Novo pri Telemach Mobilu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.759
6.915
113
Stranke imajo izbiro, alternativo...oz...je sploh nimajo, če gledamo kako jih lupijo pri ostalih operaterjih?

Zato se pač potrpi, ker za teh par eurov ne pričakujem amerike...če pa sme super duper hud manađer, pa pač grem na mobitel
smile-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik jozo pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:

A tega nimajo namen popraviti
sprasujem se.gif

tole ze imajo dva tedna.....katastrofa od katastrofe.....ce pa zamudis z placilom racuna pa takoj znajo zaracunat 5 evrov....govorim za pravne osebe.....vedno na slabse gre....

Še dobro, da tega nisem napisal jaz, ker potem bi takoj Deky, Smrkc in Borovnica kliknili, da spamam in pisali moderatorjem, da me je treba takoj zbrisati, ker pišem resnico, ki jim ni všeč.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:


Še dobro, da tega nisem napisal jaz, ker potem bi takoj Deky, Smrkc in Borovnica kliknili, da spamam in pisali moderatorjem, da me je treba takoj zbrisati, ker pišem resnico, ki jim ni všeč.

Tudi ce bi ti napisal, ne bi bilo nic drugace... seveda ce bi tako kot on, to napisal v pravi temi... ne pa da v VSEH temah samo pises IZIMOBIL JE NAJBOLJSI!!!! Tako se namrec berejo tvoja sporocila... Pred leti se spomnim, da je tako smetil svetidej (DreamDesign,...) s Tusmobilom
smile-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik jozo pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:

A tega nimajo namen popraviti
sprasujem se.gif

tole ze imajo dva tedna.....katastrofa od katastrofe.....ce pa zamudis z placilom racuna pa takoj znajo zaracunat 5 evrov....govorim za pravne osebe.....vedno na slabse gre....

Še dobro, da tega nisem napisal jaz, ker potem bi takoj Deky, Smrkc in Borovnica kliknili, da spamam in pisali moderatorjem, da me je treba takoj zbrisati, ker pišem resnico, ki jim ni všeč.

Ko se boš držal teme Izimobil in tam pisal glede izimobila pol te bomo pustili pri miru.. Ne pa da smetiš vse teme kak je Izimobil oh in sploh operater ki uporablja od Telekoma omrežje seveda da nima težav če to vse rešava Telekom...

Zato se drži teme pa te bomo pustili pri miru
wink-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik jozo pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:

A tega nimajo namen popraviti
sprasujem se.gif

tole ze imajo dva tedna.....katastrofa od katastrofe.....ce pa zamudis z placilom racuna pa takoj znajo zaracunat 5 evrov....govorim za pravne osebe.....vedno na slabse gre....

Še dobro, da tega nisem napisal jaz, ker potem bi takoj Deky, Smrkc in Borovnica kliknili, da spamam in pisali moderatorjem, da me je treba takoj zbrisati, ker pišem resnico, ki jim ni všeč.

To je pač tvoja resnica in kdo pravi da ustreza vsem...meni ne ker ker je enot premalo, za mulce preveč ker jim ne privoščim...za ženo je pravsnji orto elastik ker ima dovolj količin in 1gb v tujini...
Vsakemu svoje...
B
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Ne vem kaj nekateri pričakujete od Telemacha. Za Telemach bi bilo bolje, da bi znova začel graditi omrežje, pa bi bilo najmanj problemov. Kar se tiče trenutnega delovanja pri meni doma, sem z Telemachovo mobilno telefonijo bolj zadovoljen kot z Tušmobilovo, saj je Telemach porihtal našo bazno in sem vse do marca, ko sem še bil pri Tušmobilu imel same probleme z mobilnim internetom. Ko si začel surfati po internetu, ti je takoj signal iz H+ skočil na E, če si imel srečo si lahko na Edge surfal, če le ni na vsakih 10 sekund prešaltevalo med H+, 3G, E. Glede na to kakšna internet povezava je bila do bazne tak ni čudno, da je tako delovalo. Je pa res, da se je Tušmobilu zadnje dve leti je*alo za vse skupaj in so se raje posvečali poslovnim mahinacijam.
Sedaj sem pač pri simobilu in sem zadovoljen. Sam se ne oziram, kaj drugi pišejo. Meni deluje vredu, če mi nebi bi pač menjal operaterja. Ko grem na iternet ga lahko vsaj uporabljam. Ne pa prej, ko sem pri solatjeku imel 1500 Mbytov podatkov na voljo, pa sem jih porabil po 200 ali 300 mega na mesec, pa še to je bilo mučno. Sedaj sem še pa za nameček od teh Tušmobilovih gnojev dobil opomin pred tožbo. Me zanima kake gestapovske metode imajo pripravljene na sodišču.
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
226
32
28
Štajerska
Vam delajo podatki pri uporabi Telekomovega omrežja (roaming)?
Meni danes ne, in ko smo ravno bili v enem od nakupovalnih središč, sem šel vprašat Telemachovega zastopnika, če njemu dela. Tudi njemu ne.
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
226
32
28
Štajerska
MB in okolica. Podatki v Mobitelovem omrežju no go. Iz Telemachovega pa dela.
Modelu - zastopniku od Telemacha isto niso delal podatki v roamingu.
Saj če imam Telemachov signal itak ni problema. Izgleda jim pač danes podatki v roamingu niso delal.
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
732
296
63
Ne, v Ljubljani ter ostalih področjih, kjer Telemach predvideva, da imajo dobro pokritost s svojim signalom, je roaming onemogočen.
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
226
32
28
Štajerska
Imam paket VEČ (zamenjal pred tednom dni).
Kot kaže mi podatki v roamingu ne delujejo (prej v paketu MOB3 so delovali).
Kaj niso tako podatki, kot klici in SMSi vključeni v roamingu pri paketu VEČ?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik Ketidu pravi:
Imam paket VEČ (zamenjal pred tednom dni).
Kot kaže mi podatki v roamingu ne delujejo (prej v paketu MOB3 so delovali).
Kaj niso tako podatki, kot klici in SMSi vključeni v roamingu pri paketu VEČ?

Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Imaš vklopljen prenos podatkov v roamingu? Po navadi imamo to izklopljeno.

Meni dela.

Na področjih, kjer je Telemach "pokrit" ni rominga spljoh. Drugod meni dela.
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
226
32
28
Štajerska
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik Ketidu pravi:
Imam paket VEČ (zamenjal pred tednom dni).
Kot kaže mi podatki v roamingu ne delujejo (prej v paketu MOB3 so delovali).
Kaj niso tako podatki, kot klici in SMSi vključeni v roamingu pri paketu VEČ?

Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Imaš vklopljen prenos podatkov v roamingu? Po navadi imamo to izklopljeno.

Meni dela.

Na področjih, kjer je Telemach "pokrit" ni rominga spljoh. Drugod meni dela.

Ne bo držalo.
Danes preverjeno na paketu MOB3 podatki preko roaminga grejo. Tudi meni so pred 10 dnevi še šli.
Ob prehodu na VEČ sem še vprašal, če je možen prenos podatkov med roamingom. Zagotovljeno mi je bilo, da ja.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.