaj losal tuša. Ovce ostanite in prišparajte mesečno nekaj everčkov.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Sem klical na center, pa se mi po dobrih 5 minutah še vedno ni noben javil in sem jim poslal mail... čakam na odgovor.

Gre se za poslovno številko, in bi rad, da gre po 4-5 zvonenjih v voicemail.

Fizična oseba ima lahko le prednastavljeno MMS tajnico, poslovni uporabnik si lahko sam posname svojo tajnico. Obrni se na b2b@telemach.si pa boste uredili
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Sem zdaj dobil klic nazaj... samo ta bedasta MMS tajnica obstaja, kjer pa ne moreš niti svojega zvočnega zapisa posnet.

Saj v bistvu meni je vseeno kateremu operaterju grem, ampak za zdaj mi za 6 eurov na mesec tu nudijo vse kar rabim - nekaj klicev in neomejeno sms. Na telekomu paketov za poslovne uporabnike sploh nimajo objavljenih na spletu, ampak moraš poizvedbo poslat, simobilov najmanjši paket, ki je temu podoben je trenutno silvester za 19,99, ki ga bom vzel za osebno uporabo, ampak ne vem, če ga lahko tudi za poslovno...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Sem zdaj dobil klic nazaj... samo ta bedasta MMS tajnica obstaja, kjer pa ne moreš niti svojega zvočnega zapisa posnet.

Saj v bistvu meni je vseeno kateremu operaterju grem, ampak za zdaj mi za 6 eurov na mesec tu nudijo vse kar rabim - nekaj klicev in neomejeno sms. Na telekomu paketov za poslovne uporabnike sploh nimajo objavljenih na spletu, ampak moraš poizvedbo poslat, simobilov najmanjši paket, ki je temu podoben je trenutno silvester za 19,99, ki ga bom vzel za osebno uporabo, ampak ne vem, če ga lahko tudi za poslovno...

paket SILVESTER je na voljo tako za pravne osebe ,..
b
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
sva istočasno pisala
wink-1.gif
poglej moj zgornji post

zakaj pa to, če pa so mi včeraj rekli, da je za poslovne uporabnike vse enako kot za fizične osebe.

Jih bom kontaktiral. Hvala za nasvet.
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
KillaKHAN, tudi jaz sem iskal možnost za answering machine na službenem telefonu (glede na tvojo dejavnost sem imel verjetno isti razlog kot ti).
Na koncu sem obupal in na eno staro Symbian Nokio namestil program za tajnico pa zdravo (mislim da sem ga kupil za 10€) .
Ko mi bo pa Nokia crknila, bom pa kupil nekaj od Sony Xperia Z serije, ki so kot kaže eni redkih Androidov, ki imajo answering machine funkcionalnost že privzeto vgrajeno. Vsi programi za answering machine na play.google.com so namreč bolj ali manj polizdelki ali crap.
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Brezplačen Lte do 31.01.2016, to sem danes dobil po sms-u. A je to mogoče, da ne bo potem kakih skritih stroškov?
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Me pa še to zanima. Prijavljen sem v lte omrežje, pridem v cono, kjer mi preklopi na 3g, kako je v tem primeru, še vedno spada pod lte ali se bo to obračunaval?. Sem pa nastavil po navodilih od telemacha, se pravi ustvaril nov apn profil za lte, ki je sedaj aktiviran
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.