Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Clancy

Majstr
20. avg 2007
820
394
63
Citat:
Uporabnik Clancy pravi:
Naročnina pri Debitelu je res nižja in se bolj splača kot pri Telekomu, dokler nimaš namena vzeti tudi kakšen boljši telefon in pri Telekomu koristiš bon za 200€.
Recimo paket 2014 in HTC One (M9) +bon, te pri telekomu pride ceneje kot EnotniD2000 in HTC (M9) pri Debitelu. Sem ravno včeraj računal za sebe.


Sem spregledal, da bon velja samo za NOVE naročnike in ne tudi za obstoječe, kot je bilo pred dvema letoma, če si se vezal za dve leti. Zato je Debitel bistveno cenejši in se posipam s pepelom, ker sem zavajal.

Počakam še do 15.11. da vidimo, če spesnijo kaj pametnega, če ne, pa spizdim vstran. Ne mislim plačevati 24€ za paket 2014. Kaj si nor
bonk.gif
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
820
394
63
Ne rabim neomejene klice, SMS/MMS (kdo to sploh rabi?), temveč za to porabim nekje max. 200-300 enot, podatkov pa okrog 1 giga, pa smo spet na 24€/mesec.
Ta paket je isto sr...e, samo drugo pakovanje. Žal.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.685
6.091
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Clancy pravi:
Citat:
Uporabnik Clancy pravi:
Naročnina pri Debitelu je res nižja in se bolj splača kot pri Telekomu, dokler nimaš namena vzeti tudi kakšen boljši telefon in pri Telekomu koristiš bon za 200€.
Recimo paket 2014 in HTC One (M9) +bon, te pri telekomu pride ceneje kot EnotniD2000 in HTC (M9) pri Debitelu. Sem ravno včeraj računal za sebe.


Sem spregledal, da bon velja samo za NOVE naročnike in ne tudi za obstoječe, kot je bilo pred dvema letoma, če si se vezal za dve leti. Zato je Debitel bistveno cenejši in se posipam s pepelom, ker sem zavajal.

Počakam še do 15.11. da vidimo, če spesnijo kaj pametnega, če ne, pa spizdim vstran. Ne mislim plačevati 24€ za paket 2014. Kaj si nor
bonk.gif

Zakaj 24€ saj se plačuje 21?
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
820
394
63
Meni trenutno na računu piše cena 18,81 +22% DDV kar je 22,95€, bo pa s 1.12.2015 cena dvignjena na 23,95€.
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Ja, pa kaj mi pomaga ti "polovični stroški" zamenjave paketa. Saj se praktično vsi paketi dražijo, tudi ta "brezskrbni", kateraga tako reklamirajo, Res bo za premisliti, glede zamenjave, ker to ni več normalno - vsakih nekaj mesecev za 1€.

Saj ni velik denar, vendar na tak način poslovati, pa res ni higienično do strank.

Hvalijo se z dobičkom, kateri predvsem temelji na dezinvestiranju od. prodaji naložb, za nagrado pa strankam dvignejo naročnino, "kao" do so naredili analizo. Kakšno analizo, mater?!

Ženino in hčerkino številko sem že prenesl k drugemu ponudniku, dve številki pa še nameravam.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Sam so pa res gnoji od gnojev, greš tja pol leta nazaj, daš na te neomejene c + extra, je neka računica, čeprav ni poceni.. a potem ti kurci spet nabijejo ceno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Spremeni paket
smile-1.gif
Sedaj ga lahko brezplačno (se mi zdi)...

Do konca leta je polovicna cena ob menjavi paketa...


Info_in_obvestila-20151106-082758.png

To je verjetno šala ta 50% popust za menjavo
hysterical-1.gif


Tale Mobitel oziroma telekom bo moral nekdo streznit.

Naj že prodajo to zadevo.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Pol si mal napihnil stroške ali pa je porabil še kaj več.
Drugače pa...na Androidu (če imaš napravo z Androidom) obstaja možnost, ki ti omeji prenos podatkov, preko katerega ne moreš it. Jaz imam to naštimano od prvega dne dalje. Mislim pa da je ta možnost tudi na Applu, nisem pa 100%.
Je pa tudi na tebi krivda, če pač nimaš naprave pod kontrolo
smile-1.gif
Ampak seveda je najlažje zvaliti krivdo na operaterja, ki je vedno vse kriv, uporabnik pa ni nikoli...

Telemach:
Cena za prenos podatkov, ki presega zakupljene količine, je 0,00048 EUR/kB.
Za Simobil nisem dobil podatka...

Verjetno je tudi cena od paketa do paketa različno.

Daj ga srat,zdej sem jaz kriv? Ok sem,ampak ne za 50 evrov posranih 100MB !!! To je rop sredi belega dne! Sramota za telekom!!
Imel sem družinski paket B in zakupljenih 100MB prekoračil nadaljnih 100MB !

Zdej kaj se lahko nastavi sedaj vem,ampak to nima veze,to samo izgovori u tri krasne,ker takšna cena za prekoračitev je SRAMOTNA !

ŠTEKAŠ!!???
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.099
-869
83
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Spremeni paket
smile-1.gif
Sedaj ga lahko brezplačno (se mi zdi)...

Do konca leta je polovicna cena ob menjavi paketa...


Info_in_obvestila-20151106-082758.png

To je verjetno šala ta 50% popust za menjavo
hysterical-1.gif


Tale Mobitel oziroma telekom bo moral nekdo streznit.

Naj že prodajo to zadevo.

Ajga Mudel, a si ti na Telekomu omrežju (naročnina) ? Če ne, pojdi smetiti v tisto temo katere plačuješ, A ŠTEKAŠ POANTO !
cheer.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik WPT78 pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Spremeni paket
smile-1.gif
Sedaj ga lahko brezplačno (se mi zdi)...

