Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Jaz se pa ubadam s sledečim problemom. Imam paket premium eu, povsod po Eu mi normalno delujejo klici itd, se pač priklopim na operaterja, ki to omogoča, le na Nizozemskem se pa pojavi problem, kot so mi rekli na Telemachu, se naj priklopim na t-mobile.nl, takrat pa ne morem klicati nikamor, operater pravi da niso dovoljeni klici. Mene pa lahko kličejo. In tako dam na avtomatsko izbiro omrežja, ki ga pa moram potem plačati, ko kličem koga. So mi rekli pri Telemachu, da so bili obveščeni o nekih problemi iz strani t.mobila, ki pa da so bili že rešeni. Sedaj sem pa nategnjen
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Ceniki > Aktualni ceniki > Ceniki mobilnih storitev > Cenik storitev mobilne telefonije
stran 21 (4.2.1 Države, za katere so na voljo dodatni paketi za MOBILNI INTERNET EU/ZDA in naročniški paket NAJVEČ)
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik danielsendler pravi:
Jaz se pa ubadam s sledečim problemom. Imam paket premium eu, povsod po Eu mi normalno delujejo klici itd, se pač priklopim na operaterja, ki to omogoča, le na Nizozemskem se pa pojavi problem, kot so mi rekli na Telemachu, se naj priklopim na t-mobile.nl, takrat pa ne morem klicati nikamor, operater pravi da niso dovoljeni klici. Mene pa lahko kličejo. In tako dam na avtomatsko izbiro omrežja, ki ga pa moram potem plačati, ko kličem koga. So mi rekli pri Telemachu, da so bili obveščeni o nekih problemi iz strani t.mobila, ki pa da so bili že rešeni. Sedaj sem pa nategnjen

če si prijavil napako račun kar reklamiraj, ti bodo upoštevali
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Kako bi na portal mojtelemach registriral obe številki, ki sta vezani na enega naročnika?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Dve sim kartici? Vsaka potrebuje svoj moj.telemach račun. Vsaj tako so mi rekli ko sem zase spraševal - eno imam jaz eno fotr.

Ali bo kdaj Moneta pri Telemachu?
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Telemachu se na 900 MHz skrči prostor iz 2x9,8 MHz na 2x5MHz.

Ostala operaterja pa s 3.1. gresta iz 2x12,5Mhz na 2x15 MHz.
Kaj to v praksi pomeni za uporabnike dual SIM GSM telefonov, ki v večini primerov omogočajo 1x 2G/3G in 1x samo 2G. Bo številka, ki dela samo na 2G slabše dosegljiva?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.161
4.034
113
Ja ja ja..

Sicer bo pač nacionalni Roaming laufal .
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
No ja. Ce mas predplacnisko al pa star paket potem nekateri sploh ne bodo vec imeli signala....zna bit mal krize 😯
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Upam da pa zdej tud nove bazne vkljucijo in LTE po Stajerskem malo okrepijo, predvsem Obsotelje in severnoStajersko
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Dve sim kartici? Vsaka potrebuje svoj moj.telemach račun. Vsaj tako so mi rekli ko sem zase spraševal - eno imam jaz eno fotr.

Ali bo kdaj Moneta pri Telemachu?

En naročnik, dve številki. Če greš na portal in želiš drugo posebej registrirat, ti seveda piše, da ne gre.
 

Dr_Strangelove

Fizikalc
1. nov 2007
3.073
2
36
www.pentagon.gov
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
No ja. Ce mas predplacnisko al pa star paket potem nekateri sploh ne bodo vec imeli signala....zna bit mal krize 😯

Signal bo, samo bo treba cekine dajat za uporabo nacionalnega gostovanja.
Al pa si končno nabavit telefon, ki ima UMTS 900.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ja odhodni bodo placljivi...
Hja to je resitev, ce so antene enako obrjene.
Samo ne vem ce je njihov telefo TM 1000 tudi umts ready
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ne sporočajo da ne bi bilo panike,.. panka bo, ko bo prišel prvi račun,..
Me prav zanima odziv uporabnikov,..ali pa je v igri kak drug dogovor,..
b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.