Do konca leta je polovicna cena ob menjavi paketa...


Info_in_obvestila-20151106-082758.png

To je verjetno šala ta 50% popust za menjavo
hysterical-1.gif


Tale Mobitel oziroma telekom bo moral nekdo streznit.

Naj že prodajo to zadevo.

Ajga Mudel, a si ti na Telekomu omrežju (naročnina) ? Če ne, pojdi smetiti v tisto temo katere plačuješ, A ŠTEKAŠ POANTO !
cheer.gif

Isto velja zate.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.440
158
63
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:

@Jest; Potem pa se zgodi to kar berem drugje (seveda pišejo tisti, ki niso pri TS). Kako je TS nesramen do ljudi v SLO, ker ni ponudil ABA lige tudi drugim gledalcem, da jo lahko gledajo. Sedaj lahko gledajo ABA ligo samo tisti, ki imajo TS, ostali ne morejo. WTF?
Vsak si sam izbira kje bo, noben nobenega ne sili, da je pri bilokaterem operaterju...ne vem pa kaj obsojate druge, da so pri TS. Je to vaš problem? Če so se tako odločili, so se tako odločili.

Samo en primer ti dam, kako je simobil "super". VELIKO prijateljev in znancev ima simobil in v Sežani dela OBUPNO že kako leto. Vedno ko jim kdo kaj reče odgovorijo, da so motnje in da bodo napako odpravili in ne vem kaj še vse...v bistvu v enem letu (cca, kak mesec manj, več ne pomeni dosti) niso naredili NIČ, POPOLNOMA NIČ!! In ljudje so velikokrat brez signala, ne morejo klicati, v bistvu ne morejo si pomagat s telefonom. In plačujejo jim naročnino za to, da jim dela nekaj na pol ali pa še to ne...
Jaz se jim samo smejim...sam sem pri TS, pa plačujem 23€ na mesec in nimam nobenih problemov. Edino škoda ker mi ne lovi 4G v hiši, ampak itak mi ne rabi, ker imam wi-fi
smile-1.gif

Raje plačam tiste dva, tri evre na mesec več in nimam problemov, kot pa da me stalno kaj zafrkava...


S tem samo potrjujes to, kar vse cas govorim... Da je najbolj odvisno od loakcije uporabe... in da noben od operaterjev ni "najboljsi" ... Jaz lahko recimo podobno napisem za svojega operaterja... da nimam nobenih problemov... in mi celo LTE lovi tudi doma ali v sluzbi znotraj stavbe
smile-1.gif
... ampak velja na lokacijah, na katerih se sam najvec gibljem... Pa velik faktor je tudi to, kaksno opremo uporabljas... Recimo LTE mobilnik, ki ne podpira frekvence LTE 800 MHz, ti pri recimo pri Telemachu za prenos podatkov preko LTE ne koristi kaj dosti... Podobno je recimo z mobilnikom ali drugo terminalsko opremo, ki ne podpira recimo frekvence UMTS900 ... bos tezko dosegal dobre rezultate, ce si pri Telekomu... sploh na podelezelju ...

V zadnjem delu mislim da se motiš ,ali pa me popravi..

Kolikor vem ,ima telekom UMTS samo na 2100Mhz ??

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik WPT78 pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Spremeni paket
smile-1.gif
Sedaj ga lahko brezplačno (se mi zdi)...

Do konca leta je polovicna cena ob menjavi paketa...


Info_in_obvestila-20151106-082758.png

To je verjetno šala ta 50% popust za menjavo
hysterical-1.gif


Tale Mobitel oziroma telekom bo moral nekdo streznit.

Naj že prodajo to zadevo.

Ajga Mudel, a si ti na Telekomu omrežju (naročnina) ? Če ne, pojdi smetiti v tisto temo katere plačuješ, A ŠTEKAŠ POANTO !
cheer.gif

Ti si na Tušu, kaj te torej moti?
Al maš direktorski paket na Telekomu
sprasujem se.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:

V zadnjem delu mislim da se motiš ,ali pa me popravi..

Kolikor vem ,ima telekom UMTS samo na 2100Mhz ??

lp

Saj zato sem pa tako napisal, da ce imas mobilnik ali terminalsko opremo, ki NE podpira UMTS900 da bodo na Telekomovem omrezju bolj slabi rezultati
smile-1.gif
...
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.440
158
63
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:

V zadnjem delu mislim da se motiš ,ali pa me popravi..

Kolikor vem ,ima telekom UMTS samo na 2100Mhz ??

lp

Saj zato sem pa tako napisal, da ce imas mobilnik ali terminalsko opremo, ki NE podpira UMTS900 da bodo na Telekomovem omrezju bolj slabi rezultati
smile-1.gif
...

Ni konec sveta, a mislim da še vedno napačno razlagaš zadevo...

Tako kot pišeš je razumeti ,da če telefon ne podpira 900Mhz boš imel slab signal pri telekomu na podeželju.

Sedaj če je moje mišljenje pravilno, ti pri telekomu telefon s 900Mhz na 3g ne prinaša nobene prednosti ker bazne postaje delujejo samo na 2100Mhz.
Se sedaj razumeva ?

lp
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Jest je verjetno mislil, da če imaš terminalsko opremo, ki ima le UMTS 2100 ti bo najboljše omrežje od Telekoma, če imaš pa terminalsko opremo ki podpira tako kot UMTS 900/2100 pa je Telekomovo UMTS omrežje daleč najslabše UMTS omrežje v državi.

Sej si Jest tako mislil ne?
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